3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Gunaydin kizlar, biraz tuvalet s9runum ilsa da bugun 600 gr eksilmis olarak uyandim, ama tabi biraktigim yere donemedim,72.1 di en dusuk kilom, bugun 72.8dim,neyseki artik hedefim yakin :KK66: hedefime 2.9 kg kaldigina gorebir hafta 10 gun oc9nde hedefimi gorecegimi dusunuyorum.
Kabizlik sorununu da en iyi dukan amcam cozumlemis sanirim, yulaf kepegi kadar beni beni rahatlatsn bisey yok, o yuzden bugun 5 puan da olsa 8 gr yulaf kepegimle omlet yaptim, 10 gr ceviz 10 gr.badem ve 42 salatalıkla ssbahi 15 kb ile tamamladim.
Sizden ne haber ??
Vay canım hedefE az kalmış :KK66:)

günaydın tünaydın kızlar,
ben de güne -600 ile uyanıp 72 li rakamları ucundan görmüş olmanın mutluluğu içindeyim(72,9)
dün wc ye çıkabilmemin sonucu bu sanırım. bugün de çıktım. sanırım reglim çok yaklaştı.

heee dün bi de işten çıkıp otobüs durağına yürürken kendi rekorumu kırdım. hızlı adımlarla 15 dk da yürüdüğüm yolu 8 dk. da yürümüşüm. sanayi'nin içinde labirent gibi yollarda bir koridora girdim hızlı hızlı yürüyorum. karşı ucundan bir köpek çıktı sağa sola havlıyarak bana doğru geliyor. geri dönemem yolu yarıladım ben de ona doğru yürümeye devam ettim :KK17:
normalde korkmam köpeklerden. ama korktum biraz. korkumu belli etmemek için emin adımlarla ben de ona doğru yürüdüm. neyse ki havlayan köpek ısırmaz kuralı doğruluğunu kanıtladı. yanımdan geçti gitti. o tırsmanın etkisiyle orada kaç kalori yaktım acaba:KK70:
Ha ha çok Güldüm ya :KK66:)

teşekkürler kızlar :KK66:) böyle devam bide düzenli spor yapabilsem süper olacak bugün çok mutlu oldum valla :KK66:) bindiler insana çok yedirmiyor :KK66:)

çözemiyom ben senin yazdıklarını:KK70: kim bindi, nereye bindi?:p
Kozlar merhabayı anladım ama :KK53:

şaka bi yana bu cep telefonlarının kelimeleri kendince düzeltip çevirmeleri çok komik oluyor.
bazen Antep şivesine çeviriyor. bazen hiç alakasız bişeye. ben ablama naber bacım yazıyorum. telefon hacım a çeviriyor.
kızın adı hacım kaldı:KK45:

akşam yemeğimi 16:00 da yedim. şimdi de çay yanı ceviz yedim. günü bitirdim sanırım ama canım elma çekiyor. eşimle yarım yarım bölüşelim bari:KK5:
Ben de 38le tamamladin gunu, jirki gecmek istemiyorum, iki gundur zero icmeye basladim ya gunde 2_ 3 bardak falan, normalde 1 yilda bu kadar kola icmem, ama protein agirlikli beslenmek oyle susuzluk gibi yapiyor ben de su icmek de kesmiyo, neyse ustune 2 bardak da alkali su iceyim bari

Ben de 38le tamamladin gunu, jirki gecmek istemiyorum, iki gundur zero icmeye basladim ya gunde 2_ 3 bardak falan, normalde 1 yilda bu kadar kola icmem, ama protein agirlikli beslenmek oyle susuzluk gibi yapiyor ben de su icmek de kesmiyo, neyse ustune 2 bardak da alkali su iceyim bari

alkali suyu nasıl yapıyorsu? limonla mı karbonatla mı canım?
cola içmeyeli 10 sene oldu galiba. uludağ gazoz severim. onu da senede 5 kez falan içerim.

tv izlemiyorum. iyi ki izlemiyorum yoksa reklamlar çok iştah açtırıyor. zero reklamını gördüm bugün oğlum çizgifilm izlerken reklam girdi. insanın canı çekiyor.

Yarin kahvaltiyi disarda yapmak icin sozlestik ablamlarla, erken kalkayim guzelce kavurmali yumurtami yiyeyip, yoksa ac karnina o sisen kocaman pidelere tereyag surmeden nasil yapicam.bi de rejim yapiyom desem bi suru gicik laf dinleyeceğim zaten, kendisi bizzat omrumuz boyunca ondan kilolu oldugum icin heryerde yerin dibine sokmustur bi sekilde beni

alkali suyu nasıl yapıyorsu? limonla mı karbonatla mı canım?
cola içmeyeli 10 sene oldu galiba. uludağ gazoz severim. onu da senede 5 kez falan içerim.
ben tv izlemiyorum. iyi ki izlemiyorum yoksa reklamlar çok iştah açtırıyor. zero reklamını gördüm bugün oğlum çizgifilm izlerken reklam girdi. insanın canı çekiyor.
Alkali karbonatla yapayim dedim icemedim, limonla da oluyor mu hakketten bilmiyorum, alkali damla aldiydim, olabildigince onunla icmeye calisiyorum

X