3 haftalık hamilelik idrar testinde belli olur mu?

Aldım canım beta hcg değerim 12.4 çıktı dün🙊❤️❤️🤲🏻Allah herkese nasip etsin inşallah şimdi kan değeri takibi yapıcaz yarın da gidicem kan vermeye artış oldu mu diye 🧿🤲🏻
benim bat 2 aralık bende femara kullandım beklemedeyim aşırı bel ağrım oldu dün gece oldumuydu sizin bir belirtiniz

benim bat 2 aralık bende femara kullandım beklemedeyim aşırı bel ağrım oldu dün gece oldumuydu sizin bir belirtiniz
Benim bir haftadır zaten sol kasık ağrım vardı ordan da anladım özellikle bekledim son 6 gün kala test yapayım dedim ama tek belirtim bu ne meme hassasiyetim ne de akıntım oldu benim sadece sol kasık ağrısı var benim Femara nedir acaba ben bilmiyorum 👀

Benim bir haftadır zaten sol kasık ağrım vardı ordan da anladım özellikle bekledim son 6 gün kala test yapayım dedim ama tek belirtim bu ne meme hassasiyetim ne de akıntım oldu benim sadece sol kasık ağrısı var benim Femara nedir acaba ben bilmiyorum 👀
yumurta geliştirici ondan mı acaba bilmiyorum benimde belim ağrıyor.

Merhaba hanmlar hayrlı olsn bebişlerinz saglıcakla kavusun insallah 🤲🏻adetm 30 kasım 2 gün var ve ben bugn oglen test yaptm ilk 10 dk içinde cok silik cizgi belirdi

Eklentiler

• 902F141F-3B01-455C-A95A-6644D81E41A9.jpeg
    902F141F-3B01-455C-A95A-6644D81E41A9.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 1.466
Merhaba hanmlar adetm 30 kasım 2 gün var ve ben bugn oglen test yaptm ilk 10 dk içinde cok silik cizgi belirdi daha erkn mi sizce yumurtlama nın üstnden 12 gün gecti

Eklentiler

• 066CBEE6-09B0-485B-AA2A-D8422EE2FAA6.jpeg
    066CBEE6-09B0-485B-AA2A-D8422EE2FAA6.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 1.035
  • 5695CCA7-47DF-47C3-BA5A-DB119C27E889.jpeg
    5695CCA7-47DF-47C3-BA5A-DB119C27E889.jpeg
    67,1 KB · Görüntüleme: 1.133
Merhaba hanımlar öncelikle tebrik ederim sizi Rabbim sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin. Ben geçen ay kimyasal yaşadım öncesindede 2 düşük ve kürtajım var. Bat ıma 5 gun var (aslında pkos oldugum için bir kaç gun gecikebiliyor) ama göğüslerim aşırı şiş, iç gaz problemim olmaz gazım var ve arada kasık ağrılarım oluyr ama artık diyorumki psikolojimin bana oynadıgı bir oyun bu..Test yapmaya o kadar korkuyorumki..Bat 5 maksimum süre verdim kendime eğer 10 una kadar olmazsam gidip test yaptırıcam tabi gidişata bağlı..İnşallah benimde mucizem vardır içimde..Düşünmiyim diyorum ama imkansız. Erken gebelik testi de almak istemiyorum bir haileliğim 5. haftalıkken 4 test yaptım hiçbirinde çıkmadı sonra aynı gun kanda öğrendim ...Dua edelim birbirimize

Canm bişe daha sorucam 4+5 olucam yarn ama arada bel ve kasık agrısı dısnda pek bi belırtm yok korkuyorm bulantı için de erkn sanrm sizin ne zamn basladı
Bulantı için erken daha canım,6-7.hafta da başlar genelde korkulacak birşey yok yani, hatta bazılarında hiç bulantı olmuyor en çok onlara özeniyorum 😅 yakın zamanda başlarsa da keşke başlamasaydı diyebilirsin ben çok çektim bu bulantıdan tadını çıkar 🥰

X