3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

12 gunde 6 kiloya yakin zayiflamis oldum bu arada. merak edenlere yazayim
günaydın canım tebrikler valla aynen Dediğin gibi oluyor bir ileri bir geri oluyor ideal kiloya gelene kadar kesinlikle sabretmek Lazım darısı başımıza

Gunaydin kizlar,
Sabah kalkar kalkmaz tartiya ciktim 71.7yi gordum, vay anasini dedim 71li rakamlari da gorduk, sonra bebegimi emzirdim, tuvalete gittim geldim, 72 ciktim tam, nasill oldu anlayamadim,ama regl olucam 1- 2 gun icinde karnimda kasiklarimda sislik hissediyorum, ondan da olabilir, neyse 72 bile desek 100 gr vermis oluyorum, su adet donemini sagdalim atlatinca sisliklerde iner ben de birande 69lu rakamlara inerim insallah.
hepinize guzel saglikli bir hafta olsun insallah, cok sukur gune gunesli uyandik, su bahar gelsin artikkk

Herkese günaydın iyi haftalar dün kayınvalidem de yediğim Börek ve patates salatası beni bitirdi bugün + ile uyandım çektiğim o kadar zahmet Boşa gitti bu hafta çok sıkı tutacağım hedefe ulaşana kadar pes etmek yok sporu da hergün yapacağım ve Nisan sonuna kadar kafaya koydum 5 kilo vereceğim sabah kahvaltım 1,5 rafadan yumurta yarın domates

Günaydın canım tebrikler valla bu azimle 69 da görürsün valla ) İstanbul da hava bulutlu sen nerdesin

günaydın canım tebrikler valla aynen Dediğin gibi oluyor bir ileri bir geri oluyor ideal kiloya gelene kadar kesinlikle sabretmek Lazım darısı başımıza
canim senin kilon iyi.6 li rakamlardasin. yani oyle 80-90 gibi cok siki tutmana gerek yok. nasil olsa az bisey var. ama yani boyle rahat yemekcok iyi geliyor. ben son gunler artik protein falan almadim hic. sadece kb yedim , 50 de durdum. sebze cikolata ile gecirdim son 4 gunu. her zaman yumurta,et, tavuk biktiriyor. o yuzden bazen 50 kb lik yiyorum, proteinsiz

öylede ben kendimi çok kilolu hissediyorum valla canım alışık değilim bu kiloya biraz dişimi sıksam en azından 59 görsem harika olacak bende 50 puanla kapatıyrdum günü ama bu hafta biraz daha düşük bitireceğim nican sonuna kadar 59 olsam harika olcak hedef koydum kendime inş. başarı olurum daha fazla kilo almak istemiyorum çünkü :) ama tartı alamadım daha bu hafta inş tartı alacağım :)

Katil patates canim, 1 orta boy patateste 27 kb var,hadi bugun ilk gun olsun, hic uyma seytana, ama spor gene kb ihtiyacini arttiracak onu da unutma, ben 5-10 kilo falan verince sikilasmak icin yaparim diye dusunuyordum, cunku pegasus da yapmamis, sadece ev isi falan demisti

valla katil bu patates beni maffetti ama olsun yılmak yok devam ya ben spor yapmazsam zayıflayamayacağım gibi geliyor bana KB düşük tutarım gündüz spordan sonra da 1 elma 1 Çay bardağı süt içerim üstüne doktorum öyle Demişti

sen oldun vallahi
güzel dileklerin için tşk.ler canım, biz de senin için diliyoruz aynılarını.
sorumluluk işine gelince ben de kendimi hep geri plana atarım, başkaları daha önemlidir.
ama şunu yerleştirdim ve uyguluyorum artık;" kendime söz verdiysem mutlaka tutucam" diyorum. başkalarına verdiğin sözü tutuyorsun da kendine verdiğin sözü niye tutmuyorsun di mi? "ben değersiz miyim"
kendime söz verirken temkinli oluyorum artık, büyük hedefler koymuyorum ki sözümü tutamadım diye de ayrıca üzülüp yemeklere dalmayım

