3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

olsun canım alışana kadar olacak o kadar tartı al canım daha garanti olur yürüyüş yapıyorsun ya sıkıntı yok

canım 25 puanla verilir ama kalorin de sanki biraz yüksek ben 67!kiloyla başladım şuan 65 kiloyum bana fatsecret 2000 kalori verdi ben ya 1500 tutuyorum Yada 1200 de
evet ya haklısın kalorim çok yüksek oldu abarttım yine gözümün açlığından yarın bende 1500 de tutayım bari teşekkür ederim :)

Al
Rica ederim canım birbirimize destek olalım gitsin kilolar )
Aldıgımız kaloriyide ayrımı hesaplayalalım.ben sadece karbonhodrat degerini ölçüyordum.elimizden hesap makinası düşmeyecek desene. Habire hesap yapıyorum zaten. Kafamdan menuler yapıp yiyecekleri mutfak tartisinda ölcüyorum.Ezberleyene kadar boyle olacak sanırım

canım telefonu na fatsecret yükle orda hepsi yazıyor harika program

sen kaloriye bakma. kb uzeindn hesapla,gidecek kilolar merak etme.ben kaloriye hic bakmazdim

günaydın millet.bende geliyorummm :)

bu sabah tartıldım 99,6 ki 15 gün önce bi zayıflama mamasına başlamıştım hiç kilo verememişim onu anladım

ama olsun hep birlikte bu kilolar gideceeeekkk

bence sorun ekmekte. ekmegin puani yalnis hesapliyo her kes. bu gunu ekmeksiz gecir,bak yarina fark nasil olucak
paketli ekmeklerin arkasında yazar. puanı ordan hesaplamak daha mantıklı.ben sabah tartıldım. 1 kiloya yakın gitmiş. nasıl mutlu ve motive oldum. teşekkürler bu başlığı açan arkadaşım hayır duamı aldın :)

günaydınnn
bende bu günden itibaren aranızdayım
ben sizden bir tavsiye istiyorum
Ben sabah 6 da evden çıkan akşam 8veya9 gibi evde olan biriyim
İşyerine yiyebileceğim karbonhidratı düşük hazır olan şey söylermisiniz pratik olsun
evden gelirken yumurta haşladım sabah kahvaltısında yiyeceğim ama öğlen ne yerim kara kara düşünüyorum
iş yeri yemekleri hem yağlı hemde hiç uygun değil diyete
Tavsiyelerinizi bekliyorum

Günadın bayanlar tartım ve ben geldim...hoşgldim sabah kahvaltımı yazayım hemen
5 Zeytin 1 Puan
21 Gram ekmek ( yaklaşık 3 lokma) 10 Puan
Salatalık 2 puan
Domates (büyükçe bir domatesti 175 gram geldi) 7 puan
1 adet haşlanmış yumurta 0 puan
Toplam=20 puan
Yarın ekmek yemeyeceğim kesinlikle

yeni gelen arkadaslar hosgeldinz
kesinlikle paketli ekmeklerden yemek lazim,ille ekmek yenilecekse. boylelikle puani kesitrmek mumkun.tebrikler bu arada

canim simdi domates 8 puan baz tut sen. 6 puan 100 gr oluyosa, 8puan 175 yapar. ekmekteki saskinligi aynen senin gibi ben de yasamistim,cunku 20 hic bi sey. arkadaslarin cogu 1 dilim olarak baz aliyor,puan hatasi oluyor.cunku 1 dilimde 50 gr dan fazla var

Canım donatesi fat secretten baktım küsuratı vardı zaten 8 diyim ben ozaman 21 puan olmuş oldu.

Menunu inceleyince kilo verememenin sebebi sunlar olabilir canim, fatsecrette kizarmis bir dilim normal ekmek 13 gozukuyor,hamburger koftesini sen yapmadiysan icine ne koyuldugunu bilemezsin ambalajinda kb degeri de yazmiyorsa, icine ekmek yada patates nisastasi konmus olabilir, bu da kb degerini cok firlatir

Günaydın kızlar konunuzu zevkle takip ediyorum. Ben de 3 gündür KH'a dikkat ediyorum. Yaklaşık 1.4 kg verdim. Şu an 70 kg yum..Amacım önce 65 sonra 60 a düşmek..inşallah ben de aranızdayım..ancak ben sabahları ekmek yemeden duramıyorum mutlaka yemeliyim..ekmeğin KH da çok yüksek biliyorum..Şu dilimlenmiş çavdar ekmeğinden yiyorum bazen kızartıyor bazen tost yapıyorum iki dilim ekmekle..onun dışında pek KH almıyorum..çikolata, kek falan yemiyorum..herkese bol iradeli bol eksili günler dilerim..

is yerinde ille tavuk,et gibi seyler olur,onlardan ye. hatta patatesle birlikte,ve ya baska seylerin icinde buldugun etleri tirtikla ye. isgender soyleyip pidesini yemeye bilrisin.coban salatasi,tavuk salatasi gibi seyler ,sezar salata(cipslerini yeme). salam sosis.bu gibi seyler :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…