3 Sene önce kızlık zarı diktirdim bugün sürtünme ile kan geldi bozulmuş olabilir miyim ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
birincisi doktor zarı değil kası dikiyor. dikilen kaslar ilişki esnasında kanıyor. bu konu içeriği biraz tartışmalı olmuştu konu sahibi siz olmanıza rağmen hiç bir eleştiriye de tepki vermemeniz beni şaşırttı.
ikincisi çarşaf olayından bahsettiniz, yok parmak kesmeler falan vardı bir cevabınızda. Eğer gerçekten böyle bir adet varsa sizin ilk gece bakire olmadığınız o kadınlar tarafından anlaşılacak. Çünkü hymen zarından gelen kan rengi hafif pembeye yakındır. Ama sizin kasınız dikildiği için normal kan gelecektir.
üçüncüsü hiç bir jinekolog da hymenoplastiyi anlamayacak kadar aptal değil,damarlı zar demesi falan bana inandırıcı gelmedi ve bu konunun cidden su an reklam koktuğunu düşünüyorum @Mune
Ay ınsallah reklam degıldır bende 10 gun sonra gıdıcem artık kim reklam yapıyo kım gercek anlayamıyorum cok fazla kafaya takıyorum ne olucak nasıl olucak ınsallah Allah yardımcımız olsun

Canım belki gelmemiştir sen git doktora baktır çünkü bende senin gibi bi durum yaşadım buna benzer kendimi yedim bitirdi 2 seneedir bende diktireli 3 buçuk sene oluyo ve doktora gittiğimde saglam duruyomuş hemşire bile mucize demiştide çok şaşırmıştı bende öyle aynı şekil çünki ben çok umutsuz gitmiştim şükürler olsun bişeyim yokmuş şu an nişanlıyım senngit doktora baktır en saglıklı olanı bu benimde inş kanamam olurda burdakilere mutlu haberleri veririm

Turgay’ın bu kadar reklamı artık benimde korkutuyor. Bi ben işlem de oldum
Bende turgay hocaya ameliyat oldum tutup tutmadigini ogrenmek icin farkli bir doktora gittim doktor tuttu dedi hatta hayatimda gordugum en iyi kizlik zari ameliyati dedi doktoruna tesekkur et dedi yani bu kiz doğru söylüyor olabilir ama doktorun anlamasina şaşırdım biraz doktorun asistani esra hanimda anlasilmaz diyor bugüne kadar kimse anlamadi diyor

Kızlar ben 3 sene önce kalıcı kızlık zarı diktirdim flep yöntemi , bugüne kadar sorun yaşamadım, kontrolede gittim tuttu dedi doktorum. Bende gördüm zarımı kapalı idi. Neyse bugün konuştuğum çocukla yakınlaştık bakire olduğum için girme dedim sürtündük ama bir ara ucu girer gibi oldu ve 5 dak sonra kanama başladı çok korktum. Çocukta evlenecez zaten üzülme dedi. Doktorumun asistanına yazdım. Muayene gerekir net konuşmak için dedi . Bildiğiniz varmı böyle benim gibi yardım lütfennn. :KK43:(
[/QUOTE
Merhaba özelden yazarmisin birşey sorucam

:KK43:( bizm burda bir jinekoloğa girdim bayan doktor vardı. Kızlık zarı muayenesi olacağım diye sekreterine ücret ödedim sıram geldi girdim , hocam nışanlımla sürtündük kan geldi bozulmuşmudur diye baktırmak istiyorum dedim. Kadın ters ters baktı kan geldi ise bozulmuştur bunu sana annen öğretmedimi dedi :KK43:( şok oldum. Utandım yerin dibine girdim. Çıktım gittim muayene ücretimide vermedi geri sekreteri. Dr hanım muayene etmese bile size zaman ayırdı dedi. Çıktım gittim bende. Başka bir doktora gidecem muayeneye. Kafam iyice bozuldu. Hiç muayene etmeden nasıl bilirsini sen yaa :KK43:( muayenehanesi çok lüks diye onu seçmiştim. Mermer tertemiz heryer.. ama doktor tam bir cadı sanki kaynanam.
son cumleye bayildim 😂

Zarın dikildi diye bakiremi olduğunu sanıyorsun bakirelik sadece zarla olmuyor.
Sen seviş seviş sonra zarı diktirince bakire ol milleti kandır erkek arkadaşında kendi bozdu sanıyor acıdım valla vicdanın rahat ediyormu insanları Kandırıyorsun
oofff kes sesini burası Türkiye, hollanda’da olsak yaptırmazdı kimse biz çok mu istiyoruz diktirmeyi bir acayipsiniz ya!

oofff kes sesini burası Türkiye, hollanda’da olsak yaptırmazdı kimse biz çok mu istiyoruz diktirmeyi bir acayipsiniz ya!

cinsellik yaşarken burası Türkiye yaşadıktan sonrada. bu olay dürüstsüzlük. sevgiliniz, eşiniz size bir konuda yalan söylese kabul eder misiniz ? mesele kan meselesi değil ki kan gelsin diye ameliyat eden doktor da bu ülkede nasıl doktorluk yaptırılıyor o da hayret doğrusu.

h
Yapıh yapın diktirin
hanım efendi siz erkek evlatlarınızı “ kızlık zarı mühim bir şey değildir, kız bebekler altına işeyip, sıçtığında enfeksiyon kapmasın içten diye yaratılmış bir zar diye” anlatsanız bunlar gelmez kimsenin başına
kimse de diktirmek istemez
ha bu lafı erkek evladına söyleyen zaten gelip burda hadsiz hadsiz konuşmaz

Burası türkiyeyse madem ona göre davranacak dolandırıcılık yapmaya gerek yok ayrıca adam gibi konuş

o zaman siz de insanların hür iradelerine yok dolandırıcılık yok yalan diye konuşmayın
erkekler yapınca oh ne âlâ kadınlar seks yapınca oooo olmaz kötü kadın bu mu demek lazım?
insan sevdiği bir insanla evlenmeden yapamaz mı?diktirmek istese de diktirmez mi? burun estetiği olup söylemeyen var kocasına ama bunu bu şekilde karşı gelmezsiniz! o da bir yalan(size göre)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X