3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

İyi geceler hanımlar. Ben bugun 1 haftami bitirdim. 74 le başlamıştım. Bu aksam annemlere yemeğe gittik. Yemeğimi kendim götürdüm. Sonra onların baskülüne çıktım 71 çıktım. Mekanik tartı oldugu icin inanmadim dogru olduguna. Eve geldikten sonra kendi baskulumde 71.0 ciktim. Agladım sevincten. Bu kafar hızlı olacagını tahmin etmemistim. Niye ağladın dersen sanırım maruldan. Cok yedim aksam duygusallaştırıyor beni...pegasus ve diger arkadaslar desteklediginiz icin sagolun. Hepinizi cok sevdim
günaydın canım tebrikler :)

bu diyet aslında sürekli protein ağırlıklı olmak zorunda değil. düşük kb tutmak önemli. sebzelerdeki KB çok fazla değil. bir günü sebze ile geçirebilir insan. ertesi gün tavuk. sonra yine sebze, sonra balık, sonra yine sebze, sonra kırmızı et, şeklinde devam edilebilir.

uygun şekilde dengelenince zaten sağlıklı yeme alışkanlığı oturur. diyette yasak veya çok puanlı olanlar zaten aslında sağlığımıza şeker açısından zararlı olanlar, meyveler hariç. ekmeği kesip meyveye puan ayırabiliriz ayrıca.

canımızın çok istediklerine de bir gün ayırıp tekrar ertesi gün diyete döneriz aldığımız kiloyu geri veririz.
çok güzel yazmışsın canım sana katılıyorum :)

Tstlim sen bi de sabah tartil o zzamandaha da cok vermis olacaksin,harika valla tebrik ederim, e bu haftanun birincisi belli diyebiliriz.
pegasussss ben duraklamaya girdim herhalde, 40 puani gecmiyorum ama hep 71 hep 71
Bozmadan devam tabi , vucut kitle endeksibde de 71 benim sinir kilondur, yabi 70 normal 71 sisman cikar
:KK73::KK9::KK75::KK68:
Vucut beni normale teslim etmek istemiyorrrr, gorcez bakalim inadi kim kazanacak
kazanan sen olacaksın canım :)

günaydın bayanlar ben tam olarak daha yiyeceklerin kk değerini kestiremesemde akşam göz attığım kadarı ile başladım bu gün sabah yumurta yedim biraz peynir bir iki dilimde salatalık öğlen ayran içeceğim atıştırmalık ne önereblirsiniz okulda midem çok kazınıyor:) kantinden atıştırmak istemiyorum birde vişne kurusu yiyorum ama mide boş olunca yenmiyor bu gün tavuk alıp salata yapayım yarın için öğle yemeği olarak okula getiririm diyorum

günaydın arkadaşlar baskullu tebrik ederim canım. sabah çok yorgun kalktım iştahımda yoktu çok az bir kahvaltı yaptım.
1 haşlanmış yumurta 63 gr --- 0,71 kb
16 gr ekmek ---8,1 kb
2 zeytin --0,55 kb
beyaz peynir ---0,04 kb
kaymak 15 gr ---0,45
toplam== 9,85 kb
hedefim bugünü 30 ile kapatmak inş dünden beri -700 düştü tartı :KK6:

günaydın arkadaşlar baskullu tebrik ederim canım. sabah çok yorgun kalktım iştahımda yoktu çok az bir kahvaltı yaptım.
16 gr ekmek ---8,1 kb
2 zeytin --0,55 kb
beyaz peynir ---0,04 kb
kaymak 15 gr ---0,45
toplam== 9,85 kb
gnaydın canım çok iyi gidiyorsun maşallah :KK66:

merhaba kızlar
benim için kötü hafta regl haftam ama morelimi bozmuyorum
En kısa zamanda adet oluyımda kurtulayım bu şişkinlikten
bu sabah tartıda aynı rakamı gördüm 73.0
dün kb 30 olarak kapttım

