3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

günaydın kızlar haftasonuyu güzel atlattım çok şükür kilo almadan :)
sabah kalhvaltım
soyulmuş salatalık : 689ram 1,47 puan
domates : 146 gram :5,72 puan
beyaz beynir : 78 gram : 3,19 puan
aç bitir salam: 1,56 puan
yeşil zeytin 5 adte: 1,11 puan
yumurta: 0,56
toplam :13,61 puanla kahvaltıyı bitirdim :)

günaydın hatunlar nasılsınız ben çokiyiyim bahara giriş rehavetini üzerimden attım şükür kendimi çok dinç hissediyorum.kahvaltımı yaptım ekmek yedim yine :KK23:
2 adet haşlanmış yumurta 131 gram -- 1,47 puan
salatalık 89 gram ---1,92
ekmek 18 gram --- 9,11
6 adet zeytin ---1,3
toplam= 19,79 karbonhidrat almışım.
günaydın kızlar haftasonuyu güzel atlattım çok şükür kilo almadan :)
sabah kalhvaltım
soyulmuş salatalık : 689ram 1,47 puan
domates : 146 gram :5,72 puan
beyaz beynir : 78 gram : 3,19 puan
aç bitir salam: 1,56 puan
yeşil zeytin 5 adte: 1,11 puan
yumurta: 0,56
toplam :13,61 puanla kahvaltıyı bitirdim :)

günaydın canım bende haftasonunu hiç kilo almadan kapattım şükür:KK19:ekmek yememen süper caım kendi yediklerime baktım bide seninkilere benimki bayağı az ama ekmek sağolsun karbonhidratı uçurmuş.:KK53: bende salam alayım bari ekmek niyetine iyi olur sanki:KK22:

Canim,benim adet donemim bitmek uzere ayni sekilde beslendim, canim tatli istedigimde sadece 1 bardak zero ictim, o da 1-2 gun tiplam 1 lt olmamistir. Adet olmadan once 71.2 idim, bu sabah tam 71 ciktim, insallah yarin tamamen bittiginde Tarti daha da duser, tartidaki artiya aldanma canim benim tarti 800 gr a kadar artti.bu donemde aynen devam et canim tatli istegini de zero gibi 0 kb seylerle gecistirmeye calis

sagol canim bende aynen besleniyorum hic 40kb yi gecmiyorum ekmekde yemiyorum 3gundur hic
bugun de ayniciktim almadim da vermedim de

kizlar bazen arkadaslar yaziyor, regl odlum bozdum diyeti,davet vardi bozdum diyeti. ben 38 derece atesle vazgecmedim diyetimden,bogazim o kadar sisti ki tatli diye ilac almadigimi bilirim.baska yolla halletdim bi sekil. yani insan karar verdiyse ,devam etmeli. cok hastayken bile diyete uygun yedim icntim ben.hastaligin arkasina siginan cok oluyor. beynimizin bizi kandirmasina izin vermeyin sakin. once her sey karar vermekte. bu seyi ne kadar istiyosun?mesala bi manti yemek mi sizi daha mutlu eder yoksa aynadaki vucudnuz mu?manti tuvalete gitcek 1 gun sonra,ama vucut her zaman kalicak. once ne istedigimizi ogrenelim. bizi en cok ne mutlu eder? sisman ama mutluysaniz sorun yok. mutlu degilseniz sonuca ulasmak icin cabalayalim

Ben regl oldum canim bozmadim diyetimi hata daha dikkatli oluyorum ekmek yemiyorum 3gundur agzima surmedim kb yide gecmiyorum tartida ayni kilo almadim :)

merhaba herkese
benimde hafta sonun fena değil dünü 46 kb kapattım ama dün dondurma yedim ondan bu kadar yüksek çıktı:KK43::KK43:
dondurma yemesydim 28 ile günü kapatırdım

Sabah tartıda maalesef bir değşiklik görmedim 73 kilo ile yola devam
ama benimde regl haftam ondan olabilir

bu sabah ki kahvaltım
2 yumurta
100 gr kaşar peynir 2 kb
5 zeytin 2 kb
Şekersiz Çay

toplamda :4 puan
Ben düz hesap yapıyım 5 diyeyim

öğlende menüde yumurtalı ıspanak ve yoğurt var
onlardan yerim akşamda tavuk
ve günü böyle kapatmayı planlıyorum

