3 Sene önce kızlık zarı diktirdim bugün sürtünme ile kan geldi bozulmuş olabilir miyim ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
cinsellik yaşarken burası Türkiye yaşadıktan sonrada. bu olay dürüstsüzlük. sevgiliniz, eşiniz size bir konuda yalan söylese kabul eder misiniz ? mesele kan meselesi değil ki kan gelsin diye ameliyat eden doktor da bu ülkede nasıl doktorluk yaptırılıyor o da hayret doğrusu.

siz milletin bakirelik bekçisi misiniz? isteyen her gün yapar bakireyim der size ne? size ne yaaa??? her şeye karışmayın, herbokolog olmayın!

kocanız da belki size yalan söylüyor bazı şeyleri bilemezsiniz çünkü yalan, yakalanmamış olabilir yakalansa düzenbaz olur yalan olmaz
o yüzden böyle atıflarda bulunmadan önce insan bence bir hayatına, kendi dostlarına bakmalı
buda gelip yok dürüstlük değil vs demek mantık dışı! burası orta doğu ülkesi, kimse kusura bakmasın bu erkekler önüne gelenle yatıp kalkıp sonra da çıkıp ben bakire ile evlenirim deme hakkına sahipse kızlar da “ ben de bakireliği diktirme hakkına daha çok sahibim” der!!!! bu ülkedeki insanların karşılaştırma problemleri var! ayıp ya
kendi evladınızı düşünün
bi kızın bi anlık bi gafletle yapıp pişman olabileceği de mi aklınıza gelmiyor?
neyse gelse de anlamazsınız. iyi günler

o zaman siz de insanların hür iradelerine yok dolandırıcılık yok yalan diye konuşmayın
erkekler yapınca oh ne âlâ kadınlar seks yapınca oooo olmaz kötü kadın bu mu demek lazım?
insan sevdiği bir insanla evlenmeden yapamaz mı?diktirmek istese de diktirmez mi? burun estetiği olup söylemeyen var kocasına ama bunu bu şekilde karşı gelmezsiniz! o da bir yalan(size göre)
Be erkeğinde kızında yapmasına da karşıyıml herkes evlendiği kişiye dürüst olmalı madem bu kadar önemsemiyo evlenmeden ilişkiye girebilir o zaman diktirmeyin hiç umrunuzda değil ya gayet normal bişey madem
Yapıp yapıp da sonradan kızlık diktireyim diye bişey yok önemsizse önemsiz gibi davranın sonuna kadar
Erkek evladım da olsa kimsenin namusuna göz dikme seninde namusunu var diye anlatırım ayrıca sizin gibilerin yaptığı ama dolandırıcılık aynı şekil erkeğinde

siz milletin bakirelik bekçisi misiniz? isteyen her gün yapar bakireyim der size ne? size ne yaaa??? her şeye karışmayın, herbokolog olmayın!

kocanız da belki size yalan söylüyor bazı şeyleri bilemezsiniz çünkü yalan, yakalanmamış olabilir yakalansa düzenbaz olur yalan olmaz
o yüzden böyle atıflarda bulunmadan önce insan bence bir hayatına, kendi dostlarına bakmalı
buda gelip yok dürüstlük değil vs demek mantık dışı! burası orta doğu ülkesi, kimse kusura bakmasın bu erkekler önüne gelenle yatıp kalkıp sonra da çıkıp ben bakire ile evlenirim deme hakkına sahipse kızlar da “ ben de bakireliği diktirme hakkına daha çok sahibim” der!!!! bu ülkedeki insanların karşılaştırma problemleri var! ayıp ya
kendi evladınızı düşünün
Ahlaksızlık kısacası savunduğunuz şeyler avukat hanım

