3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Kızlar kabızlık için önerileriniz neler acaba
normal hayatta da zaten bu sıkıntım vardı şimdi daha kötü oldum
Sinameki falan içtim dün akşam hala tık yok

Kizlar sagolun desteginiz icin
Sanirim adetim yuzunden bole oldum
Bide sey kabizlik sorunum var 4 gundur
Sizce napsam ki? Olmazsa aksama bi tatli kasigi mayonezmi yesem napsam ben :KK43:

Kızlar, sabah aç karına 1 kaşık z.yağı için. bende işe yarıyor.
geçen cmts kayısılı form çayı sallamıştım 2 tane birden 1 kupa sıcak suya. öğlen içtim teee gece çıktım wc ye.:oops:
nerdeyse gittiğimmiz düğünde wc ye koşturacaktım:KK70:
bir de bildiğimiz sade nescafe sabah içince çalıştırıyor gibi. 2 kez acele kahvaltı yapıp çıkmam gerektiğinden içtim.(normalde çaykoliğim, 3 fincan sabah içmezsem ayılamıyorum:KK70:) wc ye çıktım kahvaltı sonrası. bi de onu deneyin.

Kizlar bide 30 puani gecmiyorm sanki daha kotu oldu veremiyrm
40 -50 yapinca gifiyordu bari kilolar
Sizce alakasi varmidir?
belki 30 puan yapınca korumaya alıyordu vücudun. 40-50 dene bir gün.
bi de kabızlık geriletiyor. ertesi güne yansıyacağına 2 gün sonraya yansıyor. ve oyalanıyoruz.o_O

ilk defa haşlanmış tavuk yedim öğlen. yanında bir tane kırmızı biber bir zero. ama acayip tok tuttu beni. şimdiye çoktan acıkırdım normalde. hiç aç değilim...canım çok tatlı istediği zaman puanım varsa 1 çay kaşığı yer fıstığı ezmesi yada küçük bir kare bitter yiyorum (puanımı hesaplayıp)...şimdi düşünüyorumda dünyayı yiyormuşuz biz. börek, poğaça, kekler, kurabiyeler sonra niye kilo aldım. yedikki aldık. şimdi bunun bedelini ödeme zamanıymış.
tavuk çok tok tutuyor doğru tespit:KK66:
gerçekten de her hafta 2 kez pasta börek vs yapardım. hele bir ara komşumla tabaklar havada uçuşuyordu. ben ona götürüyoum o bana getiriyor. tabi kilolar da alıp başını gidiyor:confused: ne çok abartılı şeyler yiyormuşuz.

kizlar yagsiz yiyince her seyi kabiz olmaniz normal. tavugu haslama degil de kizartma yapin. ya da ne bileyim gunluk 1 kasik yag falan yiyin. ymeklere katin. mayonez katin.kaydirmaya yardim edin. kuru yiyince bagirsakta takilip kaliyor. ben mesela oglen yemek yiyodum bazen. 0 puanli olanlardan.aksama 50 puani cikolatali pastadan falan alirdim . yani vucut anlamasin diyet yaptiginizi. anlayinca kitliyo kendini.kb yi sebze, meyve disinda tatlilardan alin. ve ya kuruyemisler de yardim ediyor bagirsak calistirmaya.
birgün yapıcam bu dediğini. bütün gün sıfır puan yiyip sonra da oturup en sevdiğim tatlıyı yiycem.:KK53: ama korkuyom:KK17:

Iyi Akşamlar kızlar bugün ki puanım 28.54 3 km yürüyüş Yaptım 45 dk temiz hava da biraz yoruldum sanki belki yarım elma yerim birazdan :KK66:
maşallah kız, ne güzel her gün sporunu yapıyorsun. supersin.:nazar::KK9:

kaç gündür 30-40 arası gidip gram vermeyip, dün 50 puanla 200 gr verince, kızlar 50 ye dayandım gene bugün, bi lokma ıspanaklı pasta ile, bugün öğlen ıspanak+tavuk, akşam ıspanak+ kabak yedim.diyete başladığımdan beri hiç bu kadar sebze yememiştim bakalım sebzeli sonuç nasıl olacak.
okuyorum ama fazla yazamıyorum, bugün tansiyonum 13/10 a çıkıp 9/5 e düştü, perişan ediyor bu durum beni.
sabah erkenden kan vermeye öğleden sonra da tomografi sonucumu almaya gidicem, artık neyim var inşallah öğrenirim.sağlık gibisi yok kızlar, hepinize, tüm yakınlarınıza bol bol sağlık dilerim.

