3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

yok canim sirf et yenir mi. hergun yaziyodum menumu ben. eski sayfalarda var hepsi. bazen sabah 4 yumurta kirdim,oglene cikolata cay,yesilcay limonlu, yesil kahve zenzefilli. salatalik,domates falan 50 ye tamamliyodum. bu arada tek basina yesil cay, tek basina yesil kahve yardim etmiyor.icmeyin daha iyi.birinde limon,digerinde zencefil olucak ille. yani aslinda her kes gibi yedim ben de. sadece grama dikkat etmek lazim.bi de bozmamak lazim. bozdugun zaman bi ireli 2 geri oluyor. haftasonu falan yemeyin.gun olunca yemeyin. yani yiyin de, puaniniz kadar yiyin.davet olunca , sabahlari sifir puanla idare edin, 50 puani harcayin aksama. dengelemek onemli.ya ben dondurma bile yedim. ekmek yemedim sadece. cunku 20 gr ekmek 1 lokma ediyo ya.cok az yemektense yemiyorum :)))
tebrikler valla canım :KK66: 50 puanı almayınca gidiyor :KK66:

Kizlar sabah 3 puanlik yedim
Bi salatalik 4 puan
Oglen: bi dilim ekmekden kopartm azcik 6 puan' sosis1 puan'kasar 1 puan
Ara: bi galetin 3 de birini yedim - 5 puan sayiyom.
Toplam' 20 oldu
Aksamada kiyma kavurcam icinede sa de ce yumurta kircam olurmu kizlar

kizlar bi de yardimci olan araclari soyleyeyim. yesil kahve zencefilli. en ucuz marka da olur farketmez. benim gibi 20-30 kilo vermek isteyen gunluk 3 fincan, 10 kiloya kadar vermek isteyen gunluk 2 fincan iscin. kabizligi ortadan kaldirdigi icin, yediklerimiz tuvalete gidiyo direk. yemekten once 2 cay kasigi 60 gramlik suya katip ice bilirsiniz. turk kahvesi gibi pisire de bilirsiniz. tatladirici kata bilirsiniz. tadi o kadar berbat ki istah gidiyor. bi de gunluk 2 fincan yesil cay, 1 dilim limonla. odemleri atiyo o da. cok hizli kilo verdiriyor bunlar ayni anda. ben tatlandirici bol bol kullandim her seyde. ve benim diyet cok keyifli oldu. niye derseniz. ben cikolata da yedim,dondurma da. cips de. yeri geldi ekmek yedim. yani kismadim. gunluk yediklerinizi yiyince sizler vitamin kaybi falan da yasamiyosunuz. diyelim ben nestle hastasiyim.. o cikolatanin 100 graminda 50 kb var. 50 gramindan 25 kb mi aliyodum(nerdeyse yarim paket yapiyo). diger 25 i de baska seyden aliyodum.yine zevkaldigim seyden. yumurta, tavuk gibi seyleri de ya firin,ya kizartma yapip yiyodum. bunlar zaten sifir puan. doyuyosun yani. ac kalman imkansiz.meyve zaten sevmem.yazin erik, karpuz, cilek yerim. e yazin cikolata yenilmiyo zaten. meyveleri de cikolata gibi puanlayip yiyodum. kesinlikle kendinize yasaklamayin hic bi seyi.hayatdan neden zevk aliyosaniz,devam edin. obur turlu zaten cekilmiyo diyet.isvec diyetinden tut her seyi denedim.hem mutsuz oluyodum. hem de sonra geri aliyodum. bu diyetde bakiyorum , egerse 3 kilo falan gelmisse,3 gunlukyapiyorum diyetimi hemen gidiyor. kolay gelsin :KK25:
Kızım altı aylık olsun ek gıdaya başlayınca hemen yapacağım bu diyeti :) Allah Ömür ve izin verirse benim de 27 kilo fazlam var 4 ay arayla iki hamilelikten aldığım kilolar :KK43: :KK43: :KK43:

Iyi Akşamlar kızlar akşam yemeğim yarım porsiyon ıspanak 3 yemek kaşığı yoğurt 1 Patlıcan közleme 2 küçük parmak muz sizce kaç puan

20kb deydim
az biraz kiyma yarim sogan 1yumurta azcikda yag koydum kavurmak icin
yaninada 70gr peyaz peynir falan oda 1 puan olsa
oldum sanirim bu bugun
simdide aksam bol bol suyumu icecegim yaninada bi bitki cayi olur bakalim sabah sonuc ne olucak :)
1 ortaboy yada 100 gr okuru soganda 10-11 kb oldugunu hatirlatayim canim

Iyi Akşamlar kızlar akşam yemeğim yarım porsiyon ıspanak 3 yemek kaşığı yoğurt 1 Patlıcan közleme 2 küçük parmak muz sizce kaç puan
Guzelim 100 gr patlican 8 kb, 100 gr muz 22 kb 100 gr ispanak da 4 kb canim 100 gr yogurt 18 kb.keske tartsaydin canim, muz cok tehlikeli ben yanina yanasmiyorum, ki onceden hergun 1,2 tane yerdim

X