3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

evt cnm zayifliycam 22 yasindaym sen?
anaaam daha 22 yaşındaymışsın çok rahat verebilirsin aslında. ben kendimi biliyorum ki 26 yaşından sonra kilolar üzerimde kalmaya başladı. (evlendiğim yaş) öncesinde ne yersem kilo almazdım. hep zayıftım.
yaşın kilo verme üzerinde etkisi var. sen henüz o döneme gelmemişsin. bu diyetle başaracağına inanıyorum.

haydi kızlar bu son diyetimiz olsun:KK68: sonrası sağlıklı beslenmeye geçiş olsun. zaten ölçerek yemeye alıştık, mideleri biraz da olsa küçülttük. olacak olaaacaaaakkk:mad: bu sefer olacaaakkkk:KK45:

Canım ben 18 mart Perşembe başladım 2 gün Yaptım - görmeye başlamıştım ki 21 Mart grip olsun meyva ya saldırdım sonra canım Çarşamba günü tekrar başladım sıkı sıkı bugün 4 gün 67 başladım şuan 65,5 kiloyum canım ve istediğim Herşeyi hesap yapıp yediğim müddetçe sıkıntı yok :KK66:
bakalim 1haftada ne kadar vericem
bende

anaaam daha 22 yaşındaymışsın çok rahat verebilirsin aslında. ben kendimi biliyorum ki 26 yaşından sonra kilolar üzerimde kalmaya başladı. (evlendiğim yaş) öncesinde ne yersem kilo almazdım. hep zayıftım.
yaşın kilo verme üzerinde etkisi var. sen henüz o döneme gelmemişsin. bu diyetle başaracağına inanıyorum.

haydi kızlar bu son diyetimiz olsun:KK68: sonrası sağlıklı beslenmeye geçiş olsun. zaten ölçerek yemeye alıştık, mideleri biraz da olsa küçülttük. olacak olaaacaaaakkk:mad: bu sefer olacaaakkkk:KK45:

insallah keske bi 70 leri gorsemmm
sanirm en kilolu benim aranizda

valla ablacım bu diyet gerçekten sınırlıyor yaa ben böyle bişey yemek istesem ehem kb bakıyorum sonra yemiyorum ada ucundan tadına bakıyorum evet bu sefer karralıyız ve kilolar gidecek :)))

SÖZ

Gunaydin kizlar...
9 martta basladigum diyette 3.kez 72.1 kg i gordum :)))))), dunden bu yana 700 gr vermisim.2 kere buraya kadar dusup sadece 1 gun mayali ve karbonhidratli yiyerek tekrar geri almistim, bu sefer oyle olmayaacaaaaak.bugun kahvaltiya davetliyiz, ben erkenden kalktim kavurmali yumurtami, yulaf kepekli krebimi 12 gr cevizimi ve 38 gr salataligimi yiyip 10 kb ile isi bitirdim, simdi tika basa doymusken kahvaltiya gidebilirim :KK66:
İnsan istedimi neler yapmaz demi.ben de haberler boyle kizlar, hadi cok uyuklamayin neler oluyor orda merak ediyorum.iyi pazarlar

Gunaydin kizlar...
9 martta basladigum diyette 3.kez 72.1 kg i gordum :)))))), dunden bu yana 700 gr vermisim.2 kere buraya kadar dusup sadece 1 gun mayali ve karbonhidratli yiyerek tekrar geri almistim, bu sefer oyle olmayaacaaaaak.bugun kahvaltiya davetliyiz, ben erkenden kalktim kavurmali yumurtami, yulaf kepekli krebimi 12 gr cevizimi ve 38 gr salataligimi yiyip 10 kb ile isi bitirdim, simdi tika basa doymusken kahvaltiya gidebilirim :KK66:
İnsan istedimi neler yapmaz demi.ben de haberler boyle kizlar, hadi cok uyuklamayin neler oluyor orda merak ediyorum.iyi pazarlar

günaydın cnm, senin verdiğin 700 gram bana gelmiş:-)
gülüyorum ağlanacak halime:KK42:
aaahh ahh turşu yemeyeydim iyiydi. :KK22:

amaaannnn neyse regl öncesi diyip geçelim.
seni çok azimli gördüm. kahvaltı öncesi kahvaltılar yapılmış ohh misss.
biz vazgeçtik kahvaltıya gitmekten. eşimin işi çıktı. benim de kilom artmış zaten ne işim var dedim.:KK45:

günaydın cnm, senin verdiğin 700 gram bana gelmiş:-)
gülüyorum ağlanacak halime:KK42:
aaahh ahh turşu yemeyeydim iyiydi. :KK22:

amaaannnn neyse regl öncesi diyip geçelim.
seni çok azimli gördüm. kahvaltı öncesi kahvaltılar yapılmış ohh misss.
biz vazgeçtik kahvaltıya gitmekten. eşimin işi çıktı. benim de kilom artmış zaten ne işim var dedim.:KK45:
Ya tursu hem turlu, hem de cok fermente olmus bisey kesin su tutmussundur, zaten adet oncesi su tutuyo vucut, hiiic kafana takma, bizim meselemiz yaglarla :KK66:
Bugun kbyi iyice dusurup 30 civarinda tutarsan yarina duzelir bence

Gunaydin kizlar...
Günaydın canım o afiyet olsun kahvaltıya tok gitmen süper olmuş :KK66:) çok iyi gördüm şeni azmin zaferi -- ler :KK66:)

X