3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Güncel Listemiz ❤
Son gün 28 mart

1.cüz selef0111 okudu❤
2.cüz Lna16 okudu❤
3.cüz @ Lna16 okudu ❤
4.cüz @ Lna16 okudu❤
5.cüz @ Lna16 okudu ❤
6.cüz @ Lna16 okudu ❤
7.cüz @ Lna16 okudu❤
8.cüz @ Lna16 okudu ❤
9.cüz @ Lna16 okudu ❤
10.cüz @ Lna16 okudu ❤
11.cüz @ Lna16 okudu ❤
12.cüz @ Lna16 okudu ❤
13.cüz @ Lna16 okudu ❤
14.cü @ Lna16 okudu ❤
15.cüz @ Lna16 okudu ❤
16.cüz E c e okudu ❤
17.cüz @eunja okudu ❤
18.cüz Lna16 okudu ❤
19.cüz Ssevincli okudu❤
20.cüz geceyagmuru okudu❤
21.cüz @geceyagmuruokudu❤
22.cüz Madammor okudu❤
23.cüz Madammor okudu ❤
24.cüz SoLeiL12 okudu ❤
25.cüz i p e k okudu ❤
26.cüz Lna16 okudu ❤
27.cüz Lna16 okudu ❤
28.cüz @ Lna16 okudu❤
29.cüz @ Ssevincli okudu ❤
30.cüz @ Lna16 okudu ❤

Cok şükür Listemiz tamamlandı okuyan herkesten Allah razı olsun
Yarin Lna16 duasını yapacak Allah kabul etsin inşallah

Çok şükür kuzum tamamlandı Allah hepimizden razı olsun inşallah Allah kabul etsin niyetlerimizi yarın inşallah duası olacak

selef0111 Ssevincli i p e k Madammor geceyagmuru SoLeiL12 E c e @eunja Magnifiaque -annesi kızlar
Şimdi hatimimizin duasını yaptım Rabbim kabul etsin Peygamber efendimize hediye ettim sizlere de çok dua ettim cüzları okurken ne sıkıntınız varsa Rabbim gidersin gönüllerinizin muradını versin diye Aminnnn inşallah
Hepinizden Allah razı olsun çok güzel oldu Şaban ayımız boş geçmedi Rabbim kabul etsin inşallah
Hakkınızı helal edin,benden yana helali hoş olsunn..
Okurken yanlış ve noksanlarımız varsa Rabbim kabul etsin inşallah
Başka hatim ve dualarda yine buluşuruz inşallah

Ne güzel bir şeye vesile oldun canım Allah razı olsun senden

Allah kabul etsin canim benim Allah razı olsun vesile oldun bizi biraraya topladın bende aracıyım ablam okudu cüzü

yaaaa canım benim
helal olsun ne demek
Allah razı olsun vesile oldun.ne sıkıntın varsa Rabbim defetsin ve sevindirsin inşaallah
kalp koydum buraya bak :))

Allah kabul etsin canim benim Allah razı olsun vesile oldun bizi biraraya topladın bende aracıyım ablam okudu cüzü
Allah kabul etsin hamişimm hepimizin niyetlerini Aminnn inşallah hepimiz birbirimize vesile olduk çok güzel oldu çiçeğim umarım yine bir arada oluruz ablandan da Allah razı olsun Rabbim sıkıntısı varsa gidersin gönlünün muradını versin kuzum

yaaaa canım benim
helal olsun ne demek
Allah razı olsun vesile oldun.ne sıkıntın varsa Rabbim defetsin ve sevindirsin inşaallah
kalp koydum buraya bak :))
Yaaaa Aminnnn senden de Allah razı olsun kuzummm Rabbim hepimizin sıkıntısını gidersin bir çıkış kapısı açsın bu mübarek günlerde dualar kabul olsun inşallah hepimiz güzel haberler alıp sevinelim benn senin yerine kalp koydum PC den çalışıyorsun yok orda

