3. Gün embriyosu ile hamile kalanlar ?

Ben de bugün ağlama krizleri devam ediyor anlamadım. Gözlerim şişti ağlamaktan. Ben bu kadar zor süreç olduğunu tahmin edemedim

3. Gün embriyosu canım. Bugün çok çok sinir stres var üzerimde nedense. Çok bunaldım yarın kan vereyim diyorum 6. Günüm oluyor çıkar herhalde
Merhabalar benımde 3gün embrıyosu 2 adet transfer edıldı. Doktorum 5.gün hormon testı vermemı soyledı. Ve ovitrelle dıye bı ıgne vuruldum. İğneden Mısır nedır başım ağrıdı sinir tepemde yeter dıyıp koşup gitmek ıstedım resmen

Ben de bugün ağlama krizleri devam ediyor anlamadım. Gözlerim şişti ağlamaktan. Ben bu kadar zor süreç olduğunu tahmin edemedim
Ağlamayın benim 2. Denemem ilkinde kimyasal gebelik geçirdim yanlış iğne kullanılmış dedi yemi doktorum yumurta sayım çok az her seferinde 4 toplanıyor 2tramsfer oluyor geri kalanı gelişmiyor benim de psikolojim bozuldu ama Allahtan Ümit kesilmez O herşeyi bilendir Dua etmekten ona siğınmaktan başka çaremiz yok perşembe transfer oldum test yapmaya korkuyorum şimdi sonucu görmek beni korkutuyor yaşımda küçük maddi durumum da bitti her seferinde 20 bin para gidiyor şimdi bu da olmazsa tekrar toplama Allah’a şükredin Neler varneler kızlar

Canım benim sağol desteğin için. İnşallah rabbim tekrar mecbur bırakmasın

Ovitrelle mı neydı adı sanırım
Doktorum izmir kent Hastanesı Dilek Aslan
Ben daha önce kimyasal gebelik geçirdim 2 ay önce yanlış çatlama iğnesi kullanıldı dendi şuan lik doktorum o kadar iyiki perşembe geçen hafta transfer oldum sabah silik te olsa çift çizgiyi gördüm İstanbul da Sait Halil bey bi araştırın derim adam mükemmel Allah bin kere razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…