3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

brnde evlenmeden önce 52.53.55 zor görüyordum evlendim bide üstüne bebek için tedavi gördüm oldum 67 kilo o kadar da dikkat ettim ama aldım yine inş gidecek ama )

Iyisin iyisin maşallah

Konu sahibi süper kilo vermişsin maşallah . Darısı geri almamak üzere tüm kilo vermek isteyenlere ...

Bu diyetle haftada ortalama kaç kilo veriyorsunuz .

Akşam yemeğim 4 yemek kaşığı Pirinçli ıspanak ve 1 kase cacık bugün 60 puan olmuşumdur herhalde neyse spor Yaparım inş

Sekizden ona kadar uyudum.şimdi çocuğu uyutup biraz eşimle takılıcam.
senin durumunu şu an bir arkaşım yaşıyor.parça alındı. 3 ay ilaç kullanacak.allah acil şifa versin sana da canımmm
anladım canım çok sagol bilgi için benim gibi mi olmuş oda sonuç ne zaman çıkacamış acba 3 ay ne ilaç kullanacak adını sorabilirmisin merak ettim :)

anladım canım çok sagol bilgi için benim gibi mi olmuş oda sonuç ne zaman çıkacamış acba 3 ay ne ilaç kullanacak adını sorabilirmisin merak ettim :)
Sorayım canım.önce ilaç tedavisi görecekmiş.sonra bir daha parça alınacakmış.iyileşmemişse rahmi alınabilirmiş.öyle anlatmıştı canım.

Dedim ya o yaşlı. Seninki onun ggibi olmaz.korkacak bir sey yok canım.dediğime pişman oldum yaa.
yok canım yaa pişman olma sakın bende dktorum gibi pipirikliyim galıb a:) ama araştırdım pkolularda bu durum çok oluyormuş canım ben doktoruma çok güveniyorum :) sıkıntıı ok sıkma canını :)

korktum yaa bende bugün ilaca başladım ilaç bitince adet olacakmışım sonra kontrle gideceğim bakalım
yok canım yaa pişman olma sakın bende dktorum gibi pipirikliyim galıb a:) ama araştırdım pkolularda bu durum çok oluyormuş canım ben doktoruma çok güveniyorum :) sıkıntıı ok sıkma canını :)
Ecrincim gonlunu ferah tut, endiselerimiz bizi bulur, kotu dusuncek hic bisey yok insallah

Hem de ne sıkma.çok üzüldüm söylediğime.dediğim gb o yaşlı, 50 yaşında.onunla sen bir değilsin.menepoza girmiş biri.pimpirikli olman çok normal.ben olsam ben de senin gb olurdum.ha bir de ben pco hastalarında böyle bir şey olduğunu ilk defa duyuyorum.rahatladım şimdi.boşuna üzülmüşüm.

Gunaydin kizlar, biraz tuvalet s9runum ilsa da bugun 600 gr eksilmis olarak uyandim, ama tabi biraktigim yere donemedim,72.1 di en dusuk kilom, bugun 72.8dim,neyseki artik hedefim yakin hedefime 2.9 kg kaldigina gorebir hafta 10 gun oc9nde hedefimi gorecegimi dusunuyorum.
Kabizlik sorununu da en iyi dukan amcam cozumlemis sanirim, yulaf kepegi kadar beni beni rahatlatsn bisey yok, o yuzden bugun 5 puan da olsa 8 gr yulaf kepegimle omlet yaptim, 10 gr ceviz 10 gr.badem ve 42 salatalıkla ssbahi 15 kb ile tamamladim.
Sizden ne haber ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…