16 gr ekmek ---8,1 kb
2 zeytin --0,55 kb
beyaz peynir ---0,04 kb
kaymak 15 gr ---0,45
toplam== 9,85 kb

süpersin tebrikler darısı başımıza

arkadaşlar ben acemiyim bu konuda yeşil salatanın kk değeri yüksekmi oluyor çünkü genelde bilgiğimiz klasik kilo aldırmaz yeşil salatadan bahseden hiç olmamış hatta tavuklu mayonezli salata önermişsiniz ben dün yumurta haşlayıp yeşil salata ile tükettim hatta bu gün tavuklu yeşil salata yemeyi düşünüyordum hatamı ediyorum

arkadaşlar ben acemiyim bu konuda yeşil salatanın kk değeri yüksekmi oluyor çünkü genelde bilgiğimiz klasik kilo aldırmaz yeşil salatadan bahseden hiç olmamış hatta tavuklu mayonezli salata önermişsiniz ben dün yumurta haşlayıp yeşil salata ile tükettim hatta bu gün tavuklu yeşil salata yemeyi düşünüyordum hatamı ediyorum
merhaba canım benim Aramıza hoşgeldin yeşil salatanın deperi düşük canım yiyebilirsin ama bir tane mutfak tartısı al kendine canım öyle tart daha rahat hesaplarsın bide fatsecret Programını indir telefonuna orda aradığın bütün besin değerleri var çok güzel bir program :KK66:

merhaba canım benim Aramıza hoşgeldin yeşil salatanın deperi düşük canım yiyebilirsin ama bir tane mutfak tartısı al kendine canım öyle tart daha rahat hesaplarsın bide fatsecret Programını indir telefonuna orda aradığın bütün besin değerleri var çok güzel bir program :KK66:
Ecrin87 merak ettim nasıl gidiyor hesaplama işi biliyorsun ben bıraktım gerçekten işe yaıyor mu ? canım ,kaç kilo ile başladın ne kadar süre oldu ne kadar verebildin ? hiç kaçamak yaptın mı ??? hala kendime bir diyet bulamadım şu b12 iğnesinden sonra deli gibi acıkıyorum kendime hakim olamıyorum bazen... kii ben çok az yerdim iradeliydim 2 aydır bende irade kalmadı keşke b12 iğnesi vurulmasaydım acayip iştah açtı. ama dr kesinlikle iğne şart dedi değerim referans aralığının çok altında çıktı...

Ecrin87 merak ettim nasıl gidiyor hesaplama işi biliyorsun ben bıraktım gerçekten işe yaıyor mu ? canım ,kaç kilo ile başladın ne kadar süre oldu ne kadar verebildin ? hiç kaçamak yaptın mı ??? hala kendime bir diyet bulamadım şu b12 iğnesinden sonra deli gibi acıkıyorum kendime hakim olamıyorum bazen... kii ben çok az yerdim iradeliydim 2 aydır bende irade kalmadı keşke b12 iğnesi vurulmasaydım acayip iştah açtı. ama dr kesinlikle iğne şart dedi değerim referans aralığının çok altında çıktı...
Canım merhaba ben bu diyete 18 Mart 67 kiloyla başladım ama o hafta grip oldum ve dikkat etmedim sürekli meyva yedim durdum sonra baktım 67 küsürleri gördüm sonra 25 Mart kadar uyguladım ama çok uyamadım 25 Mart' dan bugüne kadar tam 2,5 kilo verdim yani 14 günde benim için harika bir durum bu hem pko hem insülin direnci hemde troid yavaş çalışması haftasonu tartımı da aldım bu diyet süper canım istediğini yiyorsun 50 puanı geçmiyorsun 30 tutarsan daha hıxlı kilo veriyorsun fatsecret Programını indir cebine canım oradan takip etmesi süper oluyor sende katıl Aramıza burda herkes birbirine destek b12 önemli canım aksatma Sakın geçmiş olsun :KK66:

O dediğiniz programı indirdim. Ayrıca bu puan değerlerinide kopyaladım. Yarından itibaren başlamak istiyorum. 3 güne regl olucam . Çok fenalık. Ama yinede yarın başlıcam :))

X