3 Sene önce kızlık zarı diktirdim bugün sürtünme ile kan geldi bozulmuş olabilir miyim ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burası alay etme sayfası değil kendi durumumuzdaki insanların yardımlaşma sayfası işi olmayanlar burdan çıksın bizim daha fazla üzülmeye tahammülümüz yok.

Evet konu ''ayıplama'' rayına oturdu.. Dalga geçin hatta öldürün kendi cinsinizden insanları bazı ülkeler recm ediyor ya sizde öyle yapın..
Dalga mi gercekten tamamen dikildigini ilk defa duyuyorum ayiplamiyorum neden ayiplayayim surtunmede kanama meydana gelmesine dedim orginali gb olmuyor diye estagfurulah insan ogluyuz

Diktiren dalga gecmiyor biz mi dalga geciyoruz gercek mi konu sahibi fake mi acaba goy goya mi gelmis

Ay bi de bak neye sinirlendim
Bozan adam ben parmağımı keserim diyosn pes artık ya
Arkadaş hala adam seni kullanma derdinde
Beyefendiye aman nazar değmesin pislik

İlkinde pişman olmuş diktirmis. Peki 2. Neden siz söyleyin o zaman hanımefendicim:)
Madem zar bu kadar önemli neden 2 kez aynı şey tekrarlanıyor?
Açıklayın da dalgamızı denize bırakalım
Sebebini anlayamıyor musun gerçekten. Erişkin genç bir kadınin cinsel istekleri olması normal değil mi? Bunu yasadigi icin, kendi doğal, normal ve sıradan isteklerini karşıladığı için toplum tarafından cezalandırılmasa mesela. Siz dalga falan da geçmiyorsunuz bu arada o yuzden denize birakilacak dalga yok. Oradan parmak salliyorsunuz ayipliyorsunuz.

Ablaları yengeleri annesi o gece kapıda çarşaf bekleyecek :KK43:( nışanlım inandı zaten kanı görünce ama çarşaftan anlarlar diyor parmağımı kesip akıtsam aynı renk olmazmış :KK43:(
O sizin özeliniz kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsiniz aslında seni yönlendirmek istemem ama nişanlınla konuş anlaş bir şekilde hal çaresine bakın çok zor bir duruma sokmuşsunuz kendinizi biraz daha sabretseydiniz keşke

Zaten burda admin beni engellerse site yöneticilerinde sorun vardır kimi engelleyeceğini bilmiyordur ve böyle bir admini olan bir sitede benim bir işim yok tabi engellerse.

Dini yorum yapmak ya da polemiğe girmek yasak bu yüzden uyarı alabilirsiniz. Bu kadar atarlanmanıza gerek yok kurallar belli.

Sebebini anlayamıyor musun gerçekten. Erişkin genç bir kadınin cinsel istekleri olması normal değil mi? Bunu yasadigi icin, kendi doğal, normal ve sıradan isteklerini karşıladığı için toplum tarafından cezalandırılmasa mesela. Siz dalga falan da geçmiyorsunuz bu arada o yuzden denize birakilacak dalga yok. Oradan parmak salliyorsunuz ayipliyorsunuz.

Peki herkes kendi hayat görüşüne göre insanlarla takılsa daha iyi olmaz mı? Belli ki nişanlısı ve ailesi için bu baya ciddi bir konu onları kandırmaya hakkı var mı? Bunu da geçtim sürekli operasyonlar yaptıracak kendi canına da yazık değil mi?

İnanın kiminle ne yaşadığı zerrei miskal umrumda değil.
Kendisi zar konusunu bu kadar önemsediği için 2. Defa diktirme kararı almış.
Madem istekleri var tabiki saygı duyarım ama isteklerinin ardında dursun olur mu :)
Böyle sahtekarliklara gerek yok bence ?

