3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kahvaltımıda yazayım
1 şekerli cay
6 küçük dilim beyaz peynir
4 zeytin
birde ne yazıkkı çeyrek ekmek yedim
öğle yemeği geç yiyoruz oyuzden ekmek yemezsem cok acıkıyorum tansıyonum düşüyor

herkese günaydın
yeni gelen tüm arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.topik sessiz diyodum ne güzel bi sürü arkadaş gelmiş.
bn tatıldım ama bu sabah değşiklik yok . 68.2 çıktım.ama biraz kabızlık var .hemen önlem alıcam
aslında 50 yi geçmedim ama sanırım 7-8 den sonra bişey yememek lazım 2 günde 9.30 civarında bişeyler yedim sabah artı gördüm.dün gecede dayanamadım gece 9.30 a yaptığım pudingten yedim.ün neler yedim
yarım dilim ekmek 3.5
2 yumurta 0.8
5 zeytin 0.2
50 gr ceviz 5
1 yk mayonez 0.6
köfte azcık yulaf kepeği vardı 2
hindi boynu haşlaması 0
100 gr yoğurttan ayran 4.9
çay b. çeyraği süt 2.5
puding 3.3
toplam 26.3 tutmuş ama hiç veremedim niyeki acaba .gece yedim diemi oluyo

bide kızımdan dolayı düzenli bi hayatımız yok.sürekli uyku problemi yaşıyoruz .çoğu zaman gece 1- 2 gibi yada daha geç yatıyoruz.kızlar konuyla ilgili değil ama yokmu bi çaresi bu uyku probleminin vallahi bıktık gündüz uyumaz gece uyumaz.3 yaşında asla tek başına atmıyo eşimle kandırıyoruz uyutuyoruz .en geç 2 saat sonra uyanıyo .yatağına götürüyoruz tam uyudu diyoruz .gözümüzü kapattığıız gibi 5-10 dakka geçmeden odada baş ucumuzda söylemesi ayıptır 3 müz birlikte uyuyoruz.hiçbi hayatımız kalmadı .allahım bizede hayırlısı ile kızımın şöyle akşam 9 da yatıp sabah kalktığını göstericekmi

Selam canim, bence zanli ceviz ve puding .bence cevizin 50 gr i 10 kb, bazi sitelerde oyle diyor.zaten diger kuruyemislerle kiyaslaninca cok dusuk kaliyor.ikincisi puding 3.3 olmasi mumkun degildir, 1 kup seker 12 kb iken puding nasil 3.3 olur.bunlari bi gozden gecir istersen canim.duse kalka basaricaz.moral bozmak yok, bi de ogutulmus keten tohumu kabizkik icin oldukca etkili bilgin olsun

günaydın kızlar
dün sabah 80.6ydım bu sabah79.6yım -1 le başladık bakalım yola. Devamı da aynı hızla gelir inşallah. dün yediklerim
sabah omlet ve 1 dilim ekmek
öğlen 2 kaşık pilav 2 kaşık barbunya 1 kase cacık
ara yarım armut
akşam 100 gram et
poyraz karayeli izlerken 4-5 fıstık

bugün pegasusun tarifini yapıp getirecektim yanımda ama öğlen taze bakla varmış kaçıramam onu dedim. bayılırım taze baklaya. taze fasulye 7 gösteriyorlar listelerde herhalde taze bakla da aynıdır diye düşünüyorum. Başka bir yerde bulamadım değerini. Bilen varsa çok sevinirim. Ben yine de ne olur ne olmaz diyerek sabah sadece omlet ve zeytin yedim. Ekmek yemedim. Bir de yanıma meyveli yoğurt aldım ben. Üzerinde yazmıyor değeri. Acaba bilen var mı kızlar?

Yeni gelenlere hoşgeldiniz diyorum ve 50 yi geçmediğimiz günler diliyorum. Kolay gelsin hepimize.

sizinle yattığında uyuyor mu peki yaramaz deliksiz şekilde? benim de kızım 3 yaşında. Kendi yatağında uyuyor genelde. Sadece biz babadan ayrıyız. Ara sıra kalkıp baba sayıklıyor ben de dayanamayıp yanıma alıyorum. Ama sakinleştirsem de uykuya devam ediyor kendi yatağında.

canım günaydın sen ne yaptın nasıl gidiyor.
puding evet yanlış yazmısım 6.2

1 yk nişasta 8.6
1 yk kakao 1.1
200 ml süt 9
1 b su 0
tatlandırıcı 0
toplam 18.7
3 e böl 6.2 çıkıyor .