Pegasus yapinca bi
Fotosunu ceksene bize
Bi de tatlandirici olarak ne kullaniyorsun, stevya mi
yok ben marka olarak bakmiyorum.hangisi denk gelirse aliyorum :)) tatliyi yapmayi dusunmuyorum henuz,diyet yapmiyorum artik ondan.baskasi yaparsa tadini ben de merak ediyorum :))

Arkadaşlar ben yeni gördüm konunuzu ilgimi çekti ama nasıl bir diyet yaptığınızı anlayamadım bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiye kadar hiç bir diyete tam uyamadım selamlar
ilk sayfalari okursan,orda detayli bilgiler var :)
merhaba herkese
benimde hafta sonun fena değil dünü 46 kb kapattım ama dün dondurma yedim ondan bu kadar yüksek çıktı:KK43::KK43:
dondurma yemesydim 28 ile günü kapatırdım

Sabah tartıda maalesef bir değşiklik görmedim 73 kilo ile yola devam
ama benimde regl haftam ondan olabilir
46 normal aslinda.sen devam et adet siskinligi ola bilir :)

günaydın hatunlar nasılsınız ben çokiyiyim bahara giriş rehavetini üzerimden attım şükür kendimi çok dinç hissediyorum.kahvaltımı yaptım ekmek yedim yine :KK23:
2 adet haşlanmış yumurta 131 gram -- 1,47 puan
salatalık 89 gram ---1,92
ekmek 18 gram --- 9,11
6 adet zeytin ---1,3
toplam= 19,79 karbonhidrat almışım.

günaydın canım bende haftasonunu hiç kilo almadan kapattım şükür:KK19:ekmek yememen süper caım kendi yediklerime baktım bide seninkilere benimki bayağı az ama ekmek sağolsun karbonhidratı uçurmuş.:KK53: bende salam alayım bari ekmek niyetine iyi olur sanki:KK22:
günaydın canım evet salam al sosis al ekmek niyetine ekmek yediğimiz zaman puan uçuyor :) salamı peynirle yiyorum ben iyi gidiyor :)

günaydın tünaydın kızlar,
bu sabah oğlumu okula bıraktıktan sonra doooğru mutfak tartısı almaya gittim hem de yürüyerek(avm'nin açılma saati gelmemişti de, hem vakit geçsin hem de spor olsun dedim)
tartı bakarken kendi yüzüğümü tarttım. tartıdan tartıya değişiyor yaa. biz gramları hesaplıyoruz. 2 gr oynuyor. 2 gr 1 ceviz eder:KK53: çok açım da şu an. olaya bu şekilde bakıyorum. kahvaltımı şimdi yapıyorum anca. aç aç dolaştım 3 saat.
anaaam 3 saat yol+mağazalarda ayakta dolandım. bugünün sporu:KK45:

sinbo nun haznesi çıkan ve saat pili ile değil de kumanda pili ile çalışan modelinden aldım.
1 dilim tam buğday ekmeğimi tarttım :KK57: 44 gr geldii.:KK57: ben 12 puan diyordum artık 18 puan demem gerek:mad:
ekmeğe veda etme zamanım geldi sanırım.:oops:
ısrarcı komşum geldi. kahveye çağırdı. kahvaltımı yapayım önce dedim. kesin kahve yanı çaklıt çıkarır yaff. yemiycem ama.:KK20:
biraz da güzel haber vereyim. sabah 71,6 çıktım oleyyyy:KK49::KK73:

Son düzenleme:
bu diyet zaten yaglari eritiyor.yani bolgesel diyet icin bire bir. hem yag gittigi icin selulit de bitiyor.sen ideal kilona gelince goruceksin seluletin olmadini
bisiklet basen yapiyor kizlar uzak durun :KK70: ben simdi vucut yapiyorum kendime. benim popom yok. popo yapmam lazim kendime. bsiklet acil :p
hadi inşallah selülitlerim de gitsin ohhh misss. peki ya çatlaklar:KK70:
keşke transfer mümkün olsa da sana basenlerimden totomdan gönderebilsem:p