Hem laf atıyorsun hemde admini çağırıyosun(!) Cevap vermeye değmezsin.. uyarmama rağmen hala alaya devam ediyorsun, bu durumu manik dönemde yaşamış biri olarak sana hakkımı helal etmiyorum
Benim muhattabım sen misin konu sahibi mi bilemedim ki ona göre cevap yazayım. Belliki avukat olarak atanmışsınız ama benim sorunum her ikinizle de degil. Çünkü sorunum yok. :)
Ayriyeten dini paylaşım yasak olduğu için admin çağırdım. Ayet hadis paylaşım sayfası değil çünkü burası bilin isterim :p

Ablaları yengeleri annesi o gece kapıda çarşaf bekleyecek :KK43:( nışanlım inandı zaten kanı görünce ama çarşaftan anlarlar diyor parmağımı kesip akıtsam aynı renk olmazmış :KK43:(
Şart mı bu arkadaş ile evlenmen? manyak mı bunlar. Aklını başına topla ve
İnanın kiminle ne yaşadığı zerrei miskal umrumda değil.
Kendisi zar konusunu bu kadar önemsediği için 2. Defa diktirme kararı almış.
Madem istekleri var tabiki saygı duyarım ama isteklerinin ardında dursun olur mu :)
Böyle sahtekarliklara gerek yok bence ?

Ayıplamana resmen bahane uretmissin. Hiç bir surette ben bu kadını ayiplamayacagim. Bu kadın isterse 10 kere 100 kere diktirsin. Bir kadın veya erkek nisanlisina/esine/sevgilisine ilişkileri öncesindeki cinsel yaşantısı hakkında hesap vermek zorunda degil. bu kadın bir de kocanın anasına babasına danasına hesap verecekmis. Senin bu kadını sahtekar olmak ile suçlaman bu kadının cinsel yaşantısı için birilerine hesap vermesi gerektiği düşüncesine hizmet ediyor.

Kızlar :)) bugün ilde başka bir doktora gittim bu swferki erkek jinekologdu. Bakireyim hocam nışanlı ile hafif sürtündük kan geldi dedim. Olur öyle şeyler insanlık hali dedi. Muayene etti bakiresiniz hala. Adet deliğinde saat 4 hizasından 2 milimlik bir çentik oluşmuş kan ordan gelmiş maaşalah çok damarlı zarınız var o yüzden hemen kanamış ama adet deliği hala çok küçük penis girince murlaka kanar dedi :) adamın boynuna sarılasım geldi masadan fırlayıp heyecandan çamaşırı unutacaktım az daha :)) kızlık zarımın dikilmiş olduğunu hiç anlamadı :)) Allahım ne iyi doktorlar var.

Kızlar :)) bugün ilde başka bir doktora gittim bu swferki erkek jinekologdu. Bakireyim hocam nışanlı ile hafif sürtündük kan geldi dedim. Olur öyle şeyler insanlık hali dedi. Muayene etti bakiresiniz hala. Adet deliğinde saat 4 hizasından 2 milimlik bir çentik oluşmuş kan ordan gelmiş maaşalah çok damarlı zarınız var o yüzden hemen kanamış ama adet deliği hala çok küçük penis girince murlaka kanar dedi :) adamın boynuna sarılasım geldi masadan fırlayıp heyecandan çamaşırı unutacaktım az daha :)) kızlık zarımın dikilmiş olduğunu hiç anlamadı :)) Allahım ne iyi doktorlar var.
birincisi doktor zarı değil kası dikiyor. dikilen kaslar ilişki esnasında kanıyor. bu konu içeriği biraz tartışmalı olmuştu konu sahibi siz olmanıza rağmen hiç bir eleştiriye de tepki vermemeniz beni şaşırttı.
ikincisi çarşaf olayından bahsettiniz, yok parmak kesmeler falan vardı bir cevabınızda. Eğer gerçekten böyle bir adet varsa sizin ilk gece bakire olmadığınız o kadınlar tarafından anlaşılacak. Çünkü hymen zarından gelen kan rengi hafif pembeye yakındır. Ama sizin kasınız dikildiği için normal kan gelecektir.
üçüncüsü hiç bir jinekolog da hymenoplastiyi anlamayacak kadar aptal değil,damarlı zar demesi falan bana inandırıcı gelmedi ve bu konunun cidden su an reklam koktuğunu düşünüyorum Mune Mune

Yok artık reklam mı yani bu şimdi hesabı pasifleştirilmiş zaten kafamız allak bullak birde bu insanlar zorlaştırıyor herşeyi

Turgay’ın bu kadar reklamı artık benimde korkutuyor. Bi ben işlem de oldum
Bende ona olucam ama korkmaya başladım artık bende sonuç alan kızlar var o biraz beni rahatlatıyor ama bu adamın reklamı oldukça sonuç alanlar bile beni ikna etmeye yetmeyecek hale geliyor anlam veremiyorum artık

Vermeyin canım kime ne. Önceden dini nikahıma aldım, aylardır karım o benim desin nişanlın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X