3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

günaydın tünaydın kızlar,
ben de güne -600 ile uyanıp 72 li rakamları ucundan görmüş olmanın mutluluğu içindeyim(72,9)
dün wc ye çıkabilmemin sonucu bu sanırım. bugün de çıktım. sanırım reglim çok yaklaştı.

heee dün bi de işten çıkıp otobüs durağına yürürken kendi rekorumu kırdım. hızlı adımlarla 15 dk da yürüdüğüm yolu 8 dk. da yürümüşüm. sanayi'nin içinde labirent gibi yollarda bir koridora girdim hızlı hızlı yürüyorum. karşı ucundan bir köpek çıktı sağa sola havlıyarak bana doğru geliyor. geri dönemem yolu yarıladım ben de ona doğru yürümeye devam ettim :KK17:
normalde korkmam köpeklerden. ama korktum biraz. korkumu belli etmemek için emin adımlarla ben de ona doğru yürüdüm. neyse ki havlayan köpek ısırmaz kuralı doğruluğunu kanıtladı. yanımdan geçti gitti. o tırsmanın etkisiyle orada kaç kalori yaktım acaba:KK70:

Bu arada gene yesil kahve icmeye basladim, acaba 1 fincan yeter mi, pegasus sen kac fincan iciyordun

Pegasus'un ilk sayfadaki yazdıklarında; 20 kilo fazlası olanlar 3 fincan, 10 kilo fazlası olanlar 2 fincan diye kalmış aklımda.

Canım ben bir ay gergin yürüyüş Yaptım 1saat belki 45 dk yürüyordum sonra tartışıyordum giden kilo yok sonra bıraktım hemen - gördmnbmrğersem Vücudu şaşırtmak lazımmış :KK66: şimdi bu diyetle gidiyor valla
gergin yürüyüş ne gıı? karşıdan gelen köpeği görünceki yürüyüş mü benimki gibi:KK48:

günaydın tünaydın kızlar,
ben de güne -600 ile uyanıp 72 li rakamları ucundan görmüş olmanın mutluluğu içindeyim(72,9)
dün wc ye çıkabilmemin sonucu bu sanırım. bugün de çıktım. sanırım reglim çok yaklaştı.

heee dün bi de işten çıkıp otobüs durağına yürürken kendi rekorumu kırdım. hızlı adımlarla 15 dk da yürüdüğüm yolu 8 dk. da yürümüşüm. sanayi'nin içinde labirent gibi yollarda bir koridora girdim hızlı hızlı yürüyorum. karşı ucundan bir köpek çıktı sağa sola havlıyarak bana doğru geliyor. geri dönemem yolu yarıladım ben de ona doğru yürümeye devam ettim :KK17:
normalde korkmam köpeklerden. ama korktum biraz. korkumu belli etmemek için emin adımlarla ben de ona doğru yürüdüm. neyse ki havlayan köpek ısırmaz kuralı doğruluğunu kanıtladı. yanımdan geçti gitti. o tırsmanın etkisiyle orada kaç kalori yaktım acaba:KK70:
Hahahaaaaa 600 gr in 500unu kopege borclusun bence, aramizda 100 gr var canim, hadi yarisalim :KK66:

Valla aslinda cokda zayif hamile kalmiyorum, 66 kiloydum ikisindede, ikisinde de kis sonu hamile kalip normal kiloma bi 4_5 kilo eklemiştim, 86 ile doguma giriyorum, dogumdan hep 62 ile cikiyorum, elhsni derler ya cocuk dogurmaya gittim eve geldigimde 7-8 kilo verdim diye, ben de hic oyle olmuyo belki de sezeyan yuzunden, bu arada sekerim fatsecrete gore 1 y.k.keten tohumu 2.02 kb, ben hic eklemiyorsum listeme, gene az sayilmazmis, simdi herseyi grami gramina olcup yiyorum

diyetkolikte keten tohumu 0 diyoro_O aman neyseki 2 puancıkmış. yeter ki wc sorunum çözülsün. no problem.
ekmeği azalttığımdan beri yer açıldı nasılsa.

sezeryan olduğu için kalıyor bizim kilolar sanırım. komşum normal doğum yaptı. daha bebeği 2 aylık bile değil eski haline dönmüş yani benden zayıf, görsen yeni doğum yapmış demezsin, incecik.

kızlar nerdesiniz? bugün h.sonu diye gezmelere mi gittiniz. hava çok güzel burda da.

bişey sorcaktım. tavuk göğüs etini nasıl terbiye ediyorsunuz. ben dün z.yağı, sarımsak, karabiber ve az limon ile terbiyeye yatırdım hiç içine çekmemişti ve güzel olmamıştı. bildiğim bir terbiye var kesin sonuç veren ama ona sirke, karbonat ,nişasta ve soya sosu ve susam konuluyor. haliyle puanı yükseliyor.

