3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

sen oldun vallahi:KK73:
güzel dileklerin için tşk.ler canım, biz de senin için diliyoruz aynılarını.:KK68:
sorumluluk işine gelince ben de kendimi hep geri plana atarım, başkaları daha önemlidir.
ama şunu yerleştirdim ve uyguluyorum artık;" kendime söz verdiysem mutlaka tutucam" diyorum. başkalarına verdiğin sözü tutuyorsun da kendine verdiğin sözü niye tutmuyorsun di mi? "ben değersiz miyim" :p
kendime söz verirken temkinli oluyorum artık, büyük hedefler koymuyorum ki sözümü tutamadım diye de ayrıca üzülüp yemeklere dalmayım:confused:

shazili ninkine zencefil ekleyince içiliyo ama hep unutuyorum. zencefil çok faydalı. sabah oğluşuma verdim balla karışık.
yeşil kahve vesilesi ile her gün zencefil almış olucam da bi unutmasam:KK34:

bizim evde de kuruyemiş masrafları arttı. ceviz alıyorum 350 gramı 24 tl. çok taze güzel. ama 2 kişi diyet yapıyoruz. 3 güne bitiriyoruz. bütün kuruyemiş fiyatları fırlamış, etten pahalı kilosu o_O bu diyet pahalıya maloluyo. hem sağlık için hem bütçe için sebzelerle meyvelerle dengelemeli. sanki onların fiyatları çok ucuz da. 7,5 tl ayvanın kilosu :KK57:

boşa gitmedi merak etme. ben dün +700 çıkmıştım bugün -700 gr. bir ileri bir geri:KK45:

aklıma bişey geldi. ben bazen pırasayı şu şekilde yapıyorum; önce doğrayıp az kavuruyorum yağda. sonra 3 yumurta biraz un ve peynir ile bulamaç gibi yapıp fırına sürüyorum. üstüne de kaşar peyniri. börek gibi oluyor. yani canımız börek çektiğinde yapabiliriz.:KK72:

kesinlikle yılmak yok. yarına değişir kilon, bugün kb ye dikkat edersin olur biter dediğin gibi.

eve patates almıyorum öyle silmişim hayatımdan. aslında oğluma arada yapsam çok iyi olur.
ben de spor namına bişeyler yapsam artık. yoksa Valentina ya yetişemiycem:KK45:

unutmuşum yazmayı. dün ablamdan öğrendim. ödem atmak için biberiye çayı önerdi. evde baharat şeklinde vardı kaynatıp -2 dk kadar- içtim. belki de o işe yaramıştır. istersen sen de dene:KK66:. tadı adaçayı gibi .

teşekkür ederim cnaım söylediklerini dikkate alacağım + gördüm ama yılmak yok yola devam kb düşük tutacağım ve gidecek bu kilocauklar spor yapsan iyi olur tabi ki canım benim fikrim :)

kahvaltım
1,5 haşlanmış yumurta rafadan : 0,7 puan
küçük domates :2,9 puan
5 küçük marul :1 puan biliyorum
ton balığı : 0,7 puan
bu saate kadar toplam :5,3 puan yapmışım hatam varsa düzeltin kızlar ve hiç acıkmadm :)

Kızlar ben hala tartı alamadım ya internetten almayı düşünüyorum siz hangi marka kullanıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim :KK66:

Kizlar yanlis yazmisim sabah bi ince kucuk dilim kizartim hesapladm 8 puan oluyor +1 peynr+1 salam =10 arada salatalk bi kucuk parca-11 puan oldm
Oglende: izgarada tavuk gogusu 0 puan
Arada 3 parcada papatea cipsi yiyim diyorm nasilsa puanim var
Nasil gidiyor sizce kzlar?

Kızlar ben hala tartı alamadım ya internetten almayı düşünüyorum siz hangi marka kullanıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim :KK66:
Benim simbo bvardi ucuzdu ama ustu duzdu butun haldeydi yikarken aksamini bozdum,
Screenshot_2015-03-30-14-29-10.jpg

İste bu, hic kullanisli degil,ustu ayrilmiyor cunku

sonra annemin arcelik vardi ona el koydum
Screenshot_2015-03-30-14-28-09.jpg

Annemin ki iste bu, ama arastirirken simdi simbonun yeni modeli cikmis fiyati da daha uygun hem de ust aparati ayriliyor, suna bir bak istersen
Screenshot_2015-03-30-14-29-59.jpg

