3. Gün embriyosu ile hamile kalanlar ?

5.gun transferimin 9.haftada kalbi durdu. 3. Gun transferim kucagimda cok sukur. Nasip kismet ikiside iyi kalite embriyoydu

Benim 3. Gün embriyosu canım,13 haftalık hamileyim. Embriyo sayısına gününe hiç takılma sadece dua et, umarım en yakın zamanda güzel haberi alırsın

bende 3.gün tek embriyo taze transfer oldum bugün 4.günüm ilk denemem hayırlısı inşallah 5 yumurta döllenmiş 5i de 3.güne gelmiş 1. kalite ve 2. kalite olarak. 4 tanesi donduruldu. Bana hiç hücre sayısı söylenmedi transfer edilen için 1.kalite dedi sadece embriyolog.

12 gün öğrenince tekrar yazarmisin buraya senin için dua edicem umarım bebişin tutunmustur sana 1. Kalite dendiyse 8 hucrelidir transfer edilen . Bu arada hangi hastanede tedavi gördün doktorun kimdi ?

12 gün öğrenince tekrar yazarmisin buraya senin için dua edicem umarım bebişin tutunmustur sana 1. Kalite dendiyse 8 hucrelidir transfer edilen . Bu arada hangi hastanede tedavi gördün doktorun kimdi ?
inşallah canım çok teşekkür ederim hepimizin kucakları dolsun bursadayım ben soranustup bebek

Anladım canim . Şimdiye kadar hiç test yapmadın mi ya ben merak ettim
yok canım yapmadım bugün transferden sonraki 6.gündeyim. 14. günde teste çağırdılar. Ama 10.gün test yapıcam o gün eşimin doğum günü belki pozitif olur da doğum günü hediyesi olur.

yok canım yapmadım bugün transferden sonraki 6.gündeyim. 14. günde teste çağırdılar. Ama 10.gün test yapıcam o gün eşimin doğum günü belki pozitif olur da doğum günü hediyesi olur.
Aaa ne güzel denk gelmiş çok güzel bir doğum günü hediyesi olucak desene hadi hayırlısıyla insallah

inşallah canım inşallah hem heyecanlı hem stresliyim senin transferin ne zaman olacak

Bir aksilik çıkmazsa Allah'ın izniyle 2 ay sonra rahim filmi cekilmem gerekiyor sen cektirmismiydin ? Bide dondurulmuş mu transfer oldun taze mi . Benimkileri dondurdular rahim filminden sonraki adetimde rahim hazırlığına baslicaz estrofem falan heyecan bastı

benim taze transfer oldu canım bende dondurulmuş olur diyodum aslında bende pco var ama beklediğimiz gibi çok fazla yumurta çıkmadı o yüzden taze transfer oldu kalan 4ü donduruldu rahim filmi istemedi doktor çektirmedim o yüzden

Anladım canim hadi hayirlisi

merhaba canım ben bugün 8.gün yaptığım idrar testinde silik çizgiyi gördüm arkasından kan verdim ve pozitif çıktı 32.5 daha çok yeni inşallah sağlıkla devam eder dualarını eksik etme

merhaba canım ben bugün 8.gün yaptığım idrar testinde silik çizgiyi gördüm arkasından kan verdim ve pozitif çıktı 32.5 daha çok yeni inşallah sağlıkla devam eder dualarını eksik etme
Ayyy çok sevindim maşallah inşallah düzenli bı sekilde artar Sağlıkla da kucağına alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…