merhaba diyetteyimben
hoş geldin ve kolay gelsin. vermemiz gereken kilolar aynı. ben de 10 kilo versem iyi olur ama 15 versem süper olur. burada hep beraber başarırız inşallah

bizdede ayni sorun var canim.benim buyuk 6,5 kucuk 3,5 daha 9 da yattiklarini gormedim.rejimdeyken bende saatlerden zorlaniyorum.en gec 7 de yiyince gece olmus 1 acikiyo insan. uyku duzeni olmamasi cok zor.ben psikolog adem gunesi cok takip edip okuyorum biraz arastir istersen ben cok faydasini goruyorum.bide ben ikisinede bebeklikten itibaren tek kisilik yatak aldim once birini sonra digerini yanina yatip uyutuyorum.gece kalkmalari azaldi cok sukur.ama mutlaka dedigim isme bak canim cocugunu iyi yetistirmek isteyen herkesin bu kitaplari okumasi lazim bence

UOTE="anbuyanbu, post: 39904038, member: 644985"]bizdede ayni sorun var canim.benim buyuk 6,5 kucuk 3,5 daha 9 da yattiklarini gormedim.rejimdeyken bende saatlerden zorlaniyorum.en gec 7 de yiyince gece olmus 1 acikiyo insan. uyku duzeni olmamasi cok zor.ben psikolog adem gunesi cok takip edip okuyorum biraz arastir istersen ben cok faydasini goruyorum.bide ben ikisinede bebeklikten itibaren tek kisilik yatak aldim once birini sonra digerini yanina yatip uyutuyorum.gece kalkmalari azaldi cok sukur.ama mutlaka dedigim isme bak canim cocugunu iyi yetistirmek isteyen herkesin bu kitaplari okumasi lazim bence[/QUOTE]
Canım çok teşekkür ederim. Tamam hemen araştırma yapıcam.maya zor bir bebeklik geçirdi.erken doğdu 7 aylik solunum yolları hassasiyeti vardı. Hep hasta oldu ayrıca genizetide var.ayda 1 sise illaki antibiyotigimiz var.6 ayı doldu anne sütü kesildi hastalık lar başladı. Gece savaha kadar akıntı dan uyuyamazdi. Iğneler hastanede serumlar psikolojisi çok bozuldu.herseyden korkan büyük biri yaklassin kaçar çocukları çok sever. Ama cocuklarla aynı ortamda hemen onlardan hastalık bulaştırır. Doğduğunda beri bu yuzden hep yanın daydik.2 saat hiç uyanmadan uyur ondan sonra saga döner uyanır çıt olsa uyanır elimi sımsıkı tutar
Yani derin uyku diye bisey yok.inanin çok zor

UOTE="valentina_veta, post: 39903710, member: 194420"]Selam canim, bence zanli ceviz ve puding .bence cevizin 50 gr i 10 kb, bazi sitelerde oyle diyor.zaten diger kuruyemislerle kiyaslaninca cok dusuk kaliyor.ikincisi puding 3.3 olmasi mumkun degildir, 1 kup seker 12 kb iken puding nasil 3.3 olur.bunlari bi gozden gecir istersen canim.duse kalka basaricaz.moral bozmak yok, bi de ogutulmus keten tohumu kabizkik icin oldukca etkili bilgin olsun[/QUOTE]
Canım belkide haklisin cevizi azaltıyim.bide farkettiysen geç saatte yiyince ve geç yatınca degisiklik olmuyo ama Pegasus 50 yi gecmeden istedigin saatte yiyebilirsin demişti. Birazdan keten tohumu yiyecegim

[QUO="tombili, post: 39903876, member: 181229"]sizinle yattığında uyuyor mu peki yaramaz deliksiz şekilde? benim de kızım 3 yaşında. Kendi yatağında uyuyor genelde. Sadece biz babadan ayrıyız. Ara sıra kalkıp baba sayıklıyor ben de dayanamayıp yanıma alıyorum. Ama sakinleştirsem de uykuya devam ediyor kendi yatağında.[/QUOTE]
Yok canım zaten sorun bu cocuk
Sabah 9-10 arası kalkiyo.gece 12-1 gibi uyuyor 2 saat sonra başlıyor donmeye tabi donerken bi gözünü aralar kontrol ediyo uyumaya devam.sabah erken kaldırdık 6-7 gibi öğlen 12 de yatar 1-1.5 gibi kalkar çok uyumuyor.sonra gece 9 da Kandırarak biraz zorlayarak uyuturuz 12 de yatamizin basinda dikilir.

