3. doz biontech Covid-19 aşısı olanlar... Yan etkileri neler?

Ben 2 doz Biontech aşısı olduktan 3 ay sonra korona oldum.Koronayı atlattıktan 1 ay sonra da aşı oldum.İlk 2 doz aşımda da kol ağrım olmuştu ama son 3.doz aşımda hiç bir şey hissetmedim.Ne kolum ağrıdı ne de bir başka yan etki.Ablam korona olmamıştı onun ilk 2 dozunda hiçbir şey olmadı. 3.dozunda onu çok fena titreme tuttu.

Bende 2 sinovac 2 biontech li olarak hafif kol ağrısı hariç bir sıkıntı olmadı

Ben öldüm öldüm dirildim. Aşı olduğumun ilk gecesinde bir titreme aldı, görseniz korkarsınız. Hafiften ateşim çıktı. Sanki üstümde biri oturuyor gibiydi. 1.5 gün halsizlik yaptı sonra iyileştim. Çok hasta oldum. Abarttığımı zannetmesin kimse, çok çarptı beni.

Ucıncuyu yaptıracaktım korona oldum.dişçiden kaptım.mecburen gittim cok agrıyordu. Suan dorduncu gunum.grip gibi degil. Olmanızı tavsiye ederim.hastalıga yakalanmamak için her seyı yapın. Ikıncı gunun gecesi yana yana uykudan uyandım hayatımda bıyle bısey yasamadım. Dudagım catlamıs atesten.içim dısıma cıkmıs gogsumde baskı.. Allah herkesın yardımcısı olsjn.arkadaşlar, cevrenızdekı ınsanlara ası olmaları konusunda tavsıyede bulunun. Hastalık cok zor .ıkı doz sinovac yas otuz

bende ve eşimde bi sorun olmadı sadece kol ağrısı ama annem yataklara düştü resmen halsizlik ateş ısıtma tuttu kadıncağızı

benim bi kolum ağrıdı başka da bir şey olmadı. canım nişanlım biraz halsizleşti başı ağrıdı o kadar. babamın da aynı şekil sadece başı ağrıdı. anneme hiçbir şey olmadı.

ekleme yapayım bir arkadaş demiş aşı yapılan koltuk altımdaki lenflerim şişti diye bende de aynısı oldu.

Türk aşısı mı daha o aşı değil, aşı adayı olabilirmi acaba

Türk aşısı mı daha o aşı değil, aşı adayı olabilirmi acaba ?
Aşı onay almış seri üretime geçilmişti
Merak etme süreç çabuk ilerler
Bıontech de öyle değil miydi geçen sene
Walla beklerdim biraz daha türk aşısı çıkacağını bilsem
En azından türk aşısı deneği olurdum

Henüz olmadım, 2. aşı beni çok etkilemişti 3.sünden korkuyorum

Cuma günü eşim oldu 3.doz kol şişti ve ağrısı halen var, bende 1.dozu yeni oldum :) Şükür bende hiç ağrı falan olmadı

Üçüncü doz gerek görmüyorum hele hamilelikte hiç gerek yok iki doz yeterli

3. Doz biontech aşısı sonrası sadece biraz kolum ağrıdı baska tan etki olmadı "lütfen herkes aşı olsun"

Ben 3.yü olmadım ama annem, babam ve anneannem oldu. Anne ve babamda sadece kol ağrısı ve vücut ağrısı, halsizlik gibi belirtileri olurken anneannemde covit olmuş gibi belirtileri oldu. Hala daha süren öksürüğü var kadıncağızın. Allah korusun herkesi.

3.doz aşımızı eşimle pazar günü olduk diğer aşılarda kol agrisi olmuştu sadece ama bu sefer bana aşırı dokundu kol ağrısı vücudumun heryeri ağrıdı.ellerim bile ağrıdı ,sancısından duramadim pazartesi bütün gün yattim dermansizdim bacaklarımda derman yoktu zaten gecede kol ağrısından uyumamıstim.salı günü anca kendime geldim

İlk ikisi çok ağır ve zor geçmişti fakat üçüncü aşıda halsizlik ve kol ağrısı oldu sadece

Ben haziranda ilk dozumu oldum,kan pihtilasmam olduğu için kalp damar cerrahisi onay vermeden vurulamiyorum
Bende de pıhtılaşma var. Gebelikte kan sulandırıcı kullanıyorum. Sizin pıhtılaşmaya bağlı bir rahatsızlığınız oldu mu? Yani gebelik dışında herhangi bir ortada sorun yaşadınız mı?
Aşı olduktan sonradan sulandırıcı vursam mı acaba. Doktora soracağım

Daha ne kadar sürecek bu aşı yalanı Acaba???
Hala yalan diyebilenler var inanılmazsınız gerçekten.. siz olmayın ama olana da mani olmayın insanları yanıltıp sağlığıyla oynamak ta kul hakkına girer değil mi? Koca dünya yanılıyo biz siz biliyosunuz herşeyin doğrusunu

Evet mesela ben.Su yazilanlari okuyunca tekrar diyorum olmadim olmayacagim.
Olmayın lütfen allah aşkına. Dünya nüfusunun biraz azalmaya ihtiyacı var. O etkilerden korkuyosanız hastalığın kendisi geldiğinde ne yapacaksınız bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…