3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

günaydın cnm, senin verdiğin 700 gram bana gelmiş:-)
gülüyorum ağlanacak halime:KK42:
aaahh ahh turşu yemeyeydim iyiydi. :KK22:

amaaannnn neyse regl öncesi diyip geçelim.
seni çok azimli gördüm. kahvaltı öncesi kahvaltılar yapılmış ohh misss.
biz vazgeçtik kahvaltıya gitmekten. eşimin işi çıktı. benim de kilom artmış zaten ne işim var dedim.:KK45:
Olsun canım Sıkma canını toparlarsın sen :KK66:

Ya tursu hem turlu, hem de cok fermente olmus bisey kesin su tutmussundur, zaten adet oncesi su tutuyo vucut, hiiic kafana takma, bizim meselemiz yaglarla :KK66:
Bugun kbyi iyice dusurup 30 civarinda tutarsan yarina duzelir bence

sağolasın cnm, inşallah yarın birazı gitmiş olur.:KK42:
sabah 2 haş.yumurta(0) + 1 dilim ekmek(12) +az peynir(1)+ 2 zeytin yedim.

ama artık proteinden bıktım yaff. ne yiycem bilmiyorum. :KK34:

Olsun canım Sıkma canını toparlarsın sen :KK66:

inşallah canım. bi regl olabileydim iyiydi. 3 gündür ağrısı var inceden inceden ama gelemedi.

eşim bıkmaya başladı diyetten diyor ki ; bir hayalim var; sabah simit, öğlen tost, akşam makarna yemek:-)
o bırakırsa benim işim zorlaşır. bi kaç gün sebze yiyelim de belki tekrar bir güç gelir.

kizlar gunaydin ben sabah kahvaltimi 2 yumurtali omlet yaptim sade -1 puan
biraz peynir beyaz - 1
salam 3 dilim -1
1 adet kucuk salatalik - 1puan
toplamda 4 puan oluyor
ben diyetkolikden bakiyorum degerlere siz nerden bakiyorusnuz acaba?

Alkali karbonatla yapayim dedim icemedim, limonla da oluyor mu hakketten bilmiyorum, alkali damla aldiydim, olabildigince onunla icmeye calisiyorum

buldum kitabımı. Alkali Diyet-Dr. Ayşegül ÇORUHLU SYF.96

"karbonat, elma sirkesi veya limon ekleyerek alkali özelliği arttırılan su içmek yağ yakımını arttırır."

kizlar gunaydin ben sabah kahvaltimi 2 yumurtali omlet yaptim sade -1 puan
biraz peynir beyaz - 1
salam 3 dilim -1
1 adet kucuk salatalik - 1puan
toplamda 4 puan oluyor
ben diyetkolikden bakiyorum degerlere siz nerden bakiyorusnuz acaba?

güzel olmuş kahvaltın. az puanlı. ekmek yemiyorsun super:KK9:
ben hem diyetkolikten hem de ebruakin sitesinden aldığım listeden bakıyorum.

güzel olmuş kahvaltın. az puanlı. ekmek yemiyorsun super:KK9:
ben hem diyetkolikten hem de ebruakin sitesinden aldığım listeden bakıyorum.

evet ekmek yemedim sabah
ara ogun ceviz ici yicem
oglen de 1 dilim ekmekle ne yicem bilmiyrm :)
aksamada bi sebze yemegi yapicam
insallah gunu 50ye ulastrmadan bitirim

Kizlar kahvaltiyi kazasiz atlattim, sadece et tandir yedim herkes kahvalti yaparken :)))
Simdi ikinci tur var, o da yigenimin dogum gunu icin pasta kesimi, onu da yemeyecegim, oglen puani olan sadece ceyrek domates var o da 1.5 kb, ogleye kadar 11.5 kb oldu bakalim, 30 da birakirim diye dusunuyorum.