Aminnnn Gulum benim Allah senden de razı olsun vesile oldun, Rabbim kabul etsin inş, Peygamber Efendimiz'in şefaatine nail olabilmeyi nasip etsin hepimize inşallah, duaların içinde sagol kuzum Allah razı olsun Mevlam hayırlı kapılar acsın, beklediklerimize hayırlısıyla kavustursun

Aminnn inşallah baharım inşallah

Canımm okuyan, vesile olan herkesten Allah razı olsun gönül muradınızı nasip etsin insAllah
Rabbim peygamberin şefaatine nail etsin bizden yana da helal olsun

Canımm okuyan, vesile olan herkesten Allah razı olsun gönül muradınızı nasip etsin insAllah
Rabbim peygamberin şefaatine nail etsin bizden yana da helal olsun
Amin inşallah canım benim Rabbim kabul etsin niyetlerimizi

Güzel Kızlar Selamlar
Hayırlı Ramazanlar olsun hepimize
Bilenler bilir beni ne kadar çok çocuk istediğimi ve o günleri sabırsızlıkla beklediğimi...
Rabbim herşeyin hayırlısını versin ve bu yolda kimseyi dara koymasın..
Gözyaşı döken, bekleyen,çabalayan herkeze nasip etsin Rabbim
Gebe kalmamızı kolaylaştırsın
Vaktinden önce çiçek açmazmış umutlar, bende sabırla bekliyorum umutlarımın çiçek açacağı günleri
Benimde bugün aklıma geldi Dedim mübarek Ramazan ayında kimin ettiği dua kabul olur bilinmez 41 Meryem süresi okuyalım bebek niyetine
Her kişi 1 tane Meryem süresi okuyup bebek niyetine hayırlısı ile gebe kalmam kolaylaşsın niyetine okuyalım istedim
Her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır..
Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın
Şimdiden çok teşekkür ederim kızlar hepinizden Allah razı olsun..
Rabbim gönlünüzden geçenleri nasip etsin size kolaylıkla, güzellikle

İsmim Selin okuyacak arkadaşlar niyetimi ismimle bağışlarlarsa çok mutlu olurummmm

Güzel Kızlar Selamlar

Hayırlı Ramazanlar olsun hepimize

Bilenler bilir beni ne kadar çok çocuk istediğimi ve o günleri sabırsızlıkla beklediğimi...

Rabbim herşeyin hayırlısını versin ve bu yolda kimseyi dara koymasın..

Gözyaşı döken, bekleyen,çabalayan herkeze nasip etsin Rabbim

Gebe kalmamızı kolaylaştırsın

Vaktinden önce çiçek açmazmış umutlar, bende sabırla bekliyorum umutlarımın çiçek açacağı günleri

Benimde bugün aklıma geldi Dedim mübarek Ramazan ayında kimin ettiği dua kabul olur bilinmez 41 Meryem süresi okuyalım bebek niyetine

Her kişi 1 tane Meryem süresi okuyup bebek niyetine hayırlısı ile gebe kalmam kolaylaşsın niyetine okuyalım istedim

Her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır..

Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın

Şimdiden çok teşekkür ederim kızlar hepinizden Allah razı olsun..

Rabbim gönlünüzden geçenleri nasip etsin size kolaylıkla, güzellikle

İsmim Selin okuyacak arkadaşlar niyetimi ismimle bağışlarlarsa çok mutlu olurummmm

ShiningLife

M Mavi Menekse

Cookiie

ezgiisel

RedGirl

Aktif Lora

DantelKiz

Hali

Minnosprenses

R rana20

M MaviMabellee

PiXiEE

OraEtLabora

Nevreste

Tiniminimavihanim

@Btlaydnz23

Saliha40

IcimdekiSonsuzDeniz

Butimar-

asi_melek

bir mucizee

The

Rprnn

Cemoos

papatyalikizz

Lna16

MssPARE

G Gunelhuseyn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…