3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

yemeyecektim ama çok Israr ettiler bende mantı yedim akşamda çok az patates yedim gece miğdemden ses gelince eşim hayırdır açmışım dedi yok canım aç Değilim neden böyle oldu anlamadım dedim ama sabah çok şükür tartıda aynıyım ) bügünde bulgur işi bozdu ama Akşamı 0 puanla kapatacağım canım ben istanbuldayım burda hava Öğlen Güneşli ve biraz soğuktu bende parka gittim 2 km Yürüdüm iyi geldi valla temiz hava çocuklar parklara Akın etmiş yazı severim ama insanlar yazın çok Can'ını sıkıyorlar benim biraz Göbek var bugün anneme gittim karşısında ki kadın canım naber nasılsın deyip karnımı göstererek var mı bişey defi yok dedim kilo aldım Göbek o dedim hı dedi zaten Allah'ın izniyle bi hamile kalsam hani arabayla meyva sebze satanlar var ya ellerinde mikrofon bağıracağım duyduk duymadık demeyin hamileyim diye ))))

yoğurt uyku yapar )

iyi yapmışsın açık havada yürüyüş evde yapılan sporlardan iyidir. ciğerlerin bayram etmiştir.
h.içi benim de en azından 15 +15 olmak üzere 30 dk.lık yürüyüşüm oluyor. ama h.sonları olmuyor. dünden beri bulaşık çamaşır yemek dışında bir iş yapmadım. yarın temizlik yaparım artı. işe gitmiycem , eşim şehir dışına çıkacak.

ah bizim insanımız öyledir. bekarsan ne zaman evleneceksin, nişanlanırsan düğün ne zaman, evlenirsen çocuk ne zaman, çocuk olur, 2. ne zaman? bitmeeeezzzz de bitmezz. gülüp geçicen çok takmıycan.

Allah'ın izniyle burada bangır bangır kutluycaz hamileliğini.

kizlar sabah 4 puan+1puan ceviz+12 puan ogle yemegi+1puan salatalik kucuk= 18 puandayim
aksamada sebze yemegi yicem oda cok olmaz nasilsa :)
bugunu halletik kazasiz belasiz sonlandircam sanirim

tebrikler canım, çrş günü bildirimler var. kesin sen de liste başlarında çıkıcan.
zaten tartıda eksiyi görünce iyice motive olucan bizi geçicen eksilerde.

Iyi oldu valla canım maalesef bizim insanız böyle bugün ev temizliği de Yaptım şimdi eliptik yapıyorum 45 dk Yaparım inş bu diyette benim çok yeme iştahım gitti galiba öyle canım cips falan çok istemiyor önüme gelirse bi kaç tane tırtıklıyorum işte güzel dileklerin için sagol ablacığım

gençlik işte bu 2 km yürüyüş+ ev temizliği +45 dk eliptik. maşallah
bunları ben yapsam ertesi gün pert

21 gün yemeyince o tadı unutuyormuy muşuz ne öyle bişey okuduydum

gençlik işte bu 2 km yürüyüş+ ev temizliği +45 dk eliptik. maşallah
bunları ben yapsam ertesi gün pert

21 gün yemeyince o tadı unutuyormuy muşuz ne öyle bişey okuduydum
Bu sefer baya Hırs Yaptım kendime bu ben olamam dedim bide hamile kalsam bu kiloyla iyice Kafayı yerim herhalde en Güzeli kilo verip hamile kalmak galıba yaz geliyor en Sevdiğim meyva karpuz benim bide kiraz onları rahat yemek için bu kiloların gitmesi Lazım valla

ideal kilomuza dönsek de hiç dert etmeden sevdiğimiz şeyleri ölçülü yiyebilsek. ve bunu 3 ay içinde yapsak

Iyi gidiyorsun canım aynen devam
evet pirasa yemegi yedim ama 3pirasa +1sogan+ 1havuc birazda kiyma attim: 5 kisilik bi yemek sonucda puan olark cok yapmaz sanirm bide yarim portion yedim ama ekmegi cok sevdgm icin ben 1dilim ekmek de yedim puanim cok olmamistr sanirim yatasiyada suyumu icicem acikmam artik ben :)