Günaydın herkese
Ben de bu sabah tartıldım dün ile aynı hiç kilo vermemişim. Halbuki benim aldığım KB 30 bile bulmuyor. Dün akşam 7.30 da tavuk kanat yanına marul salatası yedim sonra başka bir şey yemedim. Öğlen de et pirzola marul salatası. Ekmek sadece kahvaltıda 1 dilim kızarmış ekmek yiyorum. Kahvaltı öğünlerim peynir yumurta salam sosis sucuk falan oluyor. Onların da KB düşük. Gün içinde de sadece ya yeşil Çay ya da şekersiz Çay ve su içiyorum. Neden kilo vermedim ki acep?

Bu sabah yediklerim
Şekersiz Çay
Peynir 1 p
Omlet 1 p ( bol pulbiberli)
1 dilim kızarmış ekmek 8 p
Salam 75 gr bile bitirmedim ama hadi 1 p diyelim
Toplam 11 puan

Biraz önce 1 diyet Çikolatalı Bisküvi yedim 4 puan
Şimdi de şekersiz Türk kahvemi aldım balkonda içiyorum. Dışarıda da harika bir yağmur var.

Vayy anbuuu seni gördüğüme çok şaşırdımmm

merhaba diyetteyimben
hoş geldin ve kolay gelsin. vermemiz gereken kilolar aynı. ben de 10 kilo versem iyi olur ama 15 versem süper olur. burada hep beraber başarırız inşallah

merhaba, hoşbuldum inşallah birlikte başarırız
bu defa da başaramazsam; ne kadar küçük beden, dolap bekçisi kıyafetim varsa dağıtacağım hepsini.
oğlum 6 yaşına geldi ben hala kilo vericem
çocukluğumda ve gençliğimde kilolu değildim. herşey evlendikten sonra oldu
karatay diyeti ile 4 haftada 4 kilo vermişliğim, lahana çorbası diyeti ile 1 haftada 3 kilo vermişliğim, akupunktur+diyetle 1 ayda 4 kilo vermişliğim de var. Ama ben de İSTİKRAR yok

sürdürülebilir ve de sağlıklı bir diyet yapmam gerekiyor. aslında bi gayret kilo verip sonrasında da sağlıklı beslenmeye geçiş yapmam gerek. çok da sağlıksız beslenmesem de yaştan dolayı (38) kilo vermem yavaş ve dirençli maalesef.

12.03.2015 sabah aç karına 75,9 kg (72 lerde iken diyet yapan ben, 75 kg iken 5 aydır hiçbişey yapmadım)

sabah 10:30 : 2 haşlama yumurta ....................................................................0
2 dilim tavada ısıtılıp kurutulmuş tambuğday ekmek....16
100 gr dan az köy peyniri............................................................1

öğlen haşlanmış tavuk ve salata
akşam henüz bilmiyorum. yine aynısı olabilir.

kizlar ekmegin 20 gr i gecmedigine eminmisiniz??? 1 dilim diyosunuz da, 1 dilim 20 gr dan fazla cikiyor. bu arada benim 3kilo fazlam var,dun ben de yapmistim. ben de veremedim.doktor sezon gecisi , kilo vermen ondan zorlaniyor dedi. dogrumu dedi bilmiyorum ki. yani dun sifir kb yaptim,kilo vermemisim

Hepimiz aynı canım.5 yaşında kendi yatağına alıştırmaya başla ve ısrarla devam et.arada kendi yatağınıza da al tabi.ben yatağına yatırıp masal okuyorum. Kocaman bir oyuncağı var.ona sarılıyor.radyosunu aćıyorum.ışıgı da ayarlıyorum.çıkıyorum odasından.ilk zamanlar birkaç saat sürüyordu uyuması.şimdi alıştı.yarım saate dalıyor.bazen ilerleyen saatlerde yanımıza alıyoruz veya kendi geliyor.

herkese iyi aksamlar menum
7 zeytin:1
peynir:1
yumurta(gunboyu toplam 3 adet)
tere
kayisili form cayi
1galeta:14
marul:8
biraz balik(dunden kalma)
badem:10
yesil cay(limonlu naneli aldim hiccc guzel degil)
tavuk suyu corba(sehriyesiz):1
yogurt:6
tavuk:1
ispanak:4,5
biraz findik:5
toplam:51,5
bugunluk bukadar.yaz yaz bitmedi ne cok yemisim.yanlisim varsa duzeltin kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…