3. Gün embriyosu ile hamile kalanlar ?

Ben ıkı denemede de çift çizgiyi gördüm ama devamı gelmedı artışlarda sorun yaşıyorum

Selam kizlar bende pazartesi gunu 3. Gun embriyosuyla 2 adet taze transfer olucam insallaj. Gerci elimde baska da donduracak yok

Bana da kalitesi soylenmedi 8 hucreli ve 10 hucreli dedi sorduk hatta bi kac kere ama kaynadi arada kismet

Merhaba sonucunuz nedir

Merhaba eğer ikiz olsun istersen ona göre mi yapıyorlar bilgilendirir misiniz ?

merhaba yaşınız kaç
35 altına 2 transfer yapmıyoru dedi bana doktorum.
ve sonucunuz çıktı mı acaba ?

merhaba yaşınız kaç
35 altına 2 transfer yapmıyoru dedi bana doktorum.
ve sonucunuz çıktı mı acaba ?
24 yaşındayım embriyolar kalitesiz olduğu için 2 transfer yapılmış bana o zaten olumsuz sonuclanmisti. Şuan transfer hazırlığı aşamasındayım daha trabfer olmadim

Merhaba arkadaşlar , benim 3.gün dondurulan 5 tane embriyom var bir tanesi 4 , 2 tanesi 6 diğer iki tanesi de 8 hücreli . 2 martta Allah ın izniyle transferim olacak , doktorum embriyoların tamamını çözüp 5.güne gidebilenleri transfer etmek istediğini söyledi, benzer bir durum yaşayan oldu mu hiç aranızda ?önceki tedavilerimde embriyo oluşumunda sorun yaşıyorduk,şimdi de 5.güne gitmezse diye endişeleniyorum

Yani canim illaki vardır böyle yapan doktor ama ben duymadim neden illa 5. Gün blast yapmak istediklerini anlamiyorum . Sen istemiyorsan doktoruna soyle 3. Günden transfer edin diye tehlikeye atmaya gerek yok . Labaratuvarda buyuyucegine doğal ortamında rahimde 5. Güne gelsin bence boylesi daha mantıklı degilmi ?

Ben de riske atmaya gerek yok diye düşündüm, ama hem Bülent hoca hem de Yiğit hoca aynı fikirde olunca vardır bir bildikleri diyip kadere teslim oldum , Rabbim hayırla sonuçlandırsın

Aynen öyle , aslında kendi doktorum Yiğit Hoca ama tüm dosyalar Bülent hocaya danışılıyor, siz de mi orda tedavi görüyorsunuz
Evet benimde doktorum onlar 5 marta randevum var benimde eğer uygun görülürse 5 gün sonra da transferim olcak inşallah . Sizin transfer ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…