3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ay ben de verebilir miyim ki. Kilom 83 boyum 1.63. iki ay sonra da düğünüm varr...
tabiki verirsin. ohooo 2 ay ne ki. dosdogru yapman lazim.kacamaksiz, grami gramina dogru yaparsan verirsin
4 günde çok çok iyi vermişsin canım ya tebrikler :KK66:

tesekkurler. cantamdamutfak tartisiyla geziyorum ya. nereye gitsem, ben bunu tartayim bi diyorum. kucuk benim mutfak tartim. ayri ayri yagini falan hesaplayan tartilar da vardi ama gerek yok. sadece gramiyeter bana.aldim bende :KK70:

Herkese iyi aksamlar :)
Cumadan beri pek ugrayamadim. Esim il disindan geldi, dun de misafirler gelip esim de cig kofteyi yapinca benim diyet gitti :KK43:
Yani 2 gundur yedim de yedim, tartilmaya korkuyorum :KK43:
Yarindan itibaren bi daha bozmama sozuyle devam insaallah :)

Sabah 2 kasik yulaf kepegi azcik sutle yaptigim krep, ayrica kavurmali yumurta ve bir aalataliga ilaveten oglen haslanmis tavuk ve 150 gr brokoli yedim. Gun boyu 50 gr badem atistirdim, hesaplarima gore 25 yapti, kendime eziyet etmeyeyim dedim ve migrosa gittim valla dakikalarca karbonhidratlari inceledim ( nedense bilic altima islemis bi cikolata tatli yersen kilo veremezsin duygusu var, aslinda pegasusa bakarak yenmem lazim, ama icime islemis iste yuzyillardir) neysem magnum mini de 15 kb oldugunu gorunce bu aksam balik yiyecektim onun ustune dondurma yiyeyim dedim.cunku bu sadece tavuk brokoli venim bir muddet sonra direncimi kiracak biliyorum.size bu satirlari dondurma yemis olmanin saadetiyle yaziyorum kizlar, umarim tarti yarin beni utandirmaz

Kizlar fatsecrette bi kase salata 1.76 kb, ama icine domates salatalik marul falan eklenince baya olmuyo mu,kahvalti da salataligi girdim bir kase kabugu soyulmus 2.76 diyor biz salataligi 6 biluyorduk yanlis mi acaba

Kizlar fatsecrette bi kase salata 1.76 kb, ama icine domates salatalik marul falan eklenince baya olmuyo mu,kahvalti da salataligi girdim bir kase kabugu soyulmus 2.76 diyor biz salataligi 6 biluyorduk yanlis mi acaba
100 gr salatalik 4 kb, o domates 6 olan.o sekil bakmayin. salatanin hazirlanis tarzi degisiyor bolgeye gore. kase olarak da bakmayin. yani o sekil olmaz.ama tabi nasil rahatsa oyle yapin/. salatanin kb si hayatta o kadar dusuk olamaz

:KK70::KK53::KK68::KK28::KK71:
İyi pazarlar kizlar,
Bugun -300 gr ile uyandim.henuz son 1 yilin en dusuk kilosu olan 72.1 e ulasamasamda 72.6 yim. Umarim carsamba gunune kadar 71li rakamlara duserim.dun 1 saatkadar bebisi arabayla gezdirmistim,bugun firsat bulursam gene cikicam, jillian a baslamak istiyorum ama bi turlu basaramadim, su verdigim 2.4 kg bile baya farkettirdi, yanina jillan gibi sikilastiran bi program eklesek superr olur demi.
süpersin canım..ben de jilliaa başlamak istiyorum ama birkaç kilo daha vereyim diyorum.. haftaya günde 1 saat yürüyüş planladım.. sonraki hafta da jilliana başlaysyım diyorum
ay ben de zayiflamisim 500 gr kadar, o kadar saraba ragmen.ay cok sevindim 1.8 kg oldu artik 4 gunde
ay çok iyi yaa
Merhaba, iyi haftasonlari herkese. Ben gecen hafta 800 gr vermismistim ama bu hafta kacamaklarim oldu ve tam uymadim diyete. 100 gr vermisim yinede. Suan 60.1 kiloyum. Bugun tekrar basladim, insallah bu hafta bozmam diyetimi. Basarilar herkese.
olmak istedğim kilodasın.. bence bu hafta sonunda çok iyi vermiş olacaksın
bu gunku menum
200 gr lik sucuk. 8 puan
salatalik 150 gr 6puan
16 puanlik cikolata
toplam 30 puan
sadece bunları mı yedin yoksa kbleri mi yazdın
Pardon yağ yazacaktım. Adı fatsecret google play den indirdim güzel bi uygulama ne yediysen miktarıyla ekleyebiliyosun
ben de o programı kullanıyorum..çok memnunum

