3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

herkese merhaba. ben bugün kahvaltıda 19 gram buğday ekmek, 120 ml süt, 1 adet üçgen peynir 5 adet badem yedim. 17,35 puanım. öğlen migrosa gittim iş yerime 20 dk uzaklıkta yürüyüş olsun dedim hemde ton balığımı alır iş yerimde yerim diye. yiyebileceğim bütün ürünlerin puanına baktım. peynirler içerisinde puanı en düşük olanlar dil peyniri ve hellim peyniri aklınızda bulunsun. artık alışkanlık oldu herşeyin arkasına bakıyorum. geçen çamaşır suyu alırken arkasında kb değeri ararken buldum kendimi :) bir de aklıma takılan soruyu bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. fatsecretta bazı sebzelerin pişmiş ve taze puanları arasında çok fark oluyor. pişince yükseliyormu kb değeri. tazesini mi pişmişini mi tartmalıyım

Bence pişmiş olanı tartmalısın pişince değişir mantıken.yanlışta düşünüyor olabilirim

Ben regl oldum canim bozmadim diyetimi hata daha dikkatli oluyorum ekmek yemiyorum 3gundur agzima surmedim kb yide gecmiyorum tartida ayni kilo almadim :)
ben de senin gibiyim.. hiç bozmadım diyetimi.. hatta oğlumun doğumgününü kutladık 1 çatal dahi yemedim ne pastadan ne börek çörekten.. regl bitince umarım düşer tartıda..
valla bende çok isterimki 5 kilo gitsin inşallah gider
ayy keşke gitse di miii
süpersin canımmm.. ben de 71 ler görmeyi hayal ediyordum ama kırmızı kart nedeni ile olmadı ..inşallah bu haftasonuna doğru görürüm..
bu arada helal olsun ne kadar çok dolaşmışsın ..
ben de mi alsam acaba tartı ya.. anda ev taşıypruz.. birçok şeyi yeniledim fazla masraf yapmak istemiyorum ama alasım da var.. ayıptır sorması kaça aldın..
bence de cuma olsa daha iyi olur..
tavuk sıfır puan ne kadar yersen ye tartmana gerek yok bence
inşallah görürsün kuzum..
glisemik endeksleri değişebiliyor.. mesela havucun çiğini öneriryorlar da pişmişini önermiyorlar.. gramı da değişiyordur.. kh değeri de .. pişmişi tart sen bence

Fat secrete bakıyorum 150 gram haşlama tavuk yedim 8.99 karbonhidrat değeri.

Fat secrete bakıyorum 150 gram haşlama tavuk yedim 8.99 karbonhidrat değeri.
canım o haşlama yazdığı sanırım başka bir şey.. diğer tavuklara bak .. mesela ksvrulmış pişmiş yazıyor ya onlara bak

atlamışım canım çok özür :) saçlarını boyatmışsın nasıl oldu ne renk yaptırdın nasıl geçti günün canım benim :)

oh ne güzel yürüyüşünü de yapmışsın bende akşam alacağım ton balığı ve kıvırcık malzemesi canım pişmiş hesapla bence

kendime 3 sayfalık bir liste yaptım. yiyebileceğim bütün yiyeceklerin 1 gramlık puanlarını karşılarına yazdım. sürekli telefona bakıp arama yapmaktansa listeyi buzdolabına yapıştırıp ordan bakmak daha kolay. biraz öncede bir baskül istedim internetten. eskisi hassas değil. bakalım bayağı kafa yoruyorum bu işe inşallah yaza kurtuluruz hep beraber bu kilolardan.

Öğlen 4 adet eti hoşbeş 28 gram -- 17.89kb
30 Gram fıstık---6.45 kb
Sade kahve ---- 0
akşam 150 gram tavuk haşlanmış----0

Bugünü toplam 38.14 kb puanı ile bitirdim yarına fark nekadar olcak merakla bekliyorum.

selam baby, ne renk oldu saçların? güne gitmeeee, gidersen de yemeeee

Herkese cevap yaz bana yazma zaten.küstümm
çok şekersin yaff

ben de bakıyorum da aklımda kalmıyor hehehe ekmek de yemezsem b vitamini eksikliğinden hafızam gidecek iyice. çamaşır suyunun kb değerine bakmana da çok güldüm

tebrikler İspanyol. doğumgününü kazasız atlatmışsın.
tartımı carrefour daki koçtaş dan aldım. 30 tl sinbo sks4511 modeli.

o pratik listenin bir fotosu da cebinde olsun bence. dışardayken kolayca sadece fotoya bakıp bulursun.

evi süpürdüm ama silemedim. oğlanımı almaya çıkıcam birazdan. limonlu yeşilçayımı içeyim de.

ton balığı dediniz canım çekti, markete bir uğrayım. ay bugün ne çok dolaştım ben yaa

Valentinaaaa nerdesin?

waww canım tebikler günden güne eriyorsun bak :))) bende dün aldım tartıyı çok şükür :) ekmek çok puan aman dikkat :))

senin tartıda sinbo marka idi di mi? galiba ikimizinki aynı.
ekmekle yollarımızı ayıracağız da bilmiyorum ne zaman.
zaten sadece sabahları 1 dilim yiyorum. kahvaltı en sevdiğim öğün. o da onsuz olmuyor yaa

ton balığı benim kurtarıcım yaa .hem doyuruyo hem sıfır puan. hemde pratik.
kesinlikle kurtarıcı :) canım ne listesi yaptın paylaş biizmle de :) foto at bakalım :)

4 adet hoşbeşle kaldıysan süper valla :)) merakla bekliyoruz :)

senin tartıda sinbo marka idi di mi? galiba ikimizinki aynı.
ekmekle yollarımızı ayıracağız da bilmiyorum ne zaman.
zaten sadece sabahları 1 dilim yiyorum. kahvaltı en sevdiğim öğün. o da onsuz olmuyor yaa
bende ekmeksiz biraz zorlanıyorum açıkcası ben sinbo istedim ama bulamadım canım ona benzer king markasının varmış onu aldım

Burdayim canim, hani adet donemim cok kotu demistim ya, mide bulantisi bas agrisi bugun bas donmesi de rklendi, adetim cok gelmese de uzadi, ogledrn sonra cok kotu oldum, isyerinin hemen yani saglik ocagi gittim tansiyon 15 e 9 bucuk hemen dil alti verdiler yarim saat 45 dk yattim, simdi dustu eve geldim yarin poliklinige gidicem, formda baya kalabaliklasmis oh oh..
Ben de haberler boyle biraz keyifsiz...bakalim yarin ne diyecek doktor.
Bu arada 71 ile 71,3 arasinda geziyorum, adet uzadikca odemimi bi turlu atamadim, doktor dil altini verince idraraa cikarsin dedi, ona bile cikamadim, su iciyorum ama idrar yok neredeyse nasil is anlamadim

geçmiş olsun canım dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…