3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

günaydınnn
bende bu günden itibaren aranızdayım
ben sizden bir tavsiye istiyorum o_O
Ben sabah 6 da evden çıkan akşam 8veya9 gibi evde olan biriyim
İşyerine yiyebileceğim karbonhidratı düşük hazır olan şey söylermisiniz pratik olsun
evden gelirken yumurta haşladım sabah kahvaltısında yiyeceğim ama öğlen ne yerim kara kara düşünüyorum
iş yeri yemekleri hem yağlı hemde hiç uygun değil diyete
Tavsiyelerinizi bekliyorum:KK66:
canım aynı sorunu bende yaşıyorum. ben evden getirmeye karar verdim dışardaki yiyecekleri hesaplamak zor geliyor bana. aksamdan hesaplayıp menumu hazırlayıp getiriyorum. eğer üşenip getirmemişsem ton balığı alıyorum marketten. tavsiye ederim sıfır puan. yanında salata tok ta tutuyor.

Hata nerde bilmiyorum sa
Bugun sabah bidilim kiaarms ekmek 8 puan
2 zeytin 0.5 puan
1dilim salam 0.5 puan
Peyaz peynir 1 puan
Kasar peynir 1 puan toplam 11 puan

Kucuk bi salataligi ikiye boldum
Iki seferde yicem 4 puan
Oglende izgara tavuk

Aksamda omlet le gecistrcem
Nasil sizce

is yerinde ille tavuk,et gibi seyler olur,onlardan ye. hatta patatesle birlikte,ve ya baska seylerin icinde buldugun etleri tirtikla ye. isgender soyleyip pidesini yemeye bilrisin.coban salatasi,tavuk salatasi gibi seyler ,sezar salata(cipslerini yeme). salam sosis.bu gibi seyler :)))
Çok teşekkürler
iş yerinde dışardan yemek söylemem pek uygun olmuyor
salam sosis olabilir evden getiririm ton balığı yiyebiliriz demi
Birde hazır bardak çorbalar var kh değeri 12 gibi öğlen ondan içsem bir bardak akşam evde tavuk yesem olur sanki
ya ben çok sık acıkan biriyim:KK42::KK42: bakalım en kısa zamanda hedefimize ulaşırız inşallah

dünkü menüm
sabah 10:00 terayğlı 2 yumurta , 1 dilim peynir, 8 badem, 10 gram ekmek (çeyrek dilim) kh 8,5
13:30 coculara bisküvi yapmıştım tadına baktım, 7 badem kh 4
15:30 nescafe 2 si birarada 20 fındık kh 7,5
18:30 tavuk, kaşar peyniri kh 1
toplam kh 21
su 3.5 lt
spor yok

kizlar bi de doyurucu salatatarifi vereyim.hem cok fazla,doyana kadar yiye bilirsiniz gun boyu, hem puani dusuk. simdi ben kendi tarifim kadar yazicam.malzemelere baska seyler katib, azaltip, ya cogalta bilirsiniz
200 gr salatalik
150 gr domates
100 gr kirmizi bostan biberi(yesil,sari,kirmizi kombinisi de yapa bilirsiniz. rengareng olunca sanki cok sey yiyorum gibime geliyodu benim:KK70:)
100 gr beyaz peynir
1 kasik tepeleme mayonez
4 tane haslanmis yumurta
bunlari kucuk kucuk dogruyup harmanliyoruz. en son mayonezi katiyoruz. iyice yapisiyor malzemeler
et, tavuk olunca ondan da katiyodum. amaetden biktigim zamanlar bunlari katiyodum.icine yesillik falan kata biliriz.ya da baska turlu seyler
22 puan civari yapiyor. hem cok az puan. hem cok tok tutardi. ozellikle mayonez bagirsaklara yardimci oluyodu.icinde yag oldugu icin. kalorisi de 700 civari falandi en fazla

bence sorun ekmekte. ekmegin puani yalnis hesapliyo her kes. bu gunu ekmeksiz gecir,bak yarina fark nasil olucak
kesinlikle ekmek farklı oluyor ben organik tam buğday ekmeği aldım 1 dilim iş yerinde tartım 27 gr geldi oda 14,74 puan ediyor kızarttım ama yedim kaç gündür yemiyordum ekmeği gr la hesaplamak lazım

paketli ekmeklerin arkasında yazar. puanı ordan hesaplamak daha mantıklı.ben sabah tartıldım. 1 kiloya yakın gitmiş. nasıl mutlu ve motive oldum. teşekkürler bu başlığı açan arkadaşım hayır duamı aldın :)
çok iyi canım maşallah :)