ilk defa haşlanmış tavuk yedim öğlen. yanında bir tane kırmızı biber bir zero. ama acayip tok tuttu beni. şimdiye çoktan acıkırdım normalde. hiç aç değilim...canım çok tatlı istediği zaman puanım varsa 1 çay kaşığı yer fıstığı ezmesi yada küçük bir kare bitter yiyorum (puanımı hesaplayıp)...şimdi düşünüyorumda dünyayı yiyormuşuz biz. börek, poğaça, kekler, kurabiyeler sonra niye kilo aldım. yedikki aldık. şimdi bunun bedelini ödeme zamanıymış.
çok doğru söylüyorsun canım bende kaç senedir gep fiyetteyim ama hep aynı kilodayım Herşeyden az az ye bişey olmaz dedim gerçekten de bişey olmadı aynı kiloda saydım durdum en güzel bu puan çok olunca da zaten yemek istemiyorsun :KK66:)

4 aydır diyetteyim ama aralarda çok bozdum diyetimi anneme gittiğimde zaten diyet lafı ettirmediği için annem mecburen hamur işlerini yemek zorunda kaldım boyum 162 ben 50 kg olmak istiyorm :110: bazen haftalarca kilo veremediğim oluyor kilitleniyor vucudum
Anneler zaten hep ye ye Diyor bu diyetle kırarsın direnci canım hoşgeldin :KK66:

kaç gündür 30-40 arası gidip gram vermeyip, dün 50 puanla 200 gr verince, kızlar 50 ye dayandım gene bugün, bi lokma ıspanaklı pasta ile, bugün öğlen ıspanak+tavuk, akşam ıspanak+ kabak yedim.diyete başladığımdan beri hiç bu kadar sebze yememiştim bakalım sebzeli sonuç nasıl olacak.
okuyorum ama fazla yazamıyorum, bugün tansiyonum 13/10 a çıkıp 9/5 e düştü, perişan ediyor bu durum beni.
sabah erkenden kan vermeye öğleden sonra da tomografi sonucumu almaya gidicem, artık neyim var inşallah öğrenirim.sağlık gibisi yok kızlar, hepinize, tüm yakınlarınıza bol bol sağlık dilerim.
canım çok dikkat et kendine tansiyonu aksatma sakin bize de haber ver :KK66:

afferim yahu sana, ah gençlik ah gençlikkkk :KK66:
Sagol canım bu sefer baya Hırs Yaptım valla bu sefer istediğim kiloya ineceğim inş kendimi nasıl avutuyorum gaza getiriyorum ki sorma diyorum ki kendime önümüzde ki ay hiç sevmediğin gıcık biriyle karşılaşacakmışım gibi Hırs Yaptım kendime inş ay sonuna kadar 59 kiloyu görürüm :KK66:)

Sagol canım bu sefer baya Hırs Yaptım valla bu sefer istediğim kiloya ineceğim inş kendimi nasıl avutuyorum gaza getiriyorum ki sorma diyorum ki kendime önümüzde ki ay hiç sevmediğin gıcık biriyle karşılaşacakmışım gibi Hırs Yaptım kendime inş ay sonuna kadar 59 kiloyu görürüm :KK66:)
ya super fikirmiş, hahahaaaa
hiç sevmediğin gıcık biriyle karşılaşacakmışım gibi hırs yapmak ....çok tatlısın ecrinnn:KK60:

Kızlar ben hep 50 puan ve 60 bazen 60 azıcık geçiyordum bugün 35 puanda kaldım 3 km yürüyüş Yaptım yarım elma yerine 1 avuç tuzlu Fıstık yedim 1 avuç tuzlu fıstığa da 30 Fıstık diye girdim fatsecret ta oda bana 6,45 puan vermiş doğrudur inş :KK66:)

ya super fikirmiş, hahahaaaa
hiç sevmediğin gıcık biriyle karşılaşacakmışım gibi hırs yapmak ....çok tatlısın ecrinnn:KK60:
Sizde çok tatlısınız :KK66:) iyi ki varsınız güzel fikir ana dimi :KK66: ben buldum ben buldum ( öyle reklam vardı ya ) Okan bayülgen seslendiriyorsa galıba pınar beyaz dı reklam heh brnde onun gibi diyorum o gelsin aklına ben buldum ben buldum :KK66:)

Merhabalar karbomhidrat deneyimleriniz diye açılan konuyu tek ,tek okurken.Burayı buldum.82 sayfadayım.Yorumları okuyorum .Bende başladım 5 .gündeyim.Sabah 2.200 gr mın gittiğini gördüm ve çok mutlu oldum.5 yılevveline kadar sürekli yürüyüş ve spor yapıp sıkı bir diyet yapmadan kilo veriyordum.N e olduysa 1 yılda oldu ve 10 kilo aldım.inşallah yaza kadar kilo veririm.Beni ençok zorlayan sebze ve meyve olacak.ben maydonoz,tere ve roka hastasıyım onları limonlayıp yerim.çok severim.dolabı açtıkça çeri domates atarım ağzıma.şimdi yapmıyorum aa canım çok çekiyor.bu yazılanları okuyana kadar ,sanırdımki makarna,pilav ve ekmek düşman.meğerse sebze ve meyva hiçte masum değilmiş.

