3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Günaydın hanımlar nihayet aranızdaym ecrin ve valentina tebrik ederm sizi. Benim bgün geliyor tartım şükür.geçen hafta bekliyodum ama sipariş iptal oldu tekrar verdim fala uzadı.ama dikkat ediyorum tabi elimdn geldiği kadar.bugün kahvaltım şöyleydi.
1 adet haşlanmış yumurta
5 zeytin
1/2 dilim kızarmış ekmek
2 küp beyaz peynir
1/2 domates salatalık
1 tatlı kaşığı süt üzeri ve 1 çay kaşığı pekmez.
Akşamada menemn yapmayı düşünüyorum.ara öğün olarak sade türkkahvesi yanında bir adet kurabiye yerim.
İnş yarın tartımla yediklerimin puanlarımıda hesaplayacağım. İlk hedefim 65 hadi hayırlısı
günaydın canım hoşgeldin hepimiz hedefimize yavaş yavaş ulaşacağız inş :KK66: dikkat edince gerçekten gidiyor bu kilolar :KK66:)

SELAM BENDE BURDAYIM GALİBA ARTIK :KK49: BU DİYET AKLIMA YATTI :kk77: BUGUN BAŞLADIMM KİLO 76 BOY 164 VERMEM GEREKEN 25 KG :KK12::KK14: HERKESE BAŞARILAR DİYİM YARISMA PROGRAMINDA GİBİ HİSETİM BİR AN :KK47::KK45::KK45::KK45:

Günaydın kızlar ben bu sabah çok mutluyum dün 66,6 çıkan ben dünü 30 puanla kapattım ve bugün 65,7 çıktım demek ki puan az olunca gidiyor durmak yok devam :KK66:)
afferimmm. tebrik ederim. bak ne guzel kilolar tikir tikir gidiyor

Gunaydin kizlar

Size iyi haberlerim var, 600 gr vererek 71li rakamlari gordum nihayet.

Gecen carsamba bildirim gununde 73.4 tum hatirliyorsaniz, yarina kadar vermesem bile bu hafta 2 kg vermis olucam net.
Bu diyeti artik daha daha iyi anladim, asla bozmayacaksin, amacina ulasana kadar bozmayacaksin, bozacagin ortamlara gireceksen onceden karnini tika basa 0 puanli , yada cok az puanli gidalarla dolduracaksin, karnin cok tok olucak, o zaman insan cikolatali visneli pastaya bile hayir diyebiliyor.
Heyecanla sizi bekliyorum, umarim siz daha cok vermissinizdir.
İzmir de hava yine yagmurlu ama ay bana gunes dogdu bugun, hem de yarin regl olucam:rolleyes::KK6::confused::KK39::KK36:
ya ben onu yazmak istemistim aslinda, moralini bozmak istememistim. ben regl zamanlarimda da kilo veriyodum. yani diyeti duzgun yapinca ille kilo verirsiniz. sen simdi regl zamani da diyeti bozma, bak nasil zayifliyosun.ustelik daha saglam olucak o giden kilolar

Kizlar bi kilo almisim nerde hâta yapiyorum ben'
dun ne yediginizi yazin,bakalim yalnis nerde

afferimmm. tebrik ederim. bak ne guzel kilolar tikir tikir gidiyor

ya ben onu yazmak istemistim aslinda, moralini bozmak istememistim. ben regl zamanlarimda da kilo veriyodum. yani diyeti duzgun yapinca ille kilo verirsiniz. sen simdi regl zamani da diyeti bozma, bak nasil zayifliyosun.ustelik daha saglam olucak o giden kilolar

dun ne yediginizi yazin,bakalim yalnis nerde
Sagol canım evet dikkat edince gidiyor valla :KK66:) aynen devam sende farkediyor mu canım verdiğin kilolar

selam, nerelerdesin?
Valentina, sen ve ben regl bekliyoruz anlaşılan.
benim sadece kahvaltım 14 puan oluyor ya, 12 puanı ekmekten geliyor.:oops: ekmeksiz kahvaltı da olmuyor yaff.
doğum sonrası biraz düzensiz gidiyor ama bu haftasonuna kadar olmalıyım
Selam kızlar! Yaklaşık bir haftadır ne diyet ne spor.o yüzden buraya yazasım bile gelmiyor. Ama sizi takip ediyorum tabi:KK51:öptüm hepinizii:cool::KK68:
yaaaa dön aramızaaa... bak zararın neresinden dönsen kardır..
Günaydın kızlar ben bu sabah çok mutluyum dün 66,6 çıkan ben dünü 30 puanla kapattım ve bugün 65,7 çıktım demek ki puan az olunca gidiyor durmak yok devam :KK66:)
süpersin yaa
Gunaydin kizlar
Eki Görüntüle 1475545
Size iyi haberlerim var, 600 gr vererek 71li rakamlari gordum nihayet.

Gecen carsamba bildirim gununde 73.4 tum hatirliyorsaniz, yarina kadar vermesem bile bu hafta 2 kg vermis olucam net.
Bu diyeti artik daha daha iyi anladim, asla bozmayacaksin, amacina ulasana kadar bozmayacaksin, bozacagin ortamlara gireceksen onceden karnini tika basa 0 puanli , yada cok az puanli gidalarla dolduracaksin, karnin cok tok olucak, o zaman insan cikolatali visneli pastaya bile hayir diyebiliyor.
Heyecanla sizi bekliyorum, umarim siz daha cok vermissinizdir.
İzmir de hava yine yagmurlu ama ay bana gunes dogdu bugun, hem de yarin regl olucam:rolleyes::KK6::confused::KK39::KK36:
harikasın arkadaşım.. ben de bozmayacağım kesinlikle.. haftasonu hemen şımardım bozdum..bu sefer yok 68 olana kadar kaçamak yoookkk
Kizlar bi kilo almisim nerde hâta yapiyorum ben'
menülerini yazsana bir bakalım nerde hata

7 ZEYTİN +1 GALETA+3 HASLANMIS YUMURTA+ KAŞAR PEYNİRİ+SEKERSİZ CAY := 1+8+1=10
SEEKERSİZ KAHVE+BİTKİ CAYI+1 BARDAK SU=0
IZGARA TAVUK+2 KASIK YOGURT= 12(YOGURDUN 250 GRM 12 YAZIYOR AMA 2 YEMEK KASIGI YOGURT 30 GRMA DENK DÜŞÜYOR BEN GENDE 12 YAZDIM :eek:)
BİTKİ ÇAYI +SU=0
1 TATLI KASIGI BAL YEDİM TATLI KRİZİ YÜZNDEN =16
TOPLAM= 38
AKŞAMI SADECE TAVUK HASLAMAYLA GECİRİCEM :KK49:

kizlar selamlar yarin yeniden basliycam ben bu diyete
sabah ki pilanim : 2yumurtadan sade omlet+kasar peyniri 1puanlik+1puanzeytin = toplam 3puan yapar
ara : bitki cayi + salatalik = 1,5 puan
oglen : biraz sosis+yumurta+salatalik+1dilim kepek ekmegi = 1+0+1+12= 14
ara: bitki cayi ve saltalik = 1,5puan
aksam da duruma gore ne yerim bilmiyorum en kotu ihtimale patlican veya bamya yemegi yesem sizce nasil olur?

X