3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

@eunja baharım nerlerdesin sennnn cüz almak ister misin ❤️🥲
Ahh Selinimm yeni gordum bildirimi kusura bakma gulum nasip degilmis diyelim Rabbim kabul etsin inşallah niyetinizi🤲Allah razı olsun canım benim ❤️🌹Rabbim saglıcakla ramazana eriştirsin hepimizi inşallah 🤲

Ahh Selinimm yeni gordum bildirimi kusura bakma gulum nasip degilmis diyelim Rabbim kabul etsin inşallah niyetinizi🤲Allah razı olsun canım benim ❤️🌹Rabbim saglıcakla ramazana eriştirsin hepimizi inşallah 🤲
Amin inşallah bebeğim Rabbim hepimizinkini kabul etsin çiçeğim 🤲🏻💜 önemli değil çiçeğim 😍 cümlemizi ramazanı görmeyi nasip etsin bebeğim 🌷🌷💐 2. Hatim olacak kalabalık olursak bu listede olanlar var 2 hatimi de niyet ettik sende okur musun bebeğim cüz 😍 eksik olursa sana yazayım mı 💜💜💜💜

Amin inşallah bebeğim Rabbim hepimizinkini kabul etsin çiçeğim 🤲🏻💜 önemli değil çiçeğim 😍 cümlemizi ramazanı görmeyi nasip etsin bebeğim 🌷🌷💐 2. Hatim olacak kalabalık olursak bu listede olanlar var 2 hatimi de niyet ettik sende okur musun bebeğim cüz 😍 eksik olursa sana yazayım mı 💜💜💜💜
Dm den yazdım gulum tamamdır yazabilirsin eksik olursa canım😘❤️

DantelKiz DantelKiz R rana20 agustos72 agustos72 kavs-i kuzah kavs-i kuzah SoLeiL12 SoLeiL12 kuzular 1 hatim listesini şükürler olsun tamamladık ve düşündük ki 1 hatim daha yapalım Kadir gecesine daha 1 aydan fazla var özel günlerimiz 7 gün sürse 20 gün kusur gün kalıyor aldığımız cüzları 2 kez okursak ramazan ayında 2 hatim inmiş olacak Allah'ın izni ile 🤲🏻😍🥲 katılmak ister misiniz ? Allah razı olsun 🥰

X