3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

pegasus sana cok tesekkur ediyorum beni bu diyetle tanıstırdıgın için
aç kalmadan diyet yapıyorum hatta tıka basa doyuyorum
eşim bu ne biçim diyet diye sasırıyor
ama bugun tartıda eksi gördüm cok mutluyum

pegasus sana cok tesekkur ediyorum beni bu diyetle tanıstırdıgın için
aç kalmadan diyet yapıyorum hatta tıka basa doyuyorum
eşim bu ne biçim diyet diye sasırıyor
ama bugun tartıda eksi gördüm cok mutluyum
cok sevindimmmmmmm. ne kadar eksi ciktin ?

cok sevindim. devami gelecek. ilk hafta 4kiloya kada gidiyor.sonraki haftalarda sizelere yardimci olucam.

çok pis gaza geldim normalde hayatta devamlı bir diyet yapamıyorum benim problemim yedikten hemen sonra acıkmak listeyi çıkardım bende başlıyorum hemde yarın pegasus85 gelişmeleri yazıcam eger şu 4 kilo fazlalığıda atarsam sana bol bol dua edicem ara sıra dürt beni şeytana uyup bırakmıyım

o
o zaman her gun rapor istiyorum. yarin oldugun kiloyi alalim, bi de ertesi alalim bakalim :)

bugun dnr da yiyceklerin karbonhidrat degerini gosteren bu diyetle alakali bir kitap varmi diye baktim ama bulamadim.netten bakipta yazmak zorundayim galiba.bir kolide yumurta aldim.yarini hevesle bekliyorum

canım kalorisi düşüyor ama karbonhidrat değeride düşüyormu onu bilmiyorum.onu bilen arkadaşlar lütfen cevaplasın.
25 grlık hazır dilim ekmek 10 -15 gr ma düşüyor.bende 1 yerine 2 dilim yiyorum :)
Vaaaay kurnaz seniiikarbonhidat değerini soralim kızlara.hepimize faydası olur

babycim sen hala rejime başlamadın mı bakayım
ben ütopyayı bıraktım,bayadır izlemiyorum
sen bakıyormusun
Ay valla utanıyorum başlamadım demeye yaaaama dikkat ediyorum.leslie yapıyorum düzenli olmasa da.o hoşuma gitti.iş yoğunluğundan düzenli yapamıyorum ama ptesi tamam diyorum ve başlıyorum.
ütopyayı bıraktım gece çıkıyormuş ya aklıma bile gelmiyor.topiği de semih düşmanları sarmış.sanki kimse hayatında hata yapmamış ilk kez onda görüyorlar.biz de hatalar yapıyoruz, etrafımızdakiler de.kim kimi bırakıp gidiyor.galatasaray maç kaybetti çok ama ben hala cimbomluyum kızsam da.amaaan öyle işte arkadaşım

Kızlar beni de alın aranıza ben de pzartesi başlayacağım uygulamaya o zamana adar da listemi oluştururum kendimce daha düzenli olur

Slm kızla bgün oturmam vadı salatalarla takıldım akşam gelince 40dk yürüdüm dahada bişey yemedim yarına yinede umutluyum.yarın full dikkat başlıyorum allahın izniyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…