Benim simbo bvardi ucuzdu ama ustu duzdu butun haldeydi yikarken aksamini bozdum, Eki Görüntüle 1474690
İste bu, hic kullanisli degil,ustu ayrilmiyor cunku

sonra annemin arcelik vardi ona el koydum
Eki Görüntüle 1474697
Annemin ki iste bu, ama arastirirken simdi simbonun yeni modeli cikmis fiyati da daha uygun hem de ust aparati ayriliyor, suna bir bak istersen
Eki Görüntüle 1474707
En alttaki Hoşuma gitti 25 tl fiyatı da uygun aparatı çıkıyor mu onu alsam nasıl olur sence

selam millet.. haftasonu kb dibine vurdum maalesef.. herhalde dün 70 olmuştur..bugün 200 gr artıda çıktım.. ama regl olcam cumaya kadar ondan da olabilir ..
bugün tam gaz devam ediyorum.. şimdiye kadar 11 gram...
bugünü 30 la kapatmak istiyorum..

Valentinaaaa, tavuk göğsü aldım. sodaya yatıracaktım. bi bakayım tarifine dedim. yumurta un nişasta susam ne ararsan var. senin tarif nasıldı?

bravo cnm:KK73::KK71: darısı başımıza:KK68:. 18 gündür hiç kaçamak yapmadım 3 kilo verdim. geçen gün yediğim turşu şişirdiydi ama bugün geri indim:KK45:
ya canim senin kilon kac ki 3kilo vermissin??? tartin var mi senin???

benimki tefal marka. ben de ucuza aldim.

tamam canım sagol böyle olmuyor çünkü şuna bu kadar buna bu kadar olmuyor yani :) sen ne güzel sıktın dişini gitti kilolar bugün ne yedin bakayım :)

Valentinaaaa, tavuk göğsü aldım. sodaya yatıracaktım. bi bakayım tarifine dedim. yumurta un nişasta susam ne ararsan var. senin tarif nasıldı?[/Q]
parmak parmak dogra canim, asil tarif su yarim kilo icin bir sise maden suyu bir silme tatli kasigi seker, bir silme cay kasigi tuz derin bi kapta ovarak yediriyorsun, bunu una bulayip kizartiyorsun, cocuklar buna bayilir, sen kendin icin ayirip ayirdigin miktara gore sodayi oranlarsin tabi, sote yaparsin, gogus etini taniyamayacaksin,umarim tarif icin gec kalmamışımdır

tamam canım sagol böyle olmuyor çünkü şuna bu kadar buna bu kadar olmuyor yani :) sen ne güzel sıktın dişini gitti kilolar bugün ne yedin bakayım :)
ya ayip olucak simdi caniniz cekmesin. ben tatli manyagi oldugum icin, oglen doner yedim sadece. geri kalan ogunlerin hepsini dondurma, cikolatali pasta falan yedim. erik kurusu buldumbi de onu yedim.aksama sinemadaydik arkadaslarla patlamis misir da orda yedim.yedim de yedim yani :rolleyes:

ya ayip olucak simdi caniniz cekmesin. ben tatli manyagi oldugum icin, oglen doner yedim sadece. geri kalan ogunlerin hepsini dondurma, cikolatali pasta falan yedim. erik kurusu buldumbi de onu yedim.aksama sinemadaydik arkadaslarla patlamis misir da orda yedim.yedim de yedim yani :rolleyes:
oo afiyet olsun azmin zaferi kutlanmış bende tartı bakıyorum kendime :KK66:

Sabah Öğlen toplamı 11 puan akşam dışarıda Göbek salata yedim tavuk Parçalı diet kola içtim 18?puan yazıyor salata toplam 29 puanla günü kapatacağım

ben de hala almadım. internetten sipariş verip kargo beklemek istemiyorum. bizim burdaki şube sorunlu çünkü.
kendim bizzat gidip alıcam ama gidemedim hala. ben sinbo nun en uygun fiyatlısını alıcam. 350 gr ceviz eksik yerim :p 24 tl si çıkar:-)

kilom 75,9 idi başladığımda.(12 martta)
boyum 170 cm. yaşım 38,5
diyete aynen uydum cnm. sorun değil, benim için 3 kilo bile öpüp başıma konulabilecek bişey:oops:
mutfak tartım yok henüz. bi gidip alamadım.

yaştan dolayı benimki sizler gibi hızlı gitmez. bi de benim safra kesem yok. doğumdan sonra taş oluşmuştu, alındı.
sindirimle ilgili bir organ neticede belki etkisi vardır ufakta olsa.o_O

X