Nerelerdesin yaramaz
canım bilgisayarımı bekliyorum.şuan elimdeki de bozuk hemen kapanıyo.servisten gelsin aktif olucam.telden sizi takip ediyom ama ordanda aktif giremiyorum.ben aynıyım aynı kilodayım.tam başladım adet oldum ara verdim.ama kocam iyi gidiyo hemde kaçamakta çok yaptık.pazartesi 1 ay olucak 5 kilo verdi ama 10 kilo vermiş gibi

kızlar nerdesiniz? bugün h.sonu diye gezmelere mi gittiniz. hava çok güzel burda da.

bişey sorcaktım. tavuk göğüs etini nasıl terbiye ediyorsunuz. ben dün z.yağı, sarımsak, karabiber ve az limon ile terbiyeye yatırdım hiç içine çekmemişti ve güzel olmamıştı. bildiğim bir terbiye var kesin sonuç veren ama ona sirke, karbonat ,nişasta ve soya sosu ve susam konuluyor. haliyle puanı yükseliyor.
Super bir terbiye var canim gogus eti icin, parmak kalinkiginda dograyip gogus etini cukur bir kaba koyup maden sodasi dokuyorsun ustune, bir miktar elinle ovaliyorsun ve bir muddet icinde birakiyorsun, neredeyse tamamini cekiyor icine, gogus eti bambaska bisey oluyor, aslinda bu tarifte az seker de var ama, sekeri koyma tabiki :) bir dene bayilacaksin.bu diyete uygun degil ama bir tatli kasigi seker de koyup una bulayip kizartinca bu yemege tavuk kalamar deniyor, hakikatten kalamardan farki olmuyor tadini, sen diyetimize uygun sekersiz sotelersin :KK66:

canım bilgisayarımı bekliyorum.şuan elimdeki de bozuk hemen kapanıyo.servisten gelsin aktif olucam.telden sizi takip ediyom ama ordanda aktif giremiyorum.ben aynıyım aynı kilodayım.tam başladım adet oldum ara verdim.ama kocam iyi gidiyo hemde kaçamakta çok yaptık.pazartesi 1 ay olucak 5 kilo verdi ama 10 kilo vermiş gibi
Valla harika, biz 2_3 kg civarinda dolasiyoruz, kocana alkisss

Super bir terbiye var canim gogus eti icin, parmak kalinkiginda dograyip gogus etini cukur bir kaba koyup maden sodasi dokuyorsun ustune, bir miktar elinle ovaliyorsun ve bir muddet icinde birakiyorsun, neredeyse tamamini cekiyor icine, gogus eti bambaska bisey oluyor, aslinda bu tarifte az seker de var ama, sekeri koyma tabiki :) bir dene bayilacaksin.bu diyete uygun degil ama bir tatli kasigi seker de koyup una bulayip kizartinca bu yemege tavuk kalamar deniyor, hakikatten kalamardan farki olmuyor tadini, sen diyetimize uygun sekersiz sotelersin :KK66:

senin tarif supere benziyor gerçekten.
cocuklar için una bulayıp kızartmalı dediğin gibi, sadesi de bize :)

cevap gelmeyince soyalı sosa yatırdım beklemeyim diye. çünkü en az 2-3 saat beklemesi gerekiyor. bu defalık kalorili olacak tavuk.

tadı tavuk olmaktan çıkan tavukları yiyebiliyor kocam, yoksa yemiyor.:-)onun için soyalı yaptım. 2. alternatifim de sodalı bundan gayrı:-)
acıktım ama sosu çekmesini bekliyorum dayanamadım 1 dilim peynir yedim.

Son düzenleme:
Jillian yapalim mi 30 dk. Sürüyor, spor ekleyip eklememekte kararsiz kaldim ben ya

nefesim yeter mi ona:KK45: wii var bizde orda masa tenisi oynamak çok zevkli. onu yapayım ben hem eğlenceli:KK53:

bir ay pilatese gitmiştim. orda öğrendiiğim hareketleri ve selülitsavar cd sini tekrarlasam iyi olacak. haftada 3 gündü. 3. gün zumba gibi aerobik yaptırıyordu hepimiz nefes nefese kalıyorduk. :-)

nefesim yeter mi ona:KK45: wii var bizde orda masa tenisi oynamak çok zevkli. onu yapayım ben hem eğlenceli:KK53:

bir ay pilatese gitmiştim. orda öğrendiiğim hareketleri ve selülitsavar cd sini tekrarlasam iyi olacak. haftada 3 gündü. 3. gün zumba gibi aerobik yaptırıyordu hepimiz nefes nefese kalıyorduk. :-)
Bana jillian kisa geliyor,ama yorucu tabi,daha da yapacak gucu kendimde bulmuyorum ama kesinlikle cok etkili, sen baslarsan bo takip ederiz kilo verimi artarsa ben de yaparim biseyler

Hem de ne sıkma.çok üzüldüm söylediğime.dediğim gb o yaşlı, 50 yaşında.onunla sen bir değilsin.menepoza girmiş biri.pimpirikli olman çok normal.ben olsam ben de senin gb olurdum.ha bir de ben pco hastalarında böyle bir şey olduğunu ilk defa duyuyorum.rahatladım şimdi.boşuna üzülmüşüm.:KK51:
Üzülme canım ya ben rahatım doktoruma güveniyorum Sıkma Can'ını :KK66:)

öğle 14:15 yemeğimi 2 dilim peynirle geçiştirdim diyelim 1
16:00 'da yediğim de akşam yemeği olsun.
soyalı tavuğun kb değeri (2 kaşık soya sosu 2 puan, 2 kaşık nişasta 18, 1 kaşık susam 1,5, tavuk 0) tamamı 21,5
ben 1/3 ünü yedim yani 7 diyelim veya 8 olsun düz hesap.(nişastam buğday mı /mısır mıydı hatırlayamadım, kavanozdaydı da. )
200 gr kadar lahana turşusu yedim 12 puan (suda beklettim tuzu biraz gitti)

sabah 14+öğle/ikindi 21 =toplam 35
18:30 gibi çay yanı ceviz yerim, bir de 1/2 elma olabilir. 50'yi geçmeden kapatırım sanırım.

arkadaşlar bende bu diyeti yapıyorum ama ayrıntılı kb bulamıyorum nerden bakıyorsunuz :KK43:

X