3 cm acilma varmış

Kızlar doğum yaptım ben pazartesi 3 cm di dün sanciyla geldim 6 cm acilmam varmış 10 dakikada doğurdum
Canımm allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah sağlıkla büyüt bebeğini darısı bizim başımıza inşallah :) tebrikler çok sevindim :)

Maşallah. Allah hayırlı kılsın. Çok sevindim.
3 gün mu sancı çektiniz ? Ilk doğum mu ve kesi attılar mi ?
İlk doğum canım benim acilmam vardı ama sancim yoktu bı son gece sancim oldu sabahına doğum oldu zaten ama yinede çok sancim. Olmadı benim

Ben doğum yaptım canım çok korkuyorum diyordum ya korktuğum gibi olmadı Allah'ım hayırlısıyla kucağımiza aldim hemde kandil günü

Doğum oldu canım benim korkudan ağlama krizlerine gidiyordum ana korktuğum gibi olmadı Allah'ım yardım etti 38+4 te doğurdum hemde kandil günü allahima binlerce kez şükürler olsun

Doğum oldu canım benim korkudan ağlama krizlerine gidiyordum ana korktuğum gibi olmadı Allah'ım yardım etti 38+4 te doğurdum hemde kandil günü allahima binlerce kez şükürler olsun
Maseallah hayırli olsun kuzunuz cok cok sevindin darisi basima hayirli kolay dogum banada inşaallah...
Ama rabbim nasilda yardim ediyo dimi cikinca ben inanamamistim bittigine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…