Afiyet olsun canım ekmeği kepek ya da çavdar ye canım

Selam kizlar, aksam menumu de sac kavurma yiyip, zero icerek tamamladim, kavurmanin yanindaki bulgur pilavina ve patates kizartmasina dokunmadim, alkis bana,(yalniz bir an agzima bi dilim patatesi attim, kb si bisey tutmazdi ama intoleransim geldi aklima, etme valentina dedim, geri çıkardım:))))) alisveris merkezindeydik biri gorduyse ne igrenc kadin demistir ) bugun baya masrafli oldu yalniz, eve donuste tavuk kemiksiz kalcami aldim, hemen ocaga koydum haslansin diye, gecen gun aldigimin eresi gunu kokmustu, ac kalacaktim.bugunki kb 17, hic bu kadar dusuk olmamisti, ama artik hedefe kilitlendim, sizin cok katkiniz var kizlar, sagolun, tig gibi olun, cok saglikli olun insallah, cunku ben hep planlarim, ama hic uygulayamam, yani istikrar gosteremem, sanki size karsi da sorunlu hissediyorum kendimi, bem aten kendime sorunluluklarimi hep aksatirim ama bir baskasina olan sorumlulugumu asla, ondan sebep bu isin sonunu getiricem ben.bu arada konu sahibinin haftasonu yogun geciyor sanirim, bize pek takilmadi

Aldigim toz yesil kahveyi içemiyordum bi turlu tansasta shazilinin yesil kahvesinden aldim, elma aromali sallama cay gibi, tadi gayet iyi fakat gunde 2 tane icin yaziyor ve
İcinden 14 tane cikti, yani haftalik kutu ve 12 lira, devamli kullansa insan ayda 50 kira neredeyse yesilkahve parasi vericez,oy oy oy...

Valla canım seni ayakta alkışlıyorum tebrik ederim iraden için ben bu aksam bozdum ya kayınvalıdem Peynirli Börek yapmış ondan yedim birazda patates salatası bugün yaptığım yürüyüş ve eliptik gitti boşu boşuna ;(

Canin sagolsun, bugunun yarini var, toparlarsin hemen, ama Ecrincim simdi 45 dk bisiklet yapinca( masallah sana bu arada) vucudun enerhi ihtiyaci artacak haliyle, e karbonhidratlar da vucudumuzun enerji kaynaklari oldugu icin, vucudun otomatik enerji al enerji al diyo olabilir ve kbli gidalara karsi dur diyemiyor yada tesekkur ederim yemeyecegim diyemiyor olabilirsin, spor yaptiginla yapmadigin gunlerin bi kbsini kontrol etsene,ayniysa sorun yok ama spor yaptigin gun canin daha cok kb almak istemisse bu isi dengelesen sanki diyeti bozmadan daha rahat ilerlersin, nacizane fikrim.

canım Haklısın valla ben Öğlen bulgur pilavı yemiştim akşam yemek yemedim sporda yordu beni bugün 30 dk yapabildim eliptik ama 2 km Yürüdüm ben diyetisyene gittim geçen seneydi galıba doktor bana spor Yaptığın günler mutlaka ara öpün meyva ye dedi bende yemiyor demiştim çünkü saat 21 21.3 buluyor meyva yemem demiştim doktor kızdı mutlaka ye defi

kizlar gunaydinnn. ben ideal kiloma ulastim.bu aralar pek giremedim, yogumdum. kacamak hic yapmadan artik tartida 62 yi gordum. kacamaktan uzak durun arkadaslar.bi ireli,bi geri olur. hayatiniz boyunca diyet yapan, ama ilerleme yapmayan kadinlardan olursunuz. her hafta baska diyetler deneyip, digerine atlarsiniz. hic bi zaman hedefe ulasamazsiniz. siz bir az dayanin, yemeyin,. sonra yine her sey sizin. ben sabah cayla donatimi bi guzel indirdim mideme. diyet yok artik :))))
darisi basiniza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…