Canım iyi gidiyor bu akşam tartı da aldım :KK66:)) çok daha sağlıklı olacak canım benim basenler var hala ama inceldi biraz geçen gün arkadaşım kız sen zayıflamışsın basenler gitmiş biraz dedi çok mutlu oldum bende ayakta sürüyorum canım oturunca basen yaptığını duydum
tebrik ederim canım. nasıl motive olmuşsundur di mi?
bisikletin basen yaptığını bir ben duymamışım:KK70:
15 sene masabaşı çalışmanın üzerine bir de bisiklet beton gibi benim basenler:KK70:

benim popom var bende zayıflasın diye eliptik bisiklet yapıyorum ben sana vereyim biraz :KK66:)
hayır hayır ben vericem. senin eliptik bisikletin var:KK45: benim yok:KK53:

Pegasus yapinca bi
Fotosunu ceksene bize
Bi de tatlandirici olarak ne kullaniyorsun, stevya mi
bugün avm açılana kadar migros u gezdim. stevia nın toz olanı da varmış. herşey var migrosta. agave şurubu göremedim ama.:KK53:

Slm kızlar. Sabah haşlanmış yumurta, peynir 0 birim
zeytin 1 birim
30 gr kızarmış ekmek bilmiyorum kac birim:KK48:
çok açım.kuaforde saç boyatıyorum.sonra günüm vaaaar:KK51:bakalım nolcak..
bir şey dicem sizlere.bildirim gününü değiştirsek mi? Cuma olsa mı?o_O

Anaam yanlış hesaplamışım ben yaa sabah aldığım karbonhidrat 13.80 miş biz 14 diyelim. Akşama tavuk haşladım yediğim kadarını tartıp eklerim puanıma.öğln kahve yanına çikolata yiyebilirim bakalım hedfim 30u geçmemek bugün.

günaydın tünaydın kızlar,
bu sabah oğlumu okula bıraktıktan sonra doooğru mutfak tartısı almaya gittim hem de yürüyerek(avm'nin açılma saati gelmemişti de, hem vakit geçsin hem de spor olsun dedim)
tartı bakarken kendi yüzüğümü tarttım. tartıdan tartıya değişiyor yaa. biz gramları hesaplıyoruz. 2 gr oynuyor. 2 gr 1 ceviz eder:KK53: çok açım da şu an. olaya bu şekilde bakıyorum. kahvaltımı şimdi yapıyorum anca. aç aç dolaştım 3 saat.
anaaam 3 saat yol+mağazalarda ayakta dolandım. bugünün sporu:KK45:

sinbo nun haznesi çıkan ve saat pili ile değil de kumanda pili ile çalışan modelinden aldım.
1 dilim tam buğday ekmeğimi tarttım :KK57: 44 gr geldii.:KK57: ben 12 puan diyordum artık 18 puan demem gerek:mad:
ekmeğe veda etme zamanım geldi sanırım.:oops:
ısrarcı komşum geldi. kahveye çağırdı. kahvaltımı yapayım önce dedim. kesin kahve yanı çaklıt çıkarır yaff. yemiycem ama.:KK20:
biraz da güzel haber vereyim. sabah 71,6 çıktım oleyyyy:KK49::KK73:
waww canım tebikler günden güne eriyorsun bak :))) bende dün aldım tartıyı çok şükür :) ekmek çok puan aman dikkat :))

Anaam yanlış hesaplamışım ben yaa sabah aldığım karbonhidrat 13.80 miş biz 14 diyelim. Akşama tavuk haşladım yediğim kadarını tartıp eklerim puanıma.öğln kahve yanına çikolata yiyebilirim bakalım hedfim 30u geçmemek bugün.
hadi bakalım bol şans :)

kızlar öğlen yemeğim
28 gram marul ( kıvırcık) :0,83 puan
dardanel ton balığı :100 gram 0,7 puan
toplam : 1,53 puan +sabah 13,61 :15,14 puan yapmışım bu saate kadar bugünü 30 puanla kapatmak istiyorum :)) bu hafta sonuna kadar 63 görmem lazım bu hafta 1 kilo kesin gitmesi lazım onun için sıkı tutmam lazım :)

X