Merhabalar karbomhidrat deneyimleriniz diye açılan konuyu tek ,tek okurken.Burayı buldum.82 sayfadayım.Yorumları okuyorum .Bende başladım 5 .gündeyim.Sabah 2.200 gr mın gittiğini gördüm ve çok mutlu oldum.5 yılevveline kadar sürekli yürüyüş ve spor yapıp sıkı bir diyet yapmadan kilo veriyordum.N e olduysa 1 yılda oldu ve 10 kilo aldım.inşallah yaza kadar kilo veririm.Beni ençok zorlayan sebze ve meyve olacak.ben maydonoz,tere ve roka hastasıyım onları limonlayıp yerim.çok severim.dolabı açtıkça çeri domates atarım ağzıma.şimdi yapmıyorum aa canım çok çekiyor.bu yazılanları okuyana kadar ,sanırdımki makarna,pilav ve ekmek düşman.meğerse sebze ve meyva hiçte masum değilmiş.
aramıza hoşgeldin canım bende karbonhidrat diyeti deneyimlerimize göz gezdirdim biraz 111 sayfadan Başlıyor galıba listeler falan bende bu diyete başladım iyi de gidiyor çok şükür bende pko insülin direnci ve tiroidlerim yavaş Çalışıyor bu üçlüye karşı direniyorum kazanan ben Olacağım inş ben benim 2 hafta bitti galıba tam 2,5 kilo verdim çok şükür biz genelde 50 KB alıyoruz 50 altına düşünce daha hıxlı gidiyor tabi kendine mutfak tartısı al canım tarzıyla hesaplamam daha garantili bide biz telefonlarımıza fatsecret diye program var onu yükledik istediğimiz bütün yiyeceklerin KB değerleri var bide tartı günümüz var Çarşambay dı bu hafta cumaya aldık em önemlisi de burada çok güzel dostluklar kurduk katışmal istersen bize seni de alırız Aramıza :KK66:)

Çok teşekkürler .Aranızda olmak benide mutlu eder.Hala sayfaları okuyorum.güzel dostluklar kurduğunuzu farkettim.Bugün tartı aldım zatenFatsecreti indirmiştim zatenYaklaşık 10 gündür araştırma içindeydim zaten.L carnitine siparişimide vermiştim.Yürüyüşlerimede başladım.İnsanın fit olması güzelde ,derdim birazda sağlık.Yaşım 45 ailede şeker ,kalp var.Ne geliyorsa kilodan geliyor.Annem şeker hastalığına yakalandığında doktor kesinlikle kilo almaamı birinci dereceda şeker adayı olduğumu söyledi.Bellibir yaştan sonra kilo vermek zorlaşıyor.Size çok ayak uyduramayabilirim.nekadar kilo verirsem benim için kardır.

Çok teşekkürler .Aranızda olmak benide mutlu eder.Hala sayfaları okuyorum.güzel dostluklar kurduğunuzu farkettim.Bugün tartı aldım zatenFatsecreti indirmiştim zatenYaklaşık 10 gündür araştırma içindeydim zaten.L carnitine siparişimide vermiştim.Yürüyüşlerimede başladım.İnsanın fit olması güzelde ,derdim birazda sağlık.Yaşım 45 ailede şeker ,kalp var.Ne geliyorsa kilodan geliyor.Annem şeker hastalığına yakalandığında doktor kesinlikle kilo almaamı birinci dereceda şeker adayı olduğumu söyledi.Bellibir yaştan sonra kilo vermek zorlaşıyor.Size çok ayak uyduramayabilirim.nekadar kilo verirsem benim için kardır.
O Süpersin o zaman ablacığım ben 27,5 yaşındayım saygıdan dolayı abla diyorum :KK66: evet kilo almamak Lazım kilo bütün Hastalıkların habercisi bizim ailede de var şeker bende ünsülin direnci var doktor çok dikkat etmen Lazım dedi bende şimdi den önlemi mi aldım Aramıza tekrar dan Hoşgeldiniz :KK66:)

Günaydın
Ben bu sabah + 300 gr ile uyandım ve çok mutsuzum:KK61:
Dün 42 ile günü kapattım ama niye böyle oluyor bilmiyorum
Bir hafta daha dişimi sıkayım inşallah regl olmadım Ondandır ,birde Kabızlık eklendi bu sabah bir Kaşık zeytin yağ içtim inşallah faydası olur bende durumlar bu moral sıfır ve devam:mad::mad:

Aramıza hoş geldin:21:

X