3 Sene önce kızlık zarı diktirdim bugün sürtünme ile kan geldi bozulmuş olabilir miyim ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanlarla dalga geçenlerin sonu hep kötü olmuştur(Çevremde hep gördüm) dikkat ette bi yere toslama!
İlkinde pişman olmuş diktirmis. Peki 2. Neden siz söyleyin o zaman hanımefendicim:)
Madem zar bu kadar önemli neden 2 kez aynı şey tekrarlanıyor?
Açıklayın da dalgamızı denize bırakalım

Bakireyim demişsin adama o da evlenicez zaten bir şey olmaz demiş en azından kendisi bozdu diye biliyor sen de evlenmeyi düşünüyorsan o adamla çok takma bence

İlkinde pişman olmuş diktirmis. Peki 2. Neden siz söyleyin o zaman hanımefendicim:)
Madem zar bu kadar önemli neden 2 kez aynı şey tekrarlanıyor?
Açıklayın da dalgamızı denize bırakalım
Allah bir hatayı defalarca yapsan bile affediyor. Boşuna dememişler kullar ayıplar, affetmez Allah affeder diye. Bence siz çok bilmişliği bırakın. Allah ile kul arasındadır günahlar.Burda insanları damgalayarak zinadan bile daha kötü günaha giriyorsunuz... umarım kendi kızınızın ya da sizin de başına gelir o zaman anlarsınız...

Allah bir hatayı defalarca yapsan bile affediyor. Boşuna dememişler kullar ayıplar, affetmez Allah affeder diye. Bence siz çok bilmişliği bırakın. Allah ile kul arasındadır günahlar.Burda insanları damgalayarak zinadan bile daha kötü günaha giriyorsunuz... umarım kendi kızınızın ya da sizin de başına gelir o zaman anlarsınız...
Dini bu denli saptırmayı nasıl başarıyorsunuz pes doğrusu:)
İstediğiniz yöne çekmeler falan.
Bilmeden nihat hatipoğlunun programına mi katıldım acaba ? @Mune abla ?

Dini bu denli saptırmayı nasıl başarıyorsunuz pes doğrusu:)
İstediğiniz yöne çekmeler falan.
Bilmeden nihat hatipoğlunun programına mi katıldım acaba ? @Mune abla ?
Hem laf atıyorsun hemde admini çağırıyosun(!) Cevap vermeye değmezsin.. uyarmama rağmen hala alaya devam ediyorsun, bu durumu manik dönemde yaşamış biri olarak sana hakkımı helal etmiyorum

Valla bu konularda yorum yapmamaya özen gösteriyorum ama dayanamadım şimdi. Madem zar diktirme olayına girmişsiniz, ağzınız yanmış bir şeylerden, hala bu saçmalıklar neyin nesi? Neyse, tekrar diktirip milleti kandırmaya devam edersiniz siz.
Olur muuu evlilik öncesi ilişki çoook normalll!! Ondan sonra da adet olsalar aha bozuldum diyolar.. Sonra evlenip çocuklarının babasına da senden öncesi yok ilkim sonum tek aşkıö diyecekler :KK66: Allah yardımcıları olsun kardeşlerin. Ancak bugün inanır herkes ama yarın öbür tarafta başının ne derece dik olacağı bence daha önemlidir net!

Olur muuu evlilik öncesi ilişki çoook normalll!! Ondan sonra da adet olsalar aha bozuldum diyolar.. Sonra evlenip çocuklarının babasına da senden öncesi yok ilkim sonum tek aşkıö diyecekler :KK66: Allah yardımcıları olsun kardeşlerin. Ancak bugün inanır herkes ama yarın öbür tarafta başının ne derece dik olacağı bence daha önemlidir net!
Valla benim bi tanıdığımda çok dalga geçti ama kendisinin başına geldi NET!

Bakireyim demişsin adama o da evlenicez zaten bir şey olmaz demiş en azından kendisi bozdu diye biliyor sen de evlenmeyi düşünüyorsan o adamla çok takma bence
Ablaları yengeleri annesi o gece kapıda çarşaf bekleyecek :KK43:( nışanlım inandı zaten kanı görünce ama çarşaftan anlarlar diyor parmağımı kesip akıtsam aynı renk olmazmış :KK43:(

Ablaları yengeleri annesi o gece kapıda çarşaf bekleyecek :KK43:( nışanlım inandı zaten kanı görünce ama çarşaftan anlarlar diyor parmağımı kesip akıtsam aynı renk olmazmış :KK43:(
Yok artık neden öyle cahil insanlarla bir aradasın. Benim konustuğum insanlar sabit fikirli olmayan insanlardı kabul edenler oldu ama benim başka özel bir durumum sağlık problemim daha var bu sağlık problemimi söylüyorum ve 2.bir şeyi kaldıramaz evlenme sürem uzar ve üzülürüm belki diye bu operasyonu geçirmeyi düşünüyorum..bence yol yakınken o kafa yapısındaki bir erkekten uzak dur.

Evlenmeden önce ilişkiye girersiniz,girmezsiniz bu sizin seçiminiz bunu asla kınamam,yada neden demem,haddim değil ,kendi bedeniniz ama madem bekarete önem veriyorsunuz,ikinciye neden kendinize bunu yapıyorsunuz anlamadım.
Burdan kimse size net birşey söyleyemez,doktorunuza gidip muayene olun.

Öbür tarafta ''kimlerin'' nasıl hesap vereceğini tam anlayamamışsın, eğer öteki tarafı düşünüyorsan bir zina edenleri bir de alay edenleri koy bakim tartıya hangisi ağır basıyor...

Öbür tarafta ''kimlerin'' nasıl hesap vereceğini tam anlayamamışsın, eğer öteki tarafı düşünüyorsan bir zina edenleri bir de alay edenleri koy bakim tartıya hangisi ağır basıyor...
Bak ablacım buraya kadar cevap veriyorum ben dahası eni üzmek olur:KK15: Mune Mune

Bnce hiç diktirme sen o zarı :işsiz:
Akillanmiyorsunuz ya akillanmiyorsunuz :işsiz:

Bunun doğru olup olmadığı tartışılır, sosyal bir tartışma. Ben 5 sene önce yaşadım bu olayı ve 5 yıldır araştırıyorum ilk bende söylerim diyordum ama öyle olmadı tabi söylediklerim bunu takmadı bazıları problem etmedi ama söylediğim birkaç insan çok ama çook kalbimi kırdı kendimi bir çöp kutusu kadar değersiz hissetmeme ve manik ataklarımın çoğalmasına sebep oldu. Ayrıca dinen tartışmak yasak.. ama şunu söylim o kadar fetva aldım, diktirmeyi tavsiye ettiler. Dinen başkasına günahını açıklayıp fitne çıkarmak yasakmış. Ve günahını anlatınca günahlar tekrar yazılıyormuş. Tövbe edersek ve bir daha yapmazsak Allah affeder ve bu günahı o büyük günde gizler. Pardonda siz kim oluyorsunuz ve kim adına karar veriyorsunuz? Bu benim son mesajım daha fazla vakit ayıramayacağım. Eğer insanlık dersi almak istiyorsan özel mesajtan bunu yapabilirim. Buna nasıl cevap vereceğini ben sana söylim : ''Bunu yapmıs bir kızdan ne dersi!? '' diyeceksin çünkü hepiniz aynı tipte insanlarsınız sizi görmeden bile sizi tanıyabiliyorum..

Allah in yarattigi gb olmuyor tabi orginali gibi olmaz neler ckmis smdi duydum tamamen dikilebildigini eskiden 3 gun duruyordu dikis galiba

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X