3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Allah kabul etsin çiçeğim düşünmen yeterli kuzummm Allah kabul etsin niyetini dualarinda unutma bizi

Yalnız hergün Bi tane okuyamam ben selinim okur hepimize bağışlarım inşallah Lna16
Çiçeğim hergün değil ben şimdi bu niyeti toplarsak isteyen olursa şayet bebek için 1 hafta mühlet olur mesela okunur gibi isteyen okumak isterse öyle ben öyle aklıma geldi ramazan ayında 41 Meryem suresi toplayılayım kimin duası kabul olur bilinmez öyle yani çiçeğim mucizem

Catlak-kurabiye m yapmıştı ya hani kandilde
41 tane olacak şekilde herkes 1 tane okusa herkesin niyetine tek tek bağışlasa öyle de olmaz mı bitanem

Kızzzz Meryem suresi ne uzunmuş öyle
Şaka bı yana okudum canım senin için Lna16 Allah kabul etsin
Fatmazell yarın senin için okuyacağım canım diğer gün tiniye ondan sonra da size zahmet bana okuyalım

Evet evet kuzum baya uzun Allah kabul etsin çiçeğim de mucize iyi birşey düşünmüş oyle yapalım mı ama çok karışmaz mı öndeki kişiler benim niyete biliyor nasıl olacak

Evet evet kuzum baya uzun Allah kabul etsin çiçeğim de mucize iyi birşey düşünmüş oyle yapalım mı ama çok karışmaz mı öndeki kişiler benim niyete biliyor nasıl olacak
Yok senin nasibin öyle canım okuduklarimizi Allah kabul etsin
Bundan sonrakiler için bir liste yap bir hafta ver okumak isteyen bir kere okuyup orda ki isimlere bağışlasın

Tamam öyleyse öyle yapalım diğer okumalarda var ya daha kolay olur bizler için listeyi yap bı kere okuyup herkesin adına bagislayalim Uygun olursa tabi ben çok anlamıyorum daa
Evet kuzum bende de öyle bir var ki hatim zikir oy oy
Öyle yapalım inşallah kabul etsin

Yok senin nasibin öyle canım okuduklarimizi Allah kabul etsin
Bundan sonrakiler için bir liste yap bir hafta ver okumak isteyen bir kere okuyup orda ki isimlere bağışlasın
Tamam canım öyle yapayım

Kızlar 1 saat önce konu açmıştım bebek niyetine diye ama arkadaşlarımız çok olunca niyetler aynı olunca dedik 41 Meryem Süresi toplansın..
1 kişi 1 Meryem Suresi okur ve kendi niyetini söyler ve liste de olan arkadaşların da isimlerini geçirelim inşallah
Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin inşallah
Yarın 04.04.2022 başlayıp 15.04.2022 kadar mühleti olsun çalışanlar da var malum Ramazan kimse sıkıntıya girmesin..
Allah razı olsun şimdiden kızlar

41 Meryem Süresi

1. Lna16

2. Rprnn

3. IcimdekiSonsuzDeniz

4. M Mavi Menekse

5. Fatmazell

6. Madammor

7. Catlak-kurabiye

8. i p e k

9. bir mucizee

10. MssPARE

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

Bildirimleri bana Lna16 ya da Fatmazell arkadaşıma yapabilirsiniz
Şimdiden Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…