Kizlar kahvaltiyi kazasiz atlattim, sadece et tandir yedim herkes kahvalti yaparken :)))
Simdi ikinci tur var, o da yigenimin dogum gunu icin pasta kesimi, onu da yemeyecegim, oglen puani olan sadece ceyrek domates var o da 1.5 kb, ogleye kadar 11.5 kb oldu bakalim, 30 da birakirim diye dusunuyorum.
Ayy ne guzel kendine hakimsin gurur duy kendinle :)
bende ceviz yedim oda 2puan :)
kahvalti bide ara oldu : 6 puan

öğlen /akşam karışık =16:00 = 1 çorba kasesi mantar sote (biberli soğanlı vs) 6
1 çorba kasesi haşlanmış brokoli 4
4 kaşık sulu yoğurt 2
1 çorba kasesi kapuska 9 bugünün toplamı 34 oldu bile:KK57:

sebzeye doydum ama. çok iyi geldi:KK45:

Kendime madalya takicam, nasil bir mukellef kahvalti sofrasiydi ve cikolatali visneli harika bir pastaydi, ben olmusum artik, bugun bunlari yemedim ya, kendime son hedefime varincaya kadar, yeter artik daha da kilo vermeme gerek yok deyinceye kadar asla asla asla yemeyecegim.
İnsan isterse neleri basaramaz pegasusa bakinca insan daha iyi anliyor iste, 3 ayda 30 kilo ne demek, ben de 3 ayda 20 kilo verebilirim...( kizlar kendime gaz konusunda ihtisas yaptim bu arada)

inşallah canım. bi regl olabileydim iyiydi. 3 gündür ağrısı var inceden inceden ama gelemedi.

eşim bıkmaya başladı diyetten diyor ki ; bir hayalim var; sabah simit, öğlen tost, akşam makarna yemek:-)
o bırakırsa benim işim zorlaşır. bi kaç gün sebze yiyelim de belki tekrar bir güç gelir.
ne güzel eşinde diyette :KK66:)evet canım sebzeye geçin biraz :KK66:)

Kendime madalya takicam, nasil bir mukellef kahvalti sofrasiydi ve cikolatali visneli harika bir pastaydi, ben olmusum artik, bugun bunlari yemedim ya, kendime son hedefime varincaya kadar, yeter artik daha da kilo vermeme gerek yok deyinceye kadar asla asla asla yemeyecegim.
İnsan isterse neleri basaramaz pegasusa bakinca insan daha iyi anliyor iste, 3 ayda 30 kilo ne demek, ben de 3 ayda 20 kilo verebilirim...( kizlar kendime gaz konusunda ihtisas yaptim bu arada)
Canım tebrikler valla iradene bayıldım :KK66:)

Merhaba kızlar dün Öğlen mantınyemiştim akşam az patates 19 dan sonra ağzıma hiç birler sürmedim miğdemden ses geliyordu artık gece ama yemedim sabah tartıda aynı çıktım bugün 4 küçük çeri domates 10 yeşil zeytin 2 ince dilim ekmecik tam buğday ekmeği çok inceydi biraz peynir 2 yumurta omlet Yaptım Öğlen bulgur pilavı ve ayran içtim bügünde 50 puanı azcık geçtim galıba ama öğlenden sonra 2 km Yürüdüm birazdan da eliptik bisiklet yapacağım Akşama da yumurta haşlamayı düşünüyorum ve günü inş öyle kapatırım :KK66:

sen oldun evet:KK9::KK73::KK71:

Merhaba kızlar dün Öğlen mantınyemiştim akşam az patates 19 dan sonra ağzıma hiç birler sürmedim miğdemden ses geliyordu artık gece ama yemedim sabah tartıda aynı çıktım bugün 4 küçük çeri domates 10 yeşil zeytin 2 ince dilim ekmecik tam buğday ekmeği çok inceydi biraz peynir 2 yumurta omlet Yaptım Öğlen bulgur pilavı ve ayran içtim bügünde 50 puanı azcık geçtim galıba ama öğlenden sonra 2 km Yürüdüm birazdan da eliptik bisiklet yapacağım Akşama da yumurta haşlamayı düşünüyorum ve günü inş öyle kapatırım :KK66:

mantı ve patates :KK47: bulgur pilavı daha masum amao_O
midemizden gelen o ses "küçülüyorummm küçülüyorummm" diyor. :KK75::KK75::KK75:
nerde yaşıyorsun Ecrincim, burda acayip yağmur var. 2 km nerde yürüdün? açık havadadır inşallahHoppa

brokoliyi sarımsaklı yoğurtla yedim sonra tansiyonum düştü herhalde uyku çöktü, yağmurun cama vuran sesiyle 1 saat şekerleme yaptım.:KK28: yemekten sonra uykus gelmesi şekere de alamettir ama yediklerimde şekeri zıplatcak bişey yoktu kio_O o nedenle sarımsaklı yoğurttandır o.:KK16:

X