3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

bugün aynı soruyu bende kendime sordumhedefi küçültsem hedefe ulaşınca zaten daha hırslancam 2,hedefe geçicm :)

bugün aynı soruyu bende kendime sordumhedefi küçültsem hedefe ulaşınca zaten daha hırslancam 2,hedefe geçicm :)
kafamda deli sorular....
saat yine 11e geliyor çocuklar uyumadı gene hala, bu gece daha iyi anladım:
dün abartıp da tartı fırlayınca, (bir yerde okumuştum vücut yediklerini 24 saatte depolar, fazla kaçırdığınızda ertesi günü kb yi yarıya düşürür proteini iki katına çıkarırsanız depolanmaz diye) bugun sabah sadece 2 yumurta yedim, öğlen haşlanmış tavuk 1-2 tane incecik taze soğan, akşam balık az salata....
ancakkkk akşam yemeğini 6 gibi yiyoruz, saat 10 da gene hayallerimdeki gibi yatağa giremeyince 5. saatte tekrar acıkmaya başladım, ve magnum mini arkasindan dünkü pohaçalardan yedim, eee noldu şimdi bütün günkü azmim, yahu ben de insanım dün gece 6 saat uyudum üstüne 8 saat gittim çalıştım mesai yaptım uyanalı 16 saat oldu, ne kadar azimli olsam, herşeyin farkında olsam da bu noktada olmuyor işte, olmuyor...
sinirlerim bozuk kızlar, kendimle mi konuşuyorum, sizinle mi konuşuyorum, etrafımdakilere mi söylüyorum, bilmiyorum.

İNŞAALLAH CANIM HAFTA HAFTA NE KADAR KİLO VERDİĞİMİ YAZACAĞIM HAFTAYA CUMAYA KAÇ KİLO VERDİĞİMİ YAZARIM

Canım ya Sıkma Can'ını nolur hep beraber kurtulacağız bugün olmadı mı pes etmek yok yarın aynen devam canım Sıkma Tatlı Can'ını öptüm seni yarın yine devam )

canım üzülme o kadar. hemen bugün karbonhidrat diyetini tam tamına uygulamaya çalış. hatta tavuk ve salata ye. biz tavuk yedikçe kilo veriyoruz ya:) bir de eğer canın poğça isterse k.tozu +yoğurt ile yapılanı tercih et. mayaya intoleransın varmış hem.k.tozuna yoktur sanırım. mutsuz olunacak çok aşırı bir kilon yok ki senin. moralin bozuk olursa daha çok yemek istersin dikkat! problem yok, bir günlük ödül verdin kendine, o kadar.

Bu hafta olmazsa haftaya olur canım.sıkma canını.
bugün -300 gr çıktı. yansıması uzun sürdü:) 2. olmuşsun tebrikler cnm :)

4. olmuşum oley :) şaka bir yana tebrikler arkadaşlar.

jüri özel ödülü senin. 2 çocuklu olup hem çalışıp hem diyet yapıp hem tablo takip ettiğin için :)

kara lahana çiğ yeniyo mu gı? 2,5 lt su içmişin çok iyi, maşallah :)

haklısın canım çok haklısın ben çok aşırı yemek yiyen biri değilim benim sorunum çikolata tatlı onu kökten kesmem lazım

bence çikolatanın dondurmanın vb içine bağımlısı olalım diye bişey katıyorlar.

sende kendimi görüyorum ben yaa :) hedefi küçültmen iyi fikir. ben de 60 olsam iyi olacak ama 65 diyorum hedefimi.

bana saçma geldi. 2 yumurtadan sahanda pastırmalı yumurta 1 KB sayılıyor. Yağ koymadan tavaya yapışır ki.
tereyağ 0 puan. tereyağlı yapabilirsin.

kizlar selam yazinizi okudum hepsini okuyamasamda bende araniza katilabilirmiyim acaba?
hoşgeldin, tabi ki katılabilirsin :)

katılıyorum canım :)

günaaaaayyyydıııııııııııııııııın kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr
oğlumu hazırlayıp okula götürüp gelicem..

100 . sayfaya ulaşıyoruz

kara lahana çiğ yeniyo mu gı? 2,5 lt su içmişin çok iyi, maşallah :)

katılıyorum canım :)
günaydın canım nerelerdesin özledik :) ya yanlış yazmışım kırmızı lahana salataya katılan varya kırmızı yerine kara yazmışımyanıma şişe koydum bir tane öyle içiyorum suyu yoksa hiç aklıma gelmez :)

Çoğumuz aynı şeyleri yaşıyoruz canım.yalnız değilsin. Evde işleri yapan, çocuklara bakan, eve çooook para getiren birileri olsa bizim de kendimizle, kendi hayatımızla ilgilenmek için çooook vaktimiz olur
bunlar pek olmadığına gore var olan sistemimizle olduğu kadar yapıcaz canım.sıkma canını.bence senin için en önemli olan ćocuklarına uyku düzeni oturtmak.ya eşin ve çocuklar beraber ya da iki iki ayrılmak suretiyle aynı saatte örneğin 9 da yataga gireceksiniz.ayrı odalarda.bir masal okunup bütun ışıklar sönecek.ve uykuguyku gelecek.ilk zamanlar uyumak istemeseler de inatla devam edeceksiniz.böyle birkaç ay sıkıntı yaşarsınız.ama çocuk istedigi saatte yatarsa her zaman.hatta okula başladininda da.senin en önemli sorunun bence bu canım.

uyku problemini bolca yaşamış biri olarak sana katılıyorum canım.
oğlum bebekliğinde bile gece 1-2 de falan tam olarak dalıyordu.
ertesi güne de öğlen başlıyorduk. ee metabolizma mı kalır, herşey kayıyor öyle olunca.
o kadar geç yatınca da geri acıkıyor insan.

