3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Lna16

Ben Büyüdüm Annem 13.09.2022
Pro Üye
Anneler Kulübü
20 Ağustos 2021
8.756
36.016
Selamlar Kızlar
Malum 3 aylardayız ve boş geçirmemek için aklıma bugün hatim topiği geldi
Topiğe katılan arkadaşlar isteğe göre cüz alabilir benim aklımdan geçen kişi başı 1 veya 2 cüz kalabalık olursa çabuk biter kızlar
Peygamber efendimize bağışlamak istiyorum Allah'ın izni ile..
28.03.2022 kadar zamanı var arkadaşlar
Arkadaşlarınız varsa etiketleyebilirsiniz, şimdiden hepinizden Allah razı olsun kızlar

Canım ben okuyamıyorum Kur'an
Yoksa mutlaka katılırdim Allah'ım kabul etsin çok iyi düşünmüşsün
Olsun kuzum Allah razı olsun canım benim Amin inşallah kabul olur

Son düzenleme:
Tiniminimavihanim kuzum senin dua topiclerden arkadaşların varsa etiketler misin bende tam anlamıyla nickleri yok hafızam da

Tiniminimavihanim kuzum senin dua topiclerden arkadaşların varsa etiketler misin bende tam anlamıyla nickleri yok hafızam da
Bebeğimmm konunun linkini kopyala duaya sarılmak konuya at sen bende de nick yok hatta bir kaç kişiyi yazmışın benimde aklıma direk onlar geldi linoşummmm

Ben katilirim canim 27.cüzdeyim pazar bitireceğim hatmimi o yüzden katilabilirim inşallah

Merhabalar bende okuyabilirim. Hangi cüzü okumamı söylemeniz yeterli. Allah şimdiden kabul etsin inşallah

Merhabalar bende okuyabilirim. Hangi cüzü okumamı söylemeniz yeterli. Allah şimdiden kabul etsin inşallah
Allah razı olsun canım benim arkadaş topluyoruz kalabalık olalım başlıcaz inşallah varsa arkadaşınız etiketleyebilirsin kuzummm yazarım kuzum başlarken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…