kendi evladınızı düşünün

yanlışlar yanlışları doğuramaz burasını ortadoğu ülkesi gibi görüyorsanız ve geçmişinizi sorgulayanları ortadoğu insanı olarak görüyorsanız o kişilerle evlenmezsiniz gerekirse hiç evlenmezsiniz ben erkekleri de savunmuyorum kadınlarıda ben dürüstlükten yanayım ne halt yiyorsanız yiğin ne yanlış yada doğru yaptıysanız yaptınız bu sizin bileceğiniz şey ama bunun için operasyon yaptıran kıza kim saygı duyar ki ? her haltı yeyip eşinin el değmemiş olmasını isteyen erkeğin de kızlık zarı diktirmek için doktor arayanlarda gözümde aynı ben dürüstlükten ve tutarlılıktan yanayım. kimsenin ne yaptığı gene umrumda değil tek umrumda olan dürüstlük . siz normal görüyormusunuz bunu ? düşünsene birisini kandırmak için saçma sapan bir mesele kan gelsin diye doktora para veriyoruz ve vücudunuza müdahale ettiriyiyorsunuz bunu da yapan nasıl bir doktor nasıl bir karaktere sahip ? ben söyleyim para. para için kaçak organ nakli bile yapar bu karakterdeki doktorcuklar.

Namus demek cinsellikle ilgili değil namus demek dürüst olmak doğru olmak demek .

yakında şöyle birşey çıksa olmaz da hadi oldu diyelim hani kızlık zarı diken doktorlar var ya birde buna alternatif kızlık zarı kontrol diye doktorlar iş yapsa ve sevgiliniz nişanlınız neyse sizi buraya götürse ve kontrol olacaksın yoksa seninle evlenmem dese ne yaparsınız ben kendi cevabımı vereyim o adam bana güvenmemiş bende ona güvenip evlenmem !

o zaman siz de insanların hür iradelerine yok dolandırıcılık yok yalan diye konuşmayın
erkekler yapınca oh ne âlâ kadınlar seks yapınca oooo olmaz kötü kadın bu mu demek lazım?
insan sevdiği bir insanla evlenmeden yapamaz mı?diktirmek istese de diktirmez mi? burun estetiği olup söylemeyen var kocasına ama bunu bu şekilde karşı gelmezsiniz! o da bir yalan(size göre)

gülesim geliyor gerçekten ya :) estetik yaptırdım diye konu bile açarım :KK70: şakaya vururm sonradan çocuğum olunca bak burnu güzel olmayabilir diye falan :KK70: hiç mi kendinize güvenmiyorsunuz siz ?

toplu hâlde cevap veriyorum; yazdıklarınızı tekrar okuyun ne kadar komik ve aciz cevaplar olduğunu görün.. düşünmeden yazmayın. koza bisikletten düştü yırtıldı ve erkeğe bu şekilde anlatsa da inanmayacağını düşünür bu orta doğu ülkesinde! doğal olarak çözüm arar.. her neyse siz bu kafayla bu yaşa iyi gelmişsiniz.. ailenize üzüldüm..

toplu hâlde cevap veriyorum; yazdıklarınızı tekrar okuyun ne kadar komik ve aciz cevaplar olduğunu görün.. düşünmeden yazmayın. koza bisikletten düştü yırtıldı ve erkeğe bu şekilde anlatsa da inanmayacağını düşünür bu orta doğu ülkesinde! doğal olarak çözüm arar.. her neyse siz bu kafayla bu yaşa iyi gelmişsiniz.. ailenize üzüldüm..

siz baştan kabul etmişsiniz ortadoğu ülkesinde ortadoğu standartlarında yaşamayı başlık parası da istesin babanız bence sizin için sonuçta okadar yedirdi içirdi .

Bence sen kendi yazdıklarını ilk başta oku ne kadar ahlaksız olduğunu anlarsın zaten biz senin ailene üzüldük seni böyle yetiştirmişler namus bekçisiyiz varmı batan

Tamam kardeş sen bu kafayla Türkiye de yaşa diktir boyna üzülen sen olursun

Bence sen kendi yazdıklarını ilk başta oku ne kadar ahlaksız olduğunu anlarsın zaten biz senin ailene üzüldük seni böyle yetiştirmişler namus bekçisiyiz varmı batan

bekçiysen bir sürü tecavüze uğrayan çocuk var onlara yap bekçiliğini biz 18 yaşını geçtik
çocuk gelinlere aç ağzını

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X