Valentinacım üstelik sen çalışıyorsun. mutlaka erken yatırman lazım ki sana da zaman kalsın. makina mısın sen?
oğlum da hala yatmamak içiin direniyor. ama ona bir çalar saat aldım bu hafta. kuruyorum odasına. birazda 10 dk erkene kuruyorum ki nazlanırsa "hadi sana bi 10 dk daha veriyorum" diyorum :) (cocuğu kandırmak yanlış ama uykusunu almasını istiyorum) uykusunu alıp kendi kendine uyanması güne daha iyi başlamasını sağladı.

evdeki herkesin saat 21:00 da uyuyormuş gibi yapması lazım başlarda. ben uyutup geri kalkıyorum. ya da bende dalıp gidiyorum. sonra gece yarısı kalkıp çamaşır asıyorum, bulaşık yerleştiriyorum.

yok canim gitmem. destek olmak icin hep burda olucam. sadece 1 ay dayan,sen de goreceskin sonucu , ki zaten gormeye baslamissin. sadece puanlara dikkat etmek lazim o kadar. baska bir seye gerek yok

canim sakin pes etme ve moralini bozma. ben hani bu 30 kiloyu verdigim zaman var ya, aynen senin gibi uyku duzenim falan bozuktu.is yerinde cok sinirleniyordum. gece basimin agrisindan uyuyamazdim. hatta bi ara istifa ettim,sonra mecbur geri dondum.gece 3 lere kadar uyanik kaliyodum.ama bunu beynimize bahane olarak vermeyelim.bak vucut kandirmaya basliyor, yemen icin sana bahane veriyor. saat 6 da kesme sen yemeyi.ben gece 2 de de yerdim. ama saf protein.yani tavuk, yumurta. gece 2 de yumurta kirdigimi bilirim ben. pogaca yerine yumurta ye. doyuyosun bi sekilde.en azinda guruldama olmuyor. sen boyle yap , bak goreceksin nasil kilo veriyosun.yani yemek icin degil, yememek icin kendine bi bahane bul. birakma kendini. zaten kilon fazla degil, 120 kiloda olanlar ne yapsin, onlarin midesi daha genis. hep acikiyorlar. sende cocuk ta var , zor tabi ama, daha zor durumda olanlar, yasli teyzeler bile oylekilolar veriyolar ki hayran kaliyorum. bu devirde her kes calisiyor, her kesin cocugu var. boyle dusun. ne yapalim artik bu durumla basa cikmayi yaogrenecez, ya ogrenecez. ben seni cok iyi anliyorum. soylediklerim umarim motive etmistir seni. gercekten 2 saat uykuyla diyet yaptigimi biliirim. farzet orucsun, yememen lazim.yani bi sekil kendine kural koy

yok canim gitmem. destek olmak icin hep burda olucam. sadece 1 ay dayan,sen de goreceskin sonucu , ki zaten gormeye baslamissin. sadece puanlara dikkat etmek lazim o kadar. baska bir seye gerek yok
bu sefer dayanacağım inş. canım çok sagol paylaşım için hepimize umut oldun :))) tartı kesinlikle şart :)

kizlar bi de bazi uyeler mesaj atiyorlar, forma girmek istemiyorlar. nerdeyse 200 e yakin mesajlar var.gercekten yetisemiyorum. ben buraya bilezar zor bakiyorum. bazen kaciriyorum. mesajdan gelen hic bi mesaja cevap vermiyorum. cunku her kes ayni soruyu soruyor nerdeyse. burdan sorunca genel bi cevap vermis oluyorum. ama tek tek yetisemem. beni de anlayin. ben sadece hastalikla ilgili konuya cevap veriyorum.o formdada iyilesen ender hastalardan biriyim. hastalik konusu hassas noktam.o yuzden sadece o mesajlara cevap veriyorum. ama diyetle ilgili sorulari lutfen burdan yazalim. teke tek hayatta yetisemem. ve zaten cogunu okuyamiyorum. cok yogun biriyim. islerim, kopegim, ev isleri hepsi zamanimi aliyor. ki benim kopek bebek gibi. her dakka oyun istiyor, sevilmek istiyor. internette zaman gecirince, sinirden kablolari falan kemiriyor. e hakli o da, madem aldik hakkini vererek bakmam lazim. cocuktan daha zor.en azindan cocuga yarin gideriz parka diyosun tamam deyip geciyo kenara. bu hergun ille gidicek.gitmezse yemeden icmeden kesiliyor. erkek arkadasim desen surekli gezelim istiyor.yani hayatim cok aktif. kusura bakmayin. uzuluyorum sonra, ukala gibi cevap vermiyomusum gibi algilaniyor. bazilari kiziyor, hakaret falan ediyor ama anliyin yani

Birsey sorabilirmiyim
Sinirsiz peynir
Yumurta
Et yense bu sifir kalori Eder nerdeyse dogrumu anladim

Kilo verme lusteniz varmi bulamadimda bir haftada kim ne kadar verdi merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…