3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

peki hedefe ulaştık ondan sonrada mı ekmek yemeyeceğiz

Iyi Akşamlar kızlar bugün yediklerimi yazıyorum fatsecret göre. Sabah 1 dilim organik tam buğday ekmeği 27 gram 14,74 yumurta 0,56 salam 5 dilim 1,3 domates 3,57 Öğlen sebzeli tavuk sote bir porsiyon 200 gr diye hesapladım 9,67 bulgur pilavı 2 Kaşık 17.91 ayran 1 su bardağı 5,6 akşam Çökelek 2 Yumurtayla 1 dilim ekmek yumurta 4,46 ekmek 17.74 toplam 72 .55 puan olmuş yuh bana ya bu yanlış hesap Yada ben bu kadar yedim şimdi 45 dk eliptik düşünüyorum inş yarın tartıda + görmem

ay tabiki yicez. hedefe ulastiktan sonra her sey serbest.tabi gunluk kontrol yapilacak tartida. 1 kilo fazlalikta acil diyete geri donuyoruz. zaten o 1 kiloyu 1 gunde veririz. ben yiyorum simdi ekmek,hamur isi falan
1-2 ay Dişi sıkacağız yani ) sonra ye gitsin )

kizlar bu fatsecreti kim onerdiye cox sagolsun ya. harika program. bu gun 800 kalori almisim. karar verdim artik her gun hesaplicam.piskolijik olarak takinti haline getirecem ki, fazlalik gorunce etkileneyim hemen, sucluluk duygusu yasayim. bi de fatsecret barkod okuyomus. bu harika bi sey. adini bulamadigim yiyecegin barkodunu okutuyorum,hemen cikartiyor hesabini

Ekmek yok ecrin ekmek yokk

Evet süper program sende yazar mısın yediklerini falan

Kizlar guzel haberlerimmmm var, bugun bana hic olmayan bi jeanimi denedim, olduuuu, hem de gayet guzel oldu, Kayinvaldeyi 3 kg vermis olarak mutlu mutlu gonderdik...Valentina da simdi Gripin konserine gidiyooooooor

Kizlar guzel haberlerimmmm var, bugun bana hic olmayan bi jeanimi denedim, olduuuu, hem de gayet guzel oldu, Kayinvaldeyi 3 kg vermis olarak mutlu mutlu gonderdik...Valentina da simdi Gripin konserine gidiyooooooor
waw tebrikler canım 3 kilo nasıl verdi ki hemen anlamadım ne yedirdin kayınvalidene o iyi eğlenceler

Evet süper program sende yazar mısın yediklerini falan
ben kb seven biri olarak, kb yedim sadece. lahmacun,dondurma, cikolata falan yedim. galiba porsiyonlar yuzunden kalorim az cikti. kayinvalideye gelince, benim metabolizmam da oyle hizli. belki sizlerden fazla yiyoruz ama daha fazla kilo veriyoruz. ama keske su 50 kilo olupta , dunyayi yiyen kizlardan olardik. benim kucuk kuzen gece saat 3 te pizza soyler,hepsini sadece kendisi yer.sabah aksam fast foodla beslenir.gel gor ki 50 den yukari cikmaz. hamile kaldi, karni bile buyumedi. var boyle sansli insanlar. keske onlardan olsaydik

o duyguyu bilirim.ben genelde eskilerimi fakir komsularima veririm. cok unlu bir markanin ceketi vardi. fiyatindan degil de goruntusu cok guzeldi. kimseye vermezdim onu saklardim hep. dusun yani vucut xxl ben yine de vermedim. ceket m size di. annem ver artik yenisini alirsin dedi, ben yok cok guzel bu. hem artik yok bundan hic bi yerde diye vermiyodum. simdi giyiyorum.uzerime oldugunda ayni senin yasadigin duyguyu yasamistim

Keşke onlarda olsaydık bazıları pilavın yanında ekmek yiyor gıcık oluyorum onlara biz o kadar dikkat ediyoruz zor gidiyor ama bende Direnç fazla sporda yapıyorum üstelik almayayım da )

tebrikler bende bi 8-10 kilo versem harika olucakta başlayamıyorum
karbonhidratsız , makarnasız özellikle yaşayamam sizin diyet güzel geldi bana

