3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Kürtaj mı ya söktürücü falan vermez mi li bu Şart mı korkuyorum ben ya. Belli de ben çok taktığım için böyle canım belki de ondan bilemiyorum artık zamanını bekliyorum kısmet

canım korkulacak bişey yok. ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı ve kürtaj olmam gerekti. uyutulup oldum.
yapılacak bütün işlemlere bebeğini sana daha çok yaklaştıracağı gözüyle bak. önce rahmin kendi normal haline gelmesi
gerekiyor ki sağlıklı bir gebelik oluşabilsin. en uygun en sağlıklı zamanda gelecek bebişin inşallah

geçenlerde bir tv programına önce tüp bebek ile hamile kalıp sonra da normal yoldan hamile kalan bir kadın katıldı.
doktoru bir alana bir bedava diye espri yapmıştı.

yine bir tanıdığım 7 düşükten sonra artık umursayıp da doktora gitmemiş. hamileliğini 6. ayında öğrenmiş. süpriz yumurtası meğer karnındaymış.

hassas anne diye bir site var. onun anne olma hikayesini okusan (gerçi ben okurken çok ağlamıştım)
hayatta öyle inanılmaz şeyler var ki.. umudunu hiç kaybetme, hep olumlu düşün canım. öpüyorum seni ve kocaman sarılıyorum

Günaydın ablacığım cevap için çok çok sagol Allah Razı olsun o siteye bakacağım canım benim çok yakın arkadasım da tüp bebek yaptırdı bebeği 1 yaşına girdi 1,5 aylık hamile. OLDUĞUNU öğrendi hayat mucizelerle dolu başka bir doktora daha gideceğim içim rahat etsin oda aynısını derse sağlık için mecbur tabi ki yaptıracağım teşekkürler )

günaydın fıstıklar

moralim bozuldu yaa.. çarşamba 73.2 ydim hatta cumaya 73 altına inerim diye beklerke 73.4 çıktım..
2 gündrü wc çıkamadım ondan herhalde.pöffff
hiç kaçamak da yok

günaydın fıstıklar

moralim bozuldu yaa.. çarşamba 73.2 ydim hatta cumaya 73 altına inerim diye beklerke 73.4 çıktım..
hiç kaçamak da yok
Hic moralini bozma canim, kabizligini cozunce bence tarti duser, benim de ilk hafta 2.5kg gitmisti, ama 2.hafta o kadar hizli olmuyor.

evet kesinlikle başka bir doktora da görünmende fayda var.
soğan suyunu rahimle ilgili hertürlü rahatsızlığa öneriyordu İ.Saraçoğlu. denemekte sakınca yoktur sanırım. doktoruna da sorabilirsin.

Kuru soğan’ın faydalarını saymakla bitiremeyiz, Antibiyotik özelliği olan kuru soğanı çok sık tüketmeliyiz. Kuru soğanı, rahim duvarının kalınlaşmasına karşı, miyom ve çikolata kistlerinin çözümünde, FSH hormonu yüksekliğinde, üst solunum yolu enfeksiyonunda, yumurtalık kistlerine ve erken menapoza karşı kullanabiliriz.
doğalhekim sitesinden alıntıdır.

günaydın fıstıklar

hiç kaçamak da yok
sana da Günaydın fıstık,
wc problemi kesinlikle etkiliyor kiloyu. keten tohumunu yoğurda katıp yiyorum 1 kaşık kadar, 3 gündür.
ama yine de sanırım 2 gündür wc ye çıkamadım ben de.

Hic moralini bozma canim, kabizligini cozunce bence tarti duser, benim de ilk hafta 2.5kg gitmisti, ama 2.hafta o kadar hizli olmuyor.
ilk hafta moral haftasıydı neyse bizi teşvik edip diyet moduna soktu ya o da yeter.
hem hızlı olmasında kalıcı olsun.

evet soğan suyu harika bişey daha önce kullandım harika söktürdü valla :)

merhaba kızlar dün doktorum görüşememiştim ameliyatta olduğu için hastane de beklemedim.
az önce telefonda konuştum doktorum evet rahim kalın dedi biz buun için anestezi altında parça alıp biopsiye göndereceğiz dedi bu işler zor bir işlem değil dedi zaten uyutuluyorsun dedi allah korusun dedi geçen bir hastam vardı rahim kanseri dedi ben dedi çok pipirikli bir doktorum mutlaka bunu yapalım dedi bu içimiz rahat etsin dedi neden kalın dedi.
bu işlemi istediğin hastanede yaptırabilirsin dedi. istersen devlet yada başka hastane ama mutlaka yaptrı canım dedi.
bende ilaç tedavisi yok mu peki önce bir ilaç kullan o zaman dedi bende ilaçla adet olacakmıyım peki dedi tabi ki dedi o zaman adet olunca tekrar size gelsem tekrar bi muayne olsam nasıl olur dedi. harika olur canım dedi .bana ilaç şifresini verdi öğlen eczneye gideceğim alıp başlayacağım. adet olunca da tekrar aynı doktora gideceğim çok sevdim bu doktoru çok ilgili güler yüzlü hem bana akşam neden aşılma denemedin yaşın çok genç 27 yaşındasın dedi :) çok şeker bir doktor tekrar ona gideceğim randevu alabilirsem bide devlete gideceğim biraz rahatladım kızlar :))

çok sevindim canım benim.. kanın ısındıys bu doktorla devam et güven çok önemli çünkü

kanser hayatta olamaz. bu yasda hic gorulmemis. yani bence kolay gececek bi sey. ama doktorun bu kadar ugasmasi guzel bi sey

Kahvaltı sabah bir dilim kepek ekmeği kızarmış 8 puan 1 haşlanmış yumurta 0 puan yarın domates 3 puan susamlı simit 15 puan 22 gr ( keşke yemeseydim ) ama güzel koktu yedim Öğlen karnıyarık 6 diyelim ayran 1 su bardağı 4.7 1 dilim kepek ekmek 12 puan yanlışım varsa düzeltin kızlar )k k kadar peynir 1 desek mi

bu nasıl kopyalanıyor ya ben de deniyim
50 olmuş başka hakkın kalmadı ona göre
menün çok güzel görünüyor canım çekti valla karnıyarık mmmm

bu nasıl kopyalanıyor ya ben de deniyim

50 olmuş başka hakkın kalmadı ona göre
menün çok güzel görünüyor canım çekti valla karnıyarık mmmm
Canim benim telefonum asus6 ekranin altinda bi tus var uzun sure basinca ekranin fotosunu cekip resim gibi kaydediyor, ben de siteye cepten girip ekliyorum, aa size zayif resimlerimden birini de ekleyebilirsem ekleyeyim, bana da motivasyon olur

Canim benim telefonum asus6 ekranin altinda bi tus var uzun sure basinca ekranin fotosunu cekip resim gibi kaydediyor, ben de siteye cepten girip ekliyorum, aa size zayif resimlerimden birini de ekleyebilirsem ekleyeyim, bana da motivasyon olur
eski foto mu eklesene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…