3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Seve seve okurum Selinimm
Bana da okur musunuz hepimiz birbirimize okuyalım olur mu çiçeğim esroşuma da okunsun başka kim bebek istiyorsa onlarda katılsın
Olur birtanem neden olmasın 41 tane okunacak her kişi 1 tane okuyacak mesela benim niyetime okunsun toplansın sonra sana toplayalım esrama isteyen kim varsa bebek yapabiliriz birtanemmm

Birazdan okurum canım senin için hatta parenin yaptığı gibi her gün birimize okuyalım

Canım belli bir muddetı var mı, yarın fılan okusam olur mu? Rabbimiz duanı kucağında buldursun, ben okurum ama hemen okunmayacaksa. Baska okuyacaklarım var da o yuzden

Ya ben cok isterim okumak hatta hergun birimize okusak ne güzel olur
Olur birtanem neden olmasın 41 tane okunacak her kişi 1 tane okuyacak mesela benim niyetime okunsun toplansın sonra sana toplayalım esrama isteyen kim varsa bebek yapabiliriz birtanemmm

Birazdan okurum canım senin için hatta parenin yaptığı gibi her gün birimize okuyalım

Haa bide cemos yazmış ya bende kuran bilmiyorum Arapçasini okuyacağım olur mu

Etiket için teşekkür ederim canım ben katilamayacagim.

1 tane ben aldım canım okurum Allah izin verirse Lna16 canım.
Allah im hayırlı sağlıklı ihlaslı bir evlat nasip eylesin.
İyi ki doğmuş iyi ki benim olmuş diyeceğin bir evladın olsun canım arkadaşım.
41 den geri düşelim sayın isterseniz. Karışmasın.

Bitanemm güzel linoşumm gunlük okuyamam ama niyetinize zaten dua ediyorumm hep biliyorsunnuzz Fatmazell

Kuzumm ben de kuranı kerim arapça bilmiyorum türkçe mealinden okuyacağım kabul olur mu öyle de

Kuzum ben Kur'an okuyamıyorum yoksa seve seve okurdum.
Arapça okunusundan oku dersen okurum
Allah'ım bebek isteyen,bekleyen herkese nasip etsin inşallah hep dualarimdasiniz
Kuzumm ben de kuranı kerim arapça bilmiyorum türkçe mealinden okuyacağım kabul olur mu öyle de
Haa bide cemos yazmış ya bende kuran bilmiyorum Arapçasini okuyacağım olur mu

Kızlar arapça bilmeseniz da türkçe olarak okuyabilirsiniz nasıl duaları okuyoruz onun gibi
Mealden türkçe okuyun isterseniz tabiki

Allah razı olsun canım fatmazele de dedim bebek isteyen arkadaşlar okumaları bittikçe yeni biri için başlayalım çok güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…