3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Yarin kahvaltiyi disarda yapmak icin sozlestik ablamlarla, erken kalkayim guzelce kavurmali yumurtami yiyeyip, yoksa ac karnina o sisen kocaman pidelere tereyag surmeden nasil yapicam.bi de rejim yapiyom desem bi suru gicik laf dinleyeceğim zaten, kendisi bizzat omrumuz boyunca ondan kilolu oldugum icin heryerde yerin dibine sokmustur bi sekilde beni

biz de yarın okul aile birliği kahvaltısına gidebiliriz. şimdiden ben de düşünüyorum açık büfe doldururlar masayı.

ya sen çok kilolu değilsin ki nasıl sana öyle davranabilir. kendisinin 2 çocuğu var mı?

biz de yarın okul aile birliği kahvaltısına gidebiliriz. şimdiden ben de düşünüyorum açık büfe doldururlar masayı.

ya sen çok kilolu değilsin ki nasıl sana öyle davranabilir. kendisinin 2 çocuğu var mı?
Yok 1 kizi var, ama o cok duskundur goruntusune, sabah kalktiktan 15 dk sonra saci basi makyaji yapilidir, oyle borek tatli falan seviyorum diye yemez, tabaginin yarisini hep birakir,hirslidir, 40 yasinda daha 1 kere 2_3 kilo almisti, aa kilo mu aldin sen dedim, hadtasina verdi, hirslidir cok, hiic bana benzemez nasil kardessek artik :)

Alkali karbonatla yapayim dedim icemedim, limonla da oluyor mu hakketten bilmiyorum, alkali damla aldiydim, olabildigince onunla icmeye calisiyorum
limonla da oluyo diye biliyorum. alkali diyet kitabımı bulunca bakarım tekrar. alkali damlan varsa daha iyi zaten.

Yok 1 kizi var, ama o cok duskundur goruntusune, sabah kalktiktan 15 dk sonra saci basi makyaji yapilidir, oyle borek tatli falan seviyorum diye yemez, tabaginin yarisini hep birakir,hirslidir, 40 yasinda daha 1 kere 2_3 kilo almisti, aa kilo mu aldin sen dedim, hadtasina verdi, hirslidir cok, hiic bana benzemez nasil kardessek artik :)
vayy beee hırsa bak. niye bizde yok o hırs yaff. 2 ablam var biri kilolu, biri zayıf. genlerimde var ama annem ve teyzem de kilolu.
hosbulduk kizlar bugun sabah tartildim benim kilom fazla biraz 102.7 :KK43: utnaiyrm solemeye ama bende basladim
niye utanıyormuşsun canım, bak ne güzel bir karar almışsın, kendin için bişeyler yapıyorsun. :KK9::KK9::KK9:

çözemiyom ben senin yazdıklarını:KK70: kim bindi, nereye bindi?:p
Kozlar merhabayı anladım ama :KK53:

şaka bi yana bu cep telefonlarının kelimeleri kendince düzeltip çevirmeleri çok komik oluyor.
bazen Antep şivesine çeviriyor. bazen hiç alakasız bişeye. ben ablama naber bacım yazıyorum. telefon hacım a çeviriyor.
kızın adı hacım kaldı:KK45:
ay Gülme krizine girdim valla ya Telefon yazıyorum ya ondan öyle puanlar demek istedim galıba :KK66:)

limonla da oluyo diye biliyorum. alkali diyet kitabımı bulunca bakarım tekrar. alkali damlan varsa daha iyi zaten.

vayy beee hırsa bak. niye bizde yok o hırs yaff. 2 ablam var biri kilolu, biri zayıf. genlerimde var ama annem ve teyzem de kilolu.

niye utanıyormuşsun canım, bak ne güzel bir karar almışsın, kendin için bişeyler yapıyorsun. :KK9::KK9::KK9:
ben 15 ocakda 111 idim o sureden bu yana biraz dikkat ederek ancak bu kadar verdim arada sporda yaptim

benimkine dok,jtor kilo ver olucak duzensiz yumurtluyosun falan diyor adetim oluyorda 32gunde falan kilo versen 28 gune gelir hamile kalirsin diolar
bana da bi kaç doktor zayıfla göbeğini erit falan dedi sende biraz dişini sık canım zayıfla gelsin bebek YAŞ kaç

O zaman daha çabuk zayıflarsın sonra bebişin gelir canım 27,5 canım :KK66: bende insülin direnci troid yavaşlığı var ve bu diyetle veriyorum çok şükür :KK66:)
bu diyet insülin direncine birebir zaten, şu şeker karbonhidrat olmasa insülin direnci mi olur, 2-3 aya hepimiz anamızdan doğduğumuz gibi olucaz inşalla, sağlıklı...zayıf....güzelll..bebek gibi:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

sen kac kilosun canim
kac kilo verdin acaba bu diyetle
Canım ben 18 mart Perşembe başladım 2 gün Yaptım - görmeye başlamıştım ki 21 Mart grip olsun meyva ya saldırdım sonra canım Çarşamba günü tekrar başladım sıkı sıkı bugün 4 gün 67 başladım şuan 65,5 kiloyum canım ve istediğim Herşeyi hesap yapıp yediğim müddetçe sıkıntı yok :KK66:

X