3 haftalık hamilelik idrar testinde belli olur mu?

Merhaba kızlar, Ofiste bir arkadaşım hamile kalmak için uğraşıyor ama adetine daha 10 gün var bu ay hamile gibi hissediyormuş, göğüs hassasiyeti ve şişkinliği varmış yorgunluk falan da varmış,bir sabah da öğürerek uyanmış,ben hamileyim ama hamileliğimi adetim gectiktikten sonra öğrendim o yüzden bu konuda bir bilgim yok, şu erken hamilelik testlerinden alıp yapsa doğru sonuç alır mı, beklemek onu çok yoruyor,çok sıkıntılı onu böyle görmek beni üzüyor çünkü kaç yıldır çocuk istiyor,benim için mutlu oluyor ama beni kusarken falan gördükçe mahvoluyor, hani hamileliği çok önce gösteren testler var ya silik de olsa çizgi görür mü ki?😔
Merhaba kızlar, Ofiste bir arkadaşım hamile kalmak için uğraşıyor ama adetine daha 10 gün var bu ay hamile gibi hissediyormuş, göğüs hassasiyeti ve şişkinliği varmış yorgunluk falan da varmış,bir sabah da öğürerek uyanmış,ben hamileyim ama hamileliğimi adetim gectiktikten sonra öğrendim o yüzden bu konuda bir bilgim yok, şu erken hamilelik testlerinden alıp yapsa doğru sonuç alır mı, beklemek onu çok yoruyor,çok sıkıntılı onu böyle görmek beni üzüyor çünkü kaç yıldır çocuk istiyor,benim için mutlu oluyor ama beni kusarken falan gördükçe mahvoluyor, hani hamileliği çok önce gösteren testler var ya silik de olsa çizgi görür mü ki?😔

3 haftalik gebelik testte cikarda adete 10 gun varken 3 haftalik gebe olamaz zaten. Beklemesi lazim.

İyi geceleer🌜 adetime 6 gün kala erken gwbelik test yaptım çıkmadı. 3 gün falan kaldı adetime acaba kaset test alsam mı yarın hiç bekleyesim yok🤷‍♀️ bu arada arkadaşınız test yaptı mı merak ettim bende, hayırlısı olsun♥️

İyi geceleer🌜 adetime 6 gün kala erken gwbelik test yaptım çıkmadı. 3 gün falan kaldı adetime acaba kaset test alsam mı yarın hiç bekleyesim yok🤷‍♀️ bu arada arkadaşınız test yaptı mı merak ettim bende, hayırlısı olsun♥️
İyi geceler 🥰 tam adet gününüzde yapsanız daha iyi olur çıkmayabilir veya yanlış sonuç verebilir:))
İnşallah gönlünüzdeki gibi olur❤️
Evet hamileymiş 🥰

Arkadaşlar merhaba adetime 2 gün kala erken gebelik testi yaptım çıkmadı ve adetim 2 gün gecikti bi kac gun daha bekleyim mi sizce

Kızlar benim adetim düzensiz, sizce testi ilişkiden kaç gün sonra yapmalıyım?
Henüz emin değilim ama testlerim bu şekilde çıktı.ilişkiden biri 9 gün sonra diğer test 11 gün sonra

Eklentiler

• inCollage_20201224_122103390.jpg
    inCollage_20201224_122103390.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 1.460
Sık idrara çıkma, gogus hassasiyeti ve çok yorgun hissediyodum ama belirtilere göre test yapmadım her ay alıskanlık olmustu test yapmak bebek istedigimiz icin:)

X