3. Gün embriyosu ile hamile kalanlar ?

Evet benimde doktorum onlar 5 marta randevum var benimde eğer uygun görülürse 5 gün sonra da transferim olcak inşallah . Sizin transfer ne zaman
AA bide aklıma gelmişken sorayım hemsirem bana şans arttırıcı 3 işlem söyledi . Gebelik asisi, kasılma serumu , ve embriyo yapıştırma diye istesem 3 unude yaptırabilirim ama maddi olarak sıkıştık baya sadece birini yaptırmayı düşünüyorum tam karar veremedim. Siz hangi işlemi yaptırmayı dusunuyorsunuz ?

Merhabslar merak ettim tedavi sureciniz bittimi.

35 yaş altına ilk iki denemede tek embriyo koyuluyor. Tabi bu yasağı takmayan özel merkezler de var iki tane koyabiliyorlar.
Konuya atlamış gibi oldum ama hangi merkezler yasağı takmıyor acaba. Benim bir olumsuz denemem var 2.yi öyle bir merkeze gitmek isterim. Çünkü ikiz olsun çok istiyorum Rabbim herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Bir arkadaşım bhtc clinic volkan turana gitti senin istediğine göre trasbfer yapıyor istersen bir görüş

Bir arkadaşım bhtc clinic volkan turana gitti senin istediğine göre trasbfer yapıyor istersen bir görüş
Şuan 3 aylık bir ara vermeye karar verdik bu süreçte fitoterapi deneyeceğiz. Sonrasında tekrar düşünürsek görüşeceğim teşekkür ederim

Hayırlı olsun canım gebeliğin sağlıkla ilerlesin inşallah sizdeki sorun neydi neden tüp bebek yapıldı

Benimde 2 yumurtam oldu 2 tane embriyo oluştu 2 sinide koydular ikisininde istedik biri bile tutsa dedik Allah im yeter ama benim şansıma yumurtam çok çıkmadı senin nasıl bebeğin oldu mu

Bende 2 tane koydum zaten 2 tane oldu başka yumurtam yoktu çok heyecanlıyım korkuyorum senin oldu mu acaba

Koydular mi oldu mu bende iki tane koydurdum 25 inde testim var
Yok canım biz daha o aşamaya gelmedik. Eşimin sperm çok az her hafta sperm vermeye gidiyoruz onları toplayıp donduruyorlar yeterli sperm olana kadar bu şekilde devam edecek. Geçen hafta gittiğimizde hiç canlı sperm çıkmadı. Ondan önce ki hafta iki tane canlı çıktı onu dondurdular

Maalesef tutmadi . 2 ay sonra tekrar denicem sanirim . Sen ne yaptin?
Yaaa hadiyaa bende aynı gün sayımı yapıyorum bekliyorum işte ama çok umutlu değilim bende çok kaliteli embriyo değillerdi gün dolsun hayatıma bakiyim diyorum üzüldüm senin adına çok gerçekten sen nereden yaptırdınmistin bende bir süre ara vereceğim sonra yeniden baslarim yaza doğru

Ben disardan bir doktorla yeditepe universitesi hastanesinde yaptirdim gayet de kaliteliydi benimkiler ama olmadi maalesef. Umarim seninki tutar

Ben disardan bir doktorla yeditepe universitesi hastanesinde yaptirdim gayet de kaliteliydi benimkiler ama olmadi maalesef. Umarim seninki tutar
Umarım bı dahaki denemende pozitifi görürsün inşallah benim tuttu ama daha çok yeni 7. Gün kanamam oldu korkup kan verdim 31 çıktı. 2 gün sonra 131

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…