Keşke onlarda olsaydık bazıları pilavın yanında ekmek yiyor gıcık oluyorum onlara biz o kadar dikkat ediyoruz zor gidiyor ama bende Direnç fazla sporda yapıyorum üstelik almayayım da )
iste aynen benim kuzen. ben onun kadar yiyip kilo almayan birini daha gormedim. onun ornek menusunu yaziyorum bak aynen boyleydi,antalyaya gittik biz 5 yildiz otel.her sey dahil yemek sistemi tabi. ben korkuyorum simdi kilo alcam burda, yemege dikkat ediyorum.bunun kahvaltisi nutellali 5 dilim ekmek, bal kaymak suruyodu rus blinlerinin uzerine ,ardindan saglikli diye 1 tabak ceviz ve s kuruyemis yiyodu. ayni anda hem cay, ardindan portakal suyu, ardindan sut iciyodu.kahvaltimiz 2saat surerdi. cunku birini yedikten sonra midem patladi, 10 dak gecsin gidelim bilmemne alalim derdi. omletini alirdi sonra. corekler falan hepsini tadicam diye alip sonuna kadar yiyodu. oglen yine pilavli,etli,sebzeli yemeklerin hepsinden aliyodu tam 3 tabak alirdi hep. ekmekle yiyo bi de hepsini.corbasini icerdi.ardindan tatlilara hucum. pastalar,borekler falan. aksama da aynen devam. gece odaya ciktigimizda ben patliyodum artik(onun 3 kati az yememe ragmen), bu odadaki meyve tabagina saldiryodu. sonra da gidelim hadi bara, ordan cerez falan alalim,aciktim diyodu.geldigimizde ben 2kilo almisdim.bu hanimefendi 0

Vay be ne gıcık bir durum bende biraz kaçırayım hemen fazla çıkıyorum ya neyse zayıflayayım bide almam inş kuzenin de amma aç gözmüş gel benidr ye deseydin

waw tebrikler canım 3 kilo nasıl verdi ki hemen anlamadım ne yedirdin kayınvalidene o iyi eğlenceler

Tatlim benim gibi yedi hatta daha az,
Benim menu soyle:
Sabah 20 gr kavurma uzerone yumurta kiriyorum, 1 yumurta ve 1 c.k yulaf kepegi ile krep bir domates, gun boyu 25 gr cig findik 25 gr ceviz, ogle 150 gr tavuk 150 gr brokoli, aksam da oglenin aynisi.simdi o 89 kilo oldugundan yani kilo fazlasi 30 kg falan oldugundan hemen atti, odemi falan,vi de o geceleri 3_4 elma falan yiyormus, gece sekerini kesince de hemen farketti.

sagol canım tebrik ederim sizi valla kayınvalıdenw söyle devam etsin 30 puanda tutunca gerçekten gidiyor ekmek yemezsek oldu bu diyet

Günaydın arkadaşlar. Dünü 48 le kapattım. Bugün kızkardeşimin bebeğinin diş buğdayı partisi var. Hiç bişey yemeden nasıl olucak bakalım zor geçecek bugün. Dün komşum kısır ve pide yollamışti. Annem yaprak sarma getirmişti. Sadece kokladım. Tuttum kendimi

Son düzenleme:
Günaydın kızlar, özledim sizi
Misafirim var girip yazmamıyorum. Zaten 2 gündür hastanelerdeyiz k.validemle. Vakit kalmıyor. Önemli bişey yok. Çok şükür.
Anca okuyabildim yazılanları ama aklımda kkalmadı
Regl oldum dün. 72.3 çıktım az önce tartildim.
Dün bir paket geldi icinden ev yapımı yufkalar bazlamalar. Direniyorum yemiycem.
Aksama dugun var ve benim kiyafetim yok. K.valideminki hazir. Elbise ve ceket. Super. Ben pacoz kalicam yaninda Öptüm sizi. Görüşmek üzere, Bye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…