• Beğen
Reactions: mhn
kizlar aksam 100 gr aycekirdegi 5 kb
20gr cikolata 8 puan
1 salatalik 4 puan
17 toplam
30+17=47
gunu kapattik

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz:KK52:

öğlen dışardaydık; 100 gr döner (0)yedim sadece. pidesinin tadına bile bakmadım.:KK9:
sinemaya gittik ailece. sindirella'yı izledik. mısır patlağı kokularından sarhoş oldum ama bir tane bile atmadım ağzıma:KK9:
akşam da karnabahar(6) haşladım, 3 kaşık yoğurt(1,5) ve tereyağ +toz kırmızı biber sosu(0) ile yedim.
yalancı mantı niyetine.:confused:çayın yanına da az önce 20 tane antep fıstığı yedim.(3)

sabah 10 puan, öğle 0 puan, akşam 10,5 puan toplam= 20,5 şimdiye kadarki en düşük puanım sanırım.:KK53:

eşim de ben de etten tavuktan bıktık :KK45: sebze bakınıyoruz düşük puanlı.:KK70: ki eşim etkoliktir.

benim z.yağlı baklam buzdolabında kalakaldı. onu yarın yiyim bari.

acliktan oluyorum bennnnnnn. karnim gurluyorrrrr
et,tavuk biktim yemektennnn
yarin cabuk olsun yemek yemek istiyorum ya

:KK70::KK53::KK68::KK28::KK71:
İyi pazarlar kizlar,
Bugun -300 gr ile uyandim.henuz son 1 yilin en dusuk kilosu olan 72.1 e ulasamasamda 72.6 yim. Umarim carsamba gunune kadar 71li rakamlara duserim.dun 1 saatkadar bebisi arabayla gezdirmistim,bugun firsat bulursam gene cikicam, jillian a baslamak istiyorum ama bi turlu basaramadim, su verdigim 2.4 kg bile baya farkettirdi, yanina jillan gibi sikilastiran bi program eklesek superr olur demi.
r
tebrikler canım,:KK9: havalar güzelleşsin açık havada yürüyüşleri arttırırsın o bile toparlar. ben de selülitsavar cd mi takıp pilatese başlasam iyi olacak. eeeyyyyyy hormonlu selülitlerim, az kaldı göstericem size gününüzü:)))):KK70:

Merhaba, iyi haftasonlari herkese. Ben gecen hafta 800 gr vermismistim ama bu hafta kacamaklarim oldu ve tam uymadim diyete. 100 gr vermisim yinede. Suan 60.1 kiloyum. Bugun tekrar basladim, insallah bu hafta bozmam diyetimi. Basarilar herkese.
sana da tebrikler canım,:KK9: tartıda eksi görmek mükemmel bir duygu di mi:)

M

Tatlim ogutulmus keten tohumu denemis miydin, bi de ben iki sabahtir 1 c.k.1kb olan yulaf kepeginden krep yapiyorum, ogutulmus keten tohumuna bile gerek kalmıyor, bi dene istersen
keten tohumu bütün olarak var evde o fayda etmez mi? öğütülmüş mü alayım?
yulaf kepeğim de vardı benim sahi yaa, kelebeklenmediyse kullanayım onu arada:)

Be

Ben toz zencefil mi alsam, aldigim yesil kahve bosa gitmesin, taze zencefil var ondan bi dilimle turk kahvesi gibi kaynatarak mı yapsam acaba, gene zencefilli yesil kahve olur, neyse lafi birakayim da kalkip bi deneyeyim, bakalim nasil olacak
sonuç ne oldu? :cool:

Herkese iyi pazarlar kızlar ben çok kötüyüm sürekli Yatıp dinleniyorum dün çok meyve yedim Ihlamur ada Çayı çarbo fazla kaçırdım galıba bu sabah tartıda başladığım noktaya geri dönmüşüm ama olsun tam gaz devam alışma evrem olsun benim :KK66: siZler nasılsınız

şimdi nasılsın canım? önce sağlık, sonra hızla kaldığın yerden devam edersin.:KK55:

.size bu satirlari dondurma yemis olmanin saadetiyle yaziyorum kizlar, umarim tarti yarin beni utandirmaz
dondurma yemiş olmanın saadeti:KK70:
ya ben de bi başlarsam azıcık ucundan diyerek tozuturum, kendimi durduramam diye korkuyorum. onlar bağımlılık yapan şeyler. regl dönemime kadar sabretcem gayri:) ancak o zaman kendime izin verebilirim.

acliktan oluyorum bennnnnnn. karnim gurluyorrrrr
et,tavuk biktim yemektennnn
yarin cabuk olsun yemek yemek istiyorum ya

z.yağlı baklam var ister misin bir tabak:KK53::KK45:

ya şeker yemek şeker yemeyi doğuruyor işte ya, dondurma yedikten sonra 3 çentik damak yedim, daha da yiyesim vardı da