3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Benimde 15 ay hamile kalamadim ama kimsenin kalbini kirmadim.bizim hastaneds bir hemsire arkadas var bir cocugu var ikinciyi dusunuyor bir keresinde bana ne dedi biliyormusun benim cocugum olur sen kendine bak dedi.bur cocuk yapamadin dedi.o zamandan beri korunmuyorlar olmuyor gecen sordum ne yaptiniz diye doktora gittik tahlilleri verdik birsey cikmadi ama hamile kalamiyorum dedi.insan gercekten cok kiriliyor.hastanede ne dedikodular cikardilar esim istemiyormus bu yuzden cocugumuz olmuyormus.canim boyle insanlara sen hic yorum yapma.sadece Allaha havale et.gecenlerde arkadasim hamile okdugunu ogrendim hem sevindim kendim icin uzuldum ama hamilelerin duasi kabul olur diye ondan dua istedim.eltinin yerinde olsam senden dua isterim.
O HAMİLE OLSA BEN HERGÜN ARARDIM BENİM OLMASADA BURDA KİMSESİ YOK ONUNDA HİÇ SORMUYOR BENİ ABİSİ ARIYOR SORUYOR KIRILIYORUM BENDE BİŞE İSTEDİĞİMDEN DEĞİLDE MUHTAÇTA DEĞİLİM GEÇEN ÇOK RAHATSIZDIM EŞİMİN DAYISININ KIZIARADI SÖYLEDİM İŞLER VAR GELİM YAPAYIM DEDİ NASIL HOŞUMA GİTTİ.

Evet arkadasim kismet aciyon bende kismet acarim kendini anne olmaya hazirla
HATIRLIYONMU SEN BEN SEDA BİR TOPİKTEYDDİK ÜÇÜMÜZDE TEDAVİ GÖRDÜK İKİMİZİN OLMADI ONUN OLDU KAYBETTİ ŞİMDİ ÜÇÜMÜZDE HAMİLEYİZ.TEDAVİSİZ RABBİM NE BÜYÜK BU ARADA SEDANIN İKİZ OLUYORMUŞ

Himm siz cok iyi niyetlisiniz siz hamilesiniz ben kotu niyetliyim galiba benim ondan butun kailar yuzume kapandi simdi doktordan geldim bu da ayni seyi soyledi tup bebekten baska yol umyol dedi neyse amaaan olmasin napiyim artik

Himm siz cok iyi niyetlisiniz siz hamilesiniz ben kotu niyetliyim galiba benim ondan butun kailar yuzume kapandi simdi doktordan geldim bu da ayni seyi soyledi tup bebekten baska yol umyol dedi neyse amaaan olmasin napiyim artik
ne alakası var canım saçmalama seninde olacak hiç olmaz demedi ki kesme ümidini allah büyük

KIZLAR OKUDUM DIYE YAZDIGINIZ MESAJLARI OZELDEN ATARSANIZ IYI OLACAK SAYFALARDA GERI KALIYOR GOREMEDIGIM ZAMAN OLABILIYOR YA ALINTI YAPIN YA OZELDEN ATIN RICA EDIYORUM :KK56:

HATIRLIYONMU SEN BEN SEDA BİR TOPİKTEYDDİK ÜÇÜMÜZDE TEDAVİ GÖRDÜK İKİMİZİN OLMADI ONUN OLDU KAYBETTİ ŞİMDİ ÜÇÜMÜZDE HAMİLEYİZ.TEDAVİSİZ RABBİM NE BÜYÜK BU ARADA SEDANIN İKİZ OLUYORMUŞ
Ciddi olamazsin ya cok sevindim.sedaya bende ulasayim bakayim beni hatirlayacakmi

Benimde tup bebekten baska yolum yoktu

gunu gunune adet olup da buna nasıl ınandın bılmıyorum sana defalarca dedım ben senın olacak dıye tupe gerek kalmayacak dıye ben tarlusal olmadan adet olmuyorum ben yumurta uretmıyorum ve artık sıradan tedavılere de cevap vermıyorum lutfen ben de oyleydım deme artık gercekten

bu aralar çok uzugunum üzgün olmakta da sonuna kadar haklıyım ne yapayım çıkıp oynuyum mu bılmeıyorum ben herseyı buyutuyorum farkındayım ama sız de herseyı yanlış anlıyorsunuz ne desem Allahtan umıdını kaybetmıs edasıyla yaklasıyorsunuz ve açıklamak zorunda kalıyorum yok kaybetmedım dıye mucıze beklıyorum ben de normal yollarla olacak bısey degıl 6 aydır yumurtlamadım hala umıt kesme dıyosunuz benım yerımde olsanız ne yapardınız çok merak edıyorum Allah kımseyı dusurmesın bu duruma ama benı hep yanlış anlıyorsunuz lutfen buınbdan sonra sızın mutlu haberlerınızı konusalım bebıslerın buyume seyırlerını konusalım mesela minecım sen hıc elbıse falan almaya başlamadın mı bıraz resım at neler aldın yada nelerı begendın belgıncım sen kalp atısı ıcın ne zaman gıdeceksın artık bunları konusalım lutfen

gunu gunune adet olup da buna nasıl ınandın bılmıyorum sana defalarca dedım ben senın olacak dıye tupe gerek kalmayacak dıye ben tarlusal olmadan adet olmuyorum ben yumurta uretmıyorum ve artık sıradan tedavılere de cevap vermıyorum lutfen ben de oyleydım deme artık gercekten
Ahh kuzum yasim 37 yumurta rezervim cok azalmisti heray yumurtlamiyordum esimin spermleri azdi ve hareketleri yavasti.dr normal yolla hamile kalamazsin dedi asilama yaptirdik tutmadi

Ahh kuzum yasim 37 yumurta rezervim cok azalmisti heray yumurtlamiyordum esimin spermleri azdi ve hareketleri yavasti.dr normal yolla hamile kalamazsin dedi asilama yaptirdik tutmadi
Senın mucızen geldı ınsallah bı gun benım mucızem de gelır bugun dr gıt yaza kadar dınen olmaz artık tup bebek protokolu uygulamamız gerekır dedı bakalım yaza kadar hıc dusnmuycem bu konuyu

canım bende adetolamıyordum 3 ay olmadığım oldu dr bana tedavisiz olmaz dedi dünya başıma yıkıldı tedaviyle oldu kaybettim.sonra gilifor kullandım düzeldi o çok güzel ilaç sende kullanıyorsun ben faydasını gördüm inş sende görürüsün

bu aralar çok uzugunum üzgün olmakta da sonuna kadar haklıyım ne yapayım çıkıp oynuyum mu bılmeıyorum ben herseyı buyutuyorum farkındayım ama sız de herseyı yanlış anlıyorsunuz ne desem Allahtan umıdını kaybetmıs edasıyla yaklasıyorsunuz ve açıklamak zorunda kalıyorum yok kaybetmedım dıye mucıze beklıyorum ben de normal yollarla olacak bısey degıl 6 aydır yumurtlamadım hala umıt kesme dıyosunuz benım yerımde olsanız ne yapardınız çok merak edıyorum Allah kımseyı dusurmesın bu duruma ama benı hep yanlış anlıyorsunuz lutfen buınbdan sonra sızın mutlu haberlerınızı konusalım bebıslerın buyume seyırlerını konusalım mesela minecım sen hıc elbıse falan almaya başlamadın mı bıraz resım at neler aldın yada nelerı begendın belgıncım sen kalp atısı ıcın ne zaman gıdeceksın artık bunları konusalım lutfen
ben bunları sizinle paylaşmak çok istedim ama üzerse diye anlatmıyorum canım

X