Kese ve Kalp Atışı Acil Kızlar !!!

Galiba bende baktım baktım bir bilgiye ulaşamadım kendi merkezim normal dedi ama kalbi görebilirdim göremedim 6+0 da üç gün gerideymişiz iki hafta sonra kendi doktoruma gidicem çok da ilaç alıyorum bakalım gelişimi iyi olacak mı ilk haftalarda geriden gelenler pek iyi olmuyor benim çok değil yine de bakalım
Ben kese görmeye gittiğimde 4+4 teydim ama doktor bakınca 4+2 dedi. Sonra kendi doktoruma gittiğimde adet tarihine göre 6+2 deydim doktor da bakınca 6+2 dedi.
2-3 günlük oynamalar ufak onemsiz geliyo bana ama bilemedim

Ben kese görmeye gittiğimde 4+4 teydim ama doktor bakınca 4+2 dedi. Sonra kendi doktoruma gittiğimde adet tarihine göre 6+2 deydim doktor da bakınca 6+2 dedi.
2-3 günlük oynamalar ufak onemsiz geliyo bana ama bilemedim
Ya sende de ilkin kayma olmuş bende kendi doktoruma gidince tam anlarım artık biraz zaman da geçer insan çok korkuyor üç aya kadar risk var tedirginim çok dua ediyoruz inşallah herşey yolunda olur

Gebelik haftası transfer gününe göre hesaplanmaz ki son adet tarihinin ilk gününe göre hesaplanır. Benim son adetim 8 temmuzdu. Transfer günün 25 Temmuz.
8 Temmuz baz alınarak 6+2 deyim.
Gerilik varsa bile 2-3 günlük oynamalar olması normal değil mi yanlış bilgi vermek de istemem iyiyi güzeli düşün öyle olsun canım. Sağlıkla kucağımiza alalım inşallah 🤲
Canım aynı gün transfer olmuşuz 🙂 kalp atışını ne zaman duydun🙏

X