3. Gün embriyosu ile hamile kalanlar ?

Tavsiyen için teşekkürler canım, seni de çok çok tebrik ediyorum maşallah diyelim sağlıcakla da ilerlesin gebeliğin. Sen de belirti var mıydı onu merak ediyorum. Ben de belirti falan yok gibi. Tutmadı mı nedir ölecek sitresten. P.tesi kan vermem gerekiyyor
Belirti 6. Haftada başladı canım mide bulantısı kaşık ağrısı.tranferden sonra estroferm kullanıyorsan o göğüslerde ağrı yapıyor. Bhcg çok yükselince belirti başlıyor. Diğer herşey ilaç etkisi . Belirti bekleme 5-6 haftalık olana kadar.insallah pozitif sonuç alırsın.amin canım inşallah rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🤗

Yani belirtiler vardı tabi ama hepsi ilaçların etkisiydi aşırı göğüs hassasiyetim vardı eğilince bile ağrıyordu ama sonuç negatif . Estrofemin etkileriudi sanırım . Sen belirti arama özellikle de stres yapma
Tamam kuzum sağol. Kimi de öyle diyor ilaçlarda yapıyor yan etki diyor. Benim vücut sanırım dirayetli ilaçalara karşı :KK70:

Belirti 6. Haftada başladı canım mide bulantısı kaşık ağrısı.tranferden sonra estroferm kullanıyorsan o göğüslerde ağrı yapıyor. Bhcg çok yükselince belirti başlıyor. Diğer herşey ilaç etkisi . Belirti bekleme 5-6 haftalık olana kadar.insallah pozitif sonuç alırsın.amin canım inşallah rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🤗
Çok sağol canım tşk ederim. Yok bende anacım göğüs haassasiyeti falan. Estrofem günde 3 tane içiyorum evet.

Çok sağol canım tşk ederim. Yok bende anacım göğüs haassasiyeti falan. Estrofem günde 3 tane içiyorum evet.
Ya benim normalde de adetim yaklaşınca da göğüslerim hassaslasiyordu yani bunu takma kafana ben pcso yum hormonlar tavan 😂 ekstra alınca daha da siddetlenmiati ama bak sonuç negatif olmuştu yinede . Hiç belirtisi olmayan ama gebe kalan birsuru arkadaş var . Bide telegramda grubumuz var Tüp bebek bayanlar kulubu diye orda da tedavi gören bir sürü arkadas var birbirilerine danisiyorlar sende katıl istersen 🥰 orda adım Rabia

Ya benim normalde de adetim yaklaşınca da göğüslerim hassaslasiyordu yani bunu takma kafana ben pcso yum hormonlar tavan 😂 ekstra alınca daha da siddetlenmiati ama bak sonuç negatif olmuştu yinede . Hiç belirtisi olmayan ama gebe kalan birsuru arkadaş var . Bide telegramda grubumuz var Tüp bebek bayanlar kulubu diye orda da tedavi gören bir sürü arkadas var birbirilerine danisiyorlar sende katıl istersen 🥰 orda adım Rabia
benim yokki o nedi uygulamamı

En az 10. Günde yap bence 4. Günde asla çıkmaz 🙂 kaçıncı gün embriyosuydu seninki ?
3. Gün embriyosu canım. Bugün çok çok sinir stres var üzerimde nedense. Çok bunaldım yarın kan vereyim diyorum 6. Günüm oluyor çıkar herhalde

X