shazili ninkine zencefil ekleyince içiliyo ama hep unutuyorum. zencefil çok faydalı. sabah oğluşuma verdim balla karışık.
yeşil kahve vesilesi ile her gün zencefil almış olucam da bi unutmasam

bizim evde de kuruyemiş masrafları arttı. ceviz alıyorum 350 gramı 24 tl. çok taze güzel. ama 2 kişi diyet yapıyoruz. 3 güne bitiriyoruz. bütün kuruyemiş fiyatları fırlamış, etten pahalı kilosu bu diyet pahalıya maloluyo. hem sağlık için hem bütçe için sebzelerle meyvelerle dengelemeli. sanki onların fiyatları çok ucuz da. 7,5 tl ayvanın kilosu

boşa gitmedi merak etme. ben dün +700 çıkmıştım bugün -700 gr. bir ileri bir geri

aklıma bişey geldi. ben bazen pırasayı şu şekilde yapıyorum; önce doğrayıp az kavuruyorum yağda. sonra 3 yumurta biraz un ve peynir ile bulamaç gibi yapıp fırına sürüyorum. üstüne de kaşar peyniri. börek gibi oluyor. yani canımız börek çektiğinde yapabiliriz.

12 gunde 6 kiloya yakin zayiflamis oldum bu arada. merak edenlere yazayim

bravo cnm darısı başımıza. 18 gündür hiç kaçamak yapmadım 3 kilo verdim. geçen gün yediğim turşu şişirdiydi ama bugün geri indim

Kizlar gunaydinnnn sabah bi cavdar ekmegi yedim kizarmis bide kasar peyniri vé
neeee 1 çavdar ekmeği mi yedin şaka şaka, afiyet olsun. tartı ne dedi?

günaydın cnm, tebrikler az kaldı 69 lu rakamlara. ben nasıl yetişcem sana yaa kalkayım da evi temizleyim bari. iyi haftalar hepimize

kesinlikle yılmak yok. yarına değişir kilon, bugün kb ye dikkat edersin olur biter dediğin gibi.

eve patates almıyorum öyle silmişim hayatımdan. aslında oğluma arada yapsam çok iyi olur.
ben de spor namına bişeyler yapsam artık. yoksa Valentina ya yetişemiycem

günaydın kızlar,
çok şükür +700 gramı geri göndermişim. güne -700 gr ile uyandım.(72,9 kiloyum)
kahvaltımı 2 yum. omlet (1) +biraz sucuk(1)+1 dilim ekmek(12) 3 zeytin(0) ile yaptım. şimdi biraz ev temizliycem.
zaten temizlik bitince oğluşu alma vaktim gelir. z.yağlı pırasam kalmış dolapta onu yer çıkarım 16:00 suları.
akşama da kapuskam var. yanına belki soda da beklemiş tavuk göğüs eti yaparım. akşam alıcam marketten.

unutmuşum yazmayı. dün ablamdan öğrendim. ödem atmak için biberiye çayı önerdi. evde baharat şeklinde vardı kaynatıp -2 dk kadar- içtim. belki de o işe yaramıştır. istersen sen de dene. tadı adaçayı gibi .

son bişey söyleyip çıkıcam;
internet üzerinden alışveriş yaparken önce XL bedene göre aratmak zorunda kalıp, bütün güzel kıyafetlerin listeden çıkmasına gıcık oluyorum. ZAYIFLIYCAMMMMM İŞTEEEE

kıyafete para vereceğimize çaya/cevize/ete veriyoruz ayyy

Aynen sekerim xl nedir,medium varken, small varken, bir gardrop giysim var, hergun ise geliyorum mecburiyetten xl olan 2-3 gomlegi cevirip cevirip giriyorum, dun alisveris merkezindeydik, hic biseye bakamadim bile, xl ipek gomlek giysen ne olur, bu boyleeee gitmeyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…