3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Listeye yazdim ben tatlim bu liste btsin yeni liste yapacagim burda kimse yasin okumaktan cekinmez

Yeni listede ne okuncak yasine devammı öyle olrsa ben devam edemicem çünkü devamlılık zorunluluğu olmayan bişey olursa katılabilirim ancak

Sözümüz var yakında ablam istemeye geliyolr ondan

allah razı olsn cnm ama ben kendim için istemiştim evlilik hazırlığındayım onun için
Rabbim hakkında hayırlısını versin ablam, inşallah çok mutlu, saygılı ve huzurlu bir evliliğin olur. ALLAH her konuda yardımcınız olsun, evlilik öncesinde ki süreci en kolay şekilde atlatmayı nasip etsin.

oglak_kadini oglak_kadini canım bugün misafirim vardı okuyamadım, yarın hem atanacak kardeşler için hemde katre için okuyacağım. Bana sayı verebilirmisin katre için, haftasonu yoğun olursam gelemeyebilirim.

Rabbim hakkında hayırlısını versin ablam, inşallah çok mutlu, saygılı ve huzurlu bir evliliğin olur. ALLAH her konuda yardımcınız olsun, evlilik öncesinde ki süreci en kolay şekilde atlatmayı nasip etsin.

Amin inşallah ablam Allah razı olsn Rabbim hepimizin dualarını kabul etsinhakkımızda herşeyin hayırlısını versin inşallah

X