3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

3 yumurta
2 dilim salam
100 gr peynir

Mesela kahvslti diyelim puani 2

Bu Menü nasil mesela

harika .. ellerine sağlık tatlımm
arkadaşlar haftaya daha güzel kilolar vereceğiz inşalalh
protein de mi almadın.. ben de ilk hamileliğimde sadece dondurma yemiştim.. hamile olmayasaın
bunu ben de deneyeceğim bakalım
bana saçma geldi. 2 yumurtadan sahanda pastırmalı yumurta 1 KB sayılıyor. Yağ koymadan tavaya yapışır ki.
kb değeri sadece karbonhidratı gösteriyor.. yağ sınırlaması yok..
eşim kilolarımdan biraz rahatsız cnım bir de akrabalardan bakışlar oluyor eltim ben kiloluyum diye neredeyse seviniyor 87 kiloyum canım
canım verilmeyecek kilo değilki.. biraz azim biraz kendine güvenle çok da güzel verirsin..
kizlar selam yazinizi okudum hepsini okuyamasamda bende araniza katilabilirmiyim acaba?
katıldın bilee .. hoşgeldinn
şu magnum ve poğaçalardan kurtulman lazım öncelikle. evde olmazlarsa canın da çekmez.. bugün bitir onları sonra yeme derrmişimm.. şaka bir yana hiç değilse sabah ye ki akşama yakarsın.. akşam yemeğini de 19-20 arasına al ki acıkmayasın
hepinize kocaman günaydınlar kızlar
dün fatsecret göre 30,45 puanla günü bitirdim
dün :66,7 çıkan ben
bugün :66,00 çıktım çok mutluyum puanı aşmayınca gidecek kilolar :))
çok çok iyi.. bravoooo
Birsey sorabilirmiyim
Sinirsiz peynir
Yumurta
Et yense bu sifir kalori Eder nerdeyse dogrumu anladim
evet canım.. sadece peynri 1 puan
ama kh almazsan dukana döner diyetin.. meyve veya sebze ile 30 puan yapsan mükemmel olur ..
Kilo verme lusteniz varmi bulamadimda bir haftada kim ne kadar verdi merak ettim
var tatlım dur kopyalayayım
3 yumurta
2 dilim salam
100 gr peynir

Mesela kahvslti diyelim puani 2

Bu Menü nasil mesela
çok güzel alkışşşşşş

Yogurdun kh degeri yüksek degilmi

Yogurdun kh degeri yüksek degilmi
1 kasesi 12 ..
ama kalsiyum almak gerekli..ben yarım kase yemeyi tercih ediyorum ya da 1 bardak.. bu dyetle tuvalet problemi yaşanabiliyıor.. yarım kase yoğurda 2 kaşık yulaf ezmesi veya kepeği katıyorum iyi geliyor

1 kasesi 12 ..
ama kalsiyum almak gerekli..ben yarım kase yemeyi tercih ediyorum ya da 1 bardak.. bu dyetle tuvalet problemi yaşanabiliyıor.. yarım kase yoğurda 2 kaşık yulaf ezmesi veya kepeği katıyorum iyi geliyor
Kepek
Yulaf cok kh lı degılmı

sabah kahvaltım fatsecrete göre
10 yeşil zeytin: 2 puan
1 dilim kızarmış kepek ekmeği:12,26
1 rafa dan yumurta:0,49
2 küçük salatalık:5,92
yarım domates:1,57
85 gr burgu peynir:1,01
toplam :23,25 puan
öğlen
1 salata tabağı kıvırcık :?
ton balığı : 0,80 kb yazıyordu galıba
bugün de iyiym sanki :)
akşama da tavuk çorbası var inş.

Her acıktıgında peynır yesek ne dersın ıspanyol
Mutfağa gıdıp geldıkce bırseyler ıstıyorum da

çok iyi gidiyor..
kıvırck yerine marul yazıyorum ben
Her acıktıgında peynır yesek ne dersın ıspanyol
Mutfağa gıdıp geldıkce bırseyler ıstıyorum da
güzel olur valla.. ben de bugün em kahvaltıda em öğle yumurta ve peynir yedim.. akşama da ya ton balığı salatası ya da menemen var

selam kızlar,
bugün 2 öğün yedim çünkü işe gittim, dönüşte oğlumu alıp eve döndüm, akşam oldu.
sabah; klasik kahvaltıma ek olarak sucuk yedim toplam 14 puan
öğle yok
akşam; kabak yemeği+az peynir+az yoğurt +15 gr wasa sandviç = 14 puan
eşime ton balıklı salata yapıcam belki biraz da ordan atıştırırım.

wasa'yı bir arkadaş sormuştu. klasik olanın 1 dilimi 6 puan.
hem paketli şeyler yeme diyip hem de kendim aldım iyi mi
kb sini düşük görünce çay yanı alternatifi olur diye dayanamadım yaff

siz neler yaptınız?

hayır işi yapıyorsun resmen. Allah razı olsun.

ama ben anlamadımbu yazdıklarını. KK dışında bir siteye de mi cevap yazıyorsun.
bi de hastalıktan bahsetmişsin. geçmiş olsun.

Selam kizlar, dunku keyifsizlikten sonra, bugun ne tartildim, ne de saydim, ama abartmadim da,
Uyku sorunumu cozmek icin yeni planlamalar yaptim, yarin sil bastan baslayacagim tekrar, bu arada bana destekleriniz icin cok tesekkur ederim, yazamasam da tum gun sizi takip ettim, b i arada kafama aksam 8 den sonra yedigin leptini durdurur fikri o kaar kazinmis ki gece acikinca yumurta kirmak aklima bile gelmemisti, bundan sonra hep boyle yapacagim.iyi ki varsınız, cok uzaktasiniz ama inanin bayya bir yakinimdasiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…