3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

İyi geceler hanımlar. Ben bugun 1 haftami bitirdim. 74 le başlamıştım. Bu aksam annemlere yemeğe gittik. Yemeğimi kendim götürdüm. Sonra onların baskülüne çıktım 71 çıktım. Mekanik tartı oldugu icin inanmadim dogru olduguna. Eve geldikten sonra kendi baskulumde 71.0 ciktim. Agladım sevincten. Bu kafar hızlı olacagını tahmin etmemistim. Niye ağladın dersen sanırım maruldan. Cok yedim aksam duygusallaştırıyor beni...pegasus ve diger arkadaslar desteklediginiz icin sagolun. Hepinizi cok sevdim

bu nasıl diyet yaa kb diyetini duydum ama araştırmamıştım pek daha doğrusu bu KADAR etkili olduğunu bilmiyordum.ama aklima takılan şeyler var yaa dukanla aynı mantıktamı bu ben dukan yaptım 10 kilo verdim bırakınca 30 geri aldım o konuda çok tedirginim yani sağlıksız bişey olmadığına eminmisiniz sonra tepmesin beni dukan gibi.basit görünüyo ama korktum bi suano_O:KK35:

İyi geceler hanımlar. Ben bugun 1 haftami bitirdim. 74 le başlamıştım. Bu aksam annemlere yemeğe gittik. Yemeğimi kendim götürdüm. Sonra onların baskülüne çıktım 71 çıktım. Mekanik tartı oldugu icin inanmadim dogru olduguna. Eve geldikten sonra kendi baskulumde 71.0 ciktim. Agladım sevincten. Bu kafar hızlı olacagını tahmin etmemistim. Niye ağladın dersen sanırım maruldan. Cok yedim aksam duygusallaştırıyor beni...pegasus ve diger arkadaslar desteklediginiz icin sagolun. Hepinizi cok sevdim
ay cok mutlu oldum senin adina. harika bi sey bu arkadaslar. bak ben ne dedim nisan sonuna kadar en az 5 kilo verilcek demedim mi. boyle giderse sen 8-9 kilo verirsin. sen cok saglam uydun diyete, hic bozmadan devam ettin, o yuzden de cok guzel sonuc elde ettin. bundan sonraki haftalar artik haftada 1, 2 kilo gidecek. moralin bozulmasin ama:)

bu nasıl diyet yaa kb diyetini duydum ama araştırmamıştım pek daha doğrusu bu KADAR etkili olduğunu bilmiyordum.ama aklima takılan şeyler var yaa dukanla aynı mantıktamı bu ben dukan yaptım 10 kilo verdim bırakınca 30 geri aldım o konuda çok tedirginim yani sağlıksız bişey olmadığına eminmisiniz sonra tepmesin beni dukan gibi.basit görünüyo ama korktum bi suano_O:KK35:
canim sen dukanin koruma evresini tamamladin mi? cunku bi cok arkadas istedii kiloyu verince birakiyir diyeti. ben bu diyetle 30 kilo verdim, 2 senedir almadim geri

:KK73::KK9:tebrikler canım. çok sevindim senin adına. ağlamak güzeldir:KK75:, yeter ki mutluluk gözyaşı olsun:KK68:

bu diyet aslında sürekli protein ağırlıklı olmak zorunda değil. düşük kb tutmak önemli. sebzelerdeki KB çok fazla değil. bir günü sebze ile geçirebilir insan. ertesi gün tavuk. sonra yine sebze, sonra balık, sonra yine sebze, sonra kırmızı et, şeklinde devam edilebilir.

uygun şekilde dengelenince zaten sağlıklı yeme alışkanlığı oturur. diyette yasak veya çok puanlı olanlar zaten aslında sağlığımıza şeker açısından zararlı olanlar, meyveler hariç. ekmeği kesip meyveye puan ayırabiliriz ayrıca.

canımızın çok istediklerine de bir gün ayırıp tekrar ertesi gün diyete döneriz aldığımız kiloyu geri veririz.

Tstlim sen bi de sabah tartil o zzamandaha da cok vermis olacaksin,harika valla tebrik ederim, e bu haftanun birincisi belli diyebiliriz.
pegasussss ben duraklamaya girdim herhalde, 40 puani gecmiyorum ama hep 71 hep 71
Bozmadan devam tabi , vucut kitle endeksibde de 71 benim sinir kilondur, yabi 70 normal 71 sisman cikar
:KK73::KK9::KK75::KK68:
Vucut beni normale teslim etmek istemiyorrrr, gorcez bakalim inadi kim kazanacak

Valentinaaa aklım sende kaldı yaa. nasılsın?
bugün mutlaka mutlaka erkenden doktora git canım.
kullandığın bir ilaç vardı senin. onun yan etkisi olabilir mi?
Tatlim sfece d vitamini ve cla kullaniyoryn, oblarida dun almayo unutmustum.
Bugun saat 10.da ortapediye randevu aldim, cocu biraz ice basitor onu gostericem.13 de nöroloji 14 te kadin doguma gorunucem, yani hastanedeyim tum gun, hayirlisi bakalim

bu diyet aslında sürekli protein ağırlıklı olmak zorunda değil. düşük kb tutmak önemli. sebzelerdeki KB çok fazla değil. bir günü sebze ile geçirebilir insan. ertesi gün tavuk. sonra yine sebze, sonra balık, sonra yine sebze, sonra kırmızı et, şeklinde devam edilebilir.

uygun şekilde dengelenince zaten sağlıklı yeme alışkanlığı oturur. diyette yasak veya çok puanlı olanlar zaten aslında sağlığımıza şeker açısından zararlı olanlar, meyveler hariç. ekmeği kesip meyveye puan ayırabiliriz ayrıca.

