3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

DantelKiz DantelKiz @rana20 agustos72 agustos72 kavs-i kuzah kavs-i kuzah SoLeiL12 SoLeiL12 kuzular 1 hatim listesini şükürler olsun tamamladık ve düşündük ki 1 hatim daha yapalım Kadir gecesine daha 1 aydan fazla var özel günlerimiz 7 gün sürse 20 gün kusur gün kalıyor aldığımız cüzları 2 kez okursak ramazan ayında 2 hatim inmiş olacak Allah'ın izni ile 🤲🏻😍🥲 katılmak ister misiniz ? Allah razı olsun 🥰
Katılırız annemle. 🥰

DantelKiz DantelKiz @rana20 agustos72 agustos72 kavs-i kuzah kavs-i kuzah SoLeiL12 SoLeiL12 kuzular 1 hatim listesini şükürler olsun tamamladık ve düşündük ki 1 hatim daha yapalım Kadir gecesine daha 1 aydan fazla var özel günlerimiz 7 gün sürse 20 gün kusur gün kalıyor aldığımız cüzları 2 kez okursak ramazan ayında 2 hatim inmiş olacak Allah'ın izni ile 🤲🏻😍🥲 katılmak ister misiniz ? Allah razı olsun 🥰
Olur canım okurum Allah razı olsun ❤🌸🥰

Ben ikinciye katılamam

🌷💜💜 2. Ramazan Hatim Listemiz 💜💜🌷

1.Cüz➡️ Ssevincli Ssevincli ❤okuyacak
2.Cüz➡️ M MaviMabellee ❤2 kere okuyacak
3.Cüz➡️ HatueL HatueL ❤2 kere okuyacak
4.Cüz➡️
5.Cüz➡️ @eunja ❤ okuyacak
6.Cüz➡️ MssPARE MssPARE ❤2 kere okuyacak
7.Cüz➡️ OraEtLabora OraEtLabora ❤2 kere okuyacak
8.Cüz➡️ Minnosprenses Minnosprenses ❤okuyacak
9.Cüz➡️ Minnosprenses Minnosprenses ❤okuyacak
10.Cüz➡️ Minnosprenses Minnosprenses ❤okuyacak
11.Cüz➡️ kavs-i kuzah kavs-i kuzah ❤2 kere okuyacak
12.Cüz➡️ kavs-i kuzah kavs-i kuzah ❤2 kere okuyacak
13.Cüz➡️ M Mavi Menekse ❤2 kere okuyacak
14.Cüz➡️
15.Cüz➡️ Elhan Elhan ❤2 kere okuyacak
16.Cüz➡️ Aktif Lora Aktif Lora ❤2 kere okuyacak
17.Cüz➡️ Cookiie Cookiie ❤2 kere okuyacak
18.Cüz➡️ selef0111 selef0111 ❤ okuyacak
19.Cüz➡️ M Meva59 ❤2 kere okuyacak
20.Cüz➡️ PiXiEE PiXiEE ❤2 kere okuyacak
21.Cüz➡️ BlueBerry4268 BlueBerry4268 ❤2 kere okuyacak
22.Cüz➡️ Nevreste Nevreste ❤2 kere okuyacak
23.Cüz➡️ C A N O C A N O - ❤2 kere okuyacak
24.Cüz➡️ SoLeiL12 SoLeiL12 ❤2 kere okuyacak
25.Cüz➡️ UcanSupurge UcanSupurge ❤2 kere okuyacak
26.Cüz➡️ ezgiisel ezgiisel ❤2 kere okuyacak
27.Cüz➡️ Saliha40 Saliha40 ❤2 kere okuyacak
28.Cüz➡️ @Btlaydnz23 ❤okuyacak
29.Cüz➡️ Lna16 Lna16 ❤2 kere okuyacak
30.Cüz➡️ RedGirl RedGirl ❤2 kere okuyacak

🎀🎀 Kızlar okundu bildirimleri yine bu topic de olsun karışmasınn 🎀🎀

➡️ Tilavet secdelerini yine ben yaparım isterseniz kızlar toplu olarak, isterseniz sizde yapabilirsiniz ⬅️

❤️ Hepinizden Allah razı olsun birbirimize destek olup 2 hatim yapacağız Allah'ın izni ile inşallah ❤️ Rabbim niyetlerimizi kabul etsin inşallah 🤲🏻💐🌺

X