3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Canım belli bir muddetı var mı, yarın fılan okusam olur mu? Rabbimiz duanı kucağında buldursun, ben okurum ama hemen okunmayacaksa. Baska okuyacaklarım var da o yuzden
Olur olur canım 2 3 gün içinde olur kuzum ne zaman müsait olursan Allah razı olsun duaların içinde çok amin inşallah canım

Allah razı olsun canım fatmazele de dedim bebek isteyen arkadaşlar okumaları bittikçe yeni biri için başlayalım çok güzel olur
Aynen hatta öyle bir liste oluşturalım karışmasn güzel olur

Kuzum ben Kur'an okuyamıyorum yoksa seve seve okurdum.
Arapça okunusundan oku dersen okurum
Allah'ım bebek isteyen,bekleyen herkese nasip etsin inşallah hep dualarimdasiniz
Aminnnn inşallah cemoşummm Allah razı olsun
İstersen dediğin gibi arapça okunuşundan okuyabilirsin çiçeğim önemli olan niyet
Güzel kalbinden öptüm

Aynen hatta öyle bir liste oluşturalım karışmasn güzel olur
Aynen canım karışmaması açısına dedim atıyorum benim okumam bitsin sonra Fatma tinni sana daha kim varsa böyle okuruz inşallah çiçeğim Ramazan'a denk geldi süper olur inşallah

Ben okurum bitanem Rabbim gönlünden geçeni en kısa zamanda nasip etsin ve isteyen bekleyen sabreden herkese

Çok güzel olur çiçeğim dediğim gibi karışmamak açısından birimizin ki biter diğerine başlarız bebek isteyen kim varsa öyle gider çiçeğim
Yaa muhtesem olur ben bir tane alıyorum senin adına okuyunca bitmemiş olursa yine alırım su an reglim ama ne zamana kadar okumak lazım

Aynen canım karışmaması açısına dedim atıyorum benim okumam bitsin sonra Fatma tinni sana daha kim varsa böyle okuruz inşallah çiçeğim Ramazan'a denk geldi süper olur inşallah
Tamam olur olur
Evet böyle güzel

Yaa muhtesem olur ben bir tane alıyorum senin adına okuyunca bitmemiş olursa yine alırım su an reglim ama ne zamana kadar okumak lazım
Allah razı olsun balım zaten 1 kişi 1 Meryem suresi okuyacak fazlası değil çiçeğim ne zaman müsait olursan çiçeğim 2 3 gün içinde olur okudum dersin müsait olunca çiçeğim

Allah razı olsun balım zaten 1 kişi 1 Meryem suresi okuyacak fazlası değil çiçeğim ne zaman müsait olursan çiçeğim 2 3 gün içinde olur okudum dersin müsait olunca çiçeğim
Tamam kuzum zaten bitmesi gerekiyordu da uzadı okuyunca bildirim yaparım

Yaaaa nur arkadaşım Allah razı olsun ne güzel dua etmişsin çokça amin çiçeğim Rabbim bekleyen herkeze nasip etsin inşallah kuzum
Aynen canım sayıp geri sayım yapacağım

Tamam olur olur
Evet böyle güzel
Tamam kuzum öyle yapalım inşallah günlük okuma olursa müsait olan olur olmayan olur duruma göre bakarız 1 haftalık mühlet gibi bişi yaparız belki bakalım toplanacak mı sayı ona göre yapalım çiçeğim

Bitanemm güzel linoşumm gunlük okuyamam ama niyetinize zaten dua ediyorumm hep biliyorsunnuzz @Fatmazell
Çiçeğim yazdım az önce günlük müsait olan olur olmayan olur günlük bizim kızlar var mesela bebek isteyen atıyorum 1 haftalık mühlet ya da 4 5 günlük gibi bir mühlet olur okunur inşallah
Çiçeğim yazayım mı seni şimdi benim niyete
Allah razı olsun çiçeğim biliyorum her zaman duandayim öptüm seniii

Kuzum ben Kur'an okuyamıyorum yoksa seve seve okurdum.
Arapça okunusundan oku dersen okurum
Allah'ım bebek isteyen,bekleyen herkese nasip etsin inşallah hep dualarimdasiniz
Cemos sayı yazıyorum da şimdi seni listeye alım mı

Kuzum çok güzel düşünmüşsün.
Ben şöyle yapıyorum. Mukabeleye başladım kendim onu okuyorum. Ve ayriyetten meryem, fetih, enbiya surelerilerini youtubeden açıp takip yapıyorum hergün. (Çünkü mukabele ile birlikte çok uzun oluyor kendim okuyamam )
Bunu kendim için yapıyorum. Eğer bu sayılırsa böyle katılırım ama olmazsa katılamam canım yetişmem mümkün değil ama adınıbende geçiricem duamda inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…