Kizlar soylemistim kayinvalidem bizde, 60 yasinda kadin. geldigi gun 89,2 kg di, esim dediki ben ne verirsem onu yiyeceksin cok sismanlamissin, 2 gece gecti geldiklerinin uzerinden bu sabah 86.4tu, benim yediklerimin aynisini hazirladik ona.
Burdan ben niye kilo veremiyorum diyen arkadaslara sesleniyorum.
Ekmek yemeyinizzzzz, kizartinca kbsinin de eksildigini sanmiyorum, sadece suyu buharlaşıyor tahminimce,yani 60 yasinda yerinden kipirdamayan kadin 2 gecede 3kg veriyorsa kb ye dikkat edince herkes verebilir bence

bi sekilde ekmekten vazgecirmemiz lazim bu kizlari :KK70:
ay hala 1 dilim yedim diyolar.canlarim cigerlerim, gramla yazin artik.kac gram yediniz. gramla yazmayan arkadaslar(tartisi olmayan) ,paket ekmeklerden alicak.kesin puan olsun. yani ekmege dikkat etmezseniz bosuna yapmayin. kimbilir kac kb alyosunuz da,siz 50 saniyosunuz.

benim bi dilim ekmedgim 29gr geldi kizlar kbside 12.7 cikiyor diyet kolikde
sabah kizaritp yediydim bitek
oglen sade tavuk yedim
aksamda sade omlet zeytin kasar sosis yedim gunu hafif bitirmek icin olmusdur dimi

kizlar bi de doyurucu salatatarifi vereyim.hem cok fazla,doyana kadar yiye bilirsiniz gun boyu, hem puani dusuk. simdi ben kendi tarifim kadar yazicam.malzemelere baska seyler katib, azaltip, ya cogalta bilirsiniz
200 gr salatalik
150 gr domates
100 gr kirmizi bostan biberi(yesil,sari,kirmizi kombinisi de yapa bilirsiniz. rengareng olunca sanki cok sey yiyorum gibime geliyodu benim:KK70:)
100 gr beyaz peynir
1 kasik tepeleme mayonez
4 tane haslanmis yumurta
bunlari kucuk kucuk dogruyup harmanliyoruz. en son mayonezi katiyoruz. iyice yapisiyor malzemeler
et, tavuk olunca ondan da katiyodum. amaetden biktigim zamanlar bunlari katiyodum.icine yesillik falan kata biliriz.ya da baska turlu seyler
22 puan civari yapiyor. hem cok az puan. hem cok tok tutardi. ozellikle mayonez bagirsaklara yardimci oluyodu.icinde yag oldugu icin. kalorisi de 700 civari falandi en fazla
tarif güzelmiş teşekkürler :KK66:

Kizlar soylemistim kayinvalidem bizde, 60 yasinda kadin. geldigi gun 89,2 kg di, esim dediki ben ne verirsem onu yiyeceksin cok sismanlamissin, 2 gece gecti geldiklerinin uzerinden bu sabah 86.4tu, benim yediklerimin aynisini hazirladik ona.
Burdan ben niye kilo veremiyorum diyen arkadaslara sesleniyorum.
Ekmek yemeyinizzzzz, kizartinca kbsinin de eksildigini sanmiyorum, sadece suyu buharlaşıyor tahminimce,yani 60 yasinda yerinden kipirdamayan kadin 2 gecede 3kg veriyorsa kb ye dikkat edince herkes verebilir bence
waw harika

bi sekilde ekmekten vazgecirmemiz lazim bu kizlari :KK70:
ay hala 1 dilim yedim diyolar.canlarim cigerlerim, gramla yazin artik.kac gram yediniz. gramla yazmayan arkadaslar(tartisi olmayan) ,paket ekmeklerden alicak.kesin puan olsun. yani ekmege dikkat etmezseniz bosuna yapmayin. kimbilir kac kb alyosunuz da,siz 50 saniyosunuz.
Haklısın canım tartı Şart bende haftasonu alacağım inş

X