canımızın çok istediklerine de bir gün ayırıp tekrar ertesi gün diyete döneriz aldığımız kiloyu geri veririz.
Tatlim bir gun degil de bir öğün tavsiye ediyorlar, malumunuz ben bir ogunde bule 1 kilo kadar artis gosterebiliyorum.
Sanki öğle menusu daha uygun gibi, sabah ve aksami protein yaparsak sarsmadan devam ederiz.ben kendime sonuca varmadan o ödülü yasakladim

Tstlim sen bi de sabah tartil o zzamandaha da cok vermis olacaksin,harika valla tebrik ederim, e bu haftanun birincisi belli diyebiliriz.
pegasussss ben duraklamaya girdim herhalde, 40 puani gecmiyorum ama hep 71 hep 71
Bozmadan devam tabi , vucut kitle endeksibde de 71 benim sinir kilondur, yabi 70 normal 71 sisman cikar
:KK73::KK9::KK75::KK68:
Vucut beni normale teslim etmek istemiyorrrr, gorcez bakalim inadi kim kazanacak
pek sanmam , henuz erken girmen icin, bence odemden dolayi o.sen adet oldun ya, adet olunca bazen vucut su topluyor, gelcek haftaya kalmaz sen 70 i gorursun gibime geliyor :)

Bugun saat 10.da ortapediye randevu aldim, cocu biraz ice basitor onu gostericem.13 de nöroloji 14 te kadin doguma gorunucem, yani hastanedeyim tum gun, hayirlisi bakalim

inşallah güzel haberlerle dönersin canım. ben tansiyonundan korktum yaa. miden de bulanmış.

oğlum da içe basardı biz de götürdük. ayağının ucunda yukardan bişeyler almaya çalışma hareketi, kumda yürüme vs demişlerdi. büyüdükçe düzeldi. öperim yavrucuğun ayaklarından:emir_bebek: senin de yanaklarından canım. geçmiş olsun şimdiden:KK36:

Tatlim bir gun degil de bir öğün tavsiye ediyorlar, malumunuz ben bir ogunde bule 1 kilo kadar artis gosterebiliyorum.
Sanki öğle menusu daha uygun gibi, sabah ve aksami protein yaparsak sarsmadan devam ederiz.ben kendime sonuca varmadan o ödülü yasakladim

ödül kısmını mi diyorsun. tabi canım tam bir günü ödüle ayırırsak noluruz :) yanlış ifade etmişim, sorry:oops:

aynen akşama bırakmamak lazım. sabah veya öğlen ödül olmalı. akşam yine ya hafif ya da protein olmalı.

annem ve eşime söylüyorum zayıfladım farketmediniz mi diye hayır diyorlar. bu iyi bişey aslında. demekki dışardan kötü ve çökmüş görünmüyorum. çok hızlı kilo verince normalde yüz çöker, renk solar. ben de hiçbiri olmadı. heralde bi 10 kilo vermem lazım farketmeleri için :)

annem ve eşime söylüyorum zayıfladım farketmediniz mi diye hayır diyorlar. bu iyi bişey aslında. demekki dışardan kötü ve çökmüş görünmüyorum. çok hızlı kilo verince normalde yüz çöker, renk solar. ben de hiçbiri olmadı. heralde bi 10 kilo vermem lazım farketmeleri için :)
.. benim de tam tersi.. yüzüm zaten zayıf iyice çöküyor.. her gören ne kadar zayıflamışsın diyor.. öyle çok da vermedim oysa ki

geçmiş olsun kuzucuğa da sana da canım.. tansiyonu da baktırsaydın gitmişken kardiyoloji veya dahiliye ye

.. benim de tam tersi.. yüzüm zaten zayıf iyice çöküyor.. her gören ne kadar zayıflamışsın diyor.. öyle çok da vermedim oysa ki
gün içerisinde mutlaka sebze koyuyorum öğünlere. domates, salatalık, yeşillik, kabak,ıspanak ara öğünlerde de ceviz fındık fıstık badem. öğünleri dengeli ayarlayabilirsen her şeyde yemiş olursun. önemli olan puanın 50 nin altında kalması değil bence, herşeyden yiyip 50 nin altına çıkmamak.buna dikkat etmeni tavsiye ederim canım

ay tesekkur ederim :21::KK68::oops:
evet sabah yumurta, oglen aksam tavuk balik demis.20 gr i da salatalik,domates gibi gidalardan alin demis. zaten o sert oldugu icin, insanlar bizim yaptigimiz diyeti ortaya cikarmislar.atkinsle daha fazla kilo vermek tabiki mumkun ama fazla dayanilacak gibi degil.insanlar cabuk bikar.14 gun cok uzun sore. 1,5 ayda 20 kilo verenler olmus tabi o da ayri mesele ama ben tad ,zevk alarak diyet yapmayi daha uygun buluyorum.diyet yaptiginin farkinda olmuyosun o zaman
kesinlikle sana katılıyorum canım bende öyle sıkı diyetlere gelemiyorum bu diyet mantıklı sıkılmadan yapıyorsun :) bu arada günaydın :)

Dip boya yaptırdım canım, kahve tonları:)) valla sonra aç biil aç güne gittim.gerisini sen düşün artık.bu hafta bırak vermeyi almazsam iyidir.spor da yapamadım saçlar fönleninceo_Osabah bir baktım 2 gün sonra bildirim var.cuma daha iyi sanki.adapte olamadım çarşambaya:/
güle güle kullan canım :)

X