Sancı var açılma yok

Kan değilde alttan muayene edildikten sonra gece bahsettiğim jel kıvamlı akıntıda kırmızı çizgi şeklinde hafif kan gibi bişey vardı ama bidaha gelmedi
Anladim, hic stres yapmayin. Eger gercek sanciysa bile sancilarin sıklasmasini ve duzenli olmasini bekleyin. Bazen sanci cok olsa bile acilma olmaz. Sancilar 3-4 dkda bir girince tekrar hastaneye gitmenizi oneririm. Bir avazda saglikla kavusun insallah💕

Anladim, hic stres yapmayin. Eger gercek sanciysa bile sancilarin sıklasmasini ve duzenli olmasini bekleyin. Bazen sanci cok olsa bile acilma olmaz. Sancilar 3-4 dkda bir girince tekrar hastaneye gitmenizi oneririm. Bir avazda saglikla kavusun insallah💕
Amin inşallah

15-20 dkda bir sanci gelmesi dogumUn basladigini isaret etmez. O sancilar 5 dkda bir sonra 3-4 dkda bire inmeli. Belki yarin olur belki 1 hafta sonra yani…
Benim son haftalarim da cok zor gecti kasilmalar aciliydi ve birkac kere gercekten acaba dogum sancisi mi diye dusundum. İnanin ki gercek sancilarda girip buraya bunu yazamazsiniz🥲
Sizin gerçek sancı ne zaman geldi yalancı sancılardan sonra kaç gün geçti doğum başladı

Elimden geldiğince sancılar arasındaki mesafeyi kontrol etmeye çalıştım mesela 15 dakkada bir 20 30 saniye sancı vuruyordu bugünse yine aynı şekilde 15 20 dakkada bir falan karnımın alt kısmından kasıklarıma yayılır şekilde kasılma ve aynı anda sancı oluyor ama sıfır açılma suyum da gelmedi . Su gibi jel kıvamında akıntı geliyor sadece iç çamaşırım ıslanıyor azcık
İşte doğum sancısı 1 dk bile şaşmıyor. Birinde 15 birinde 29 değil de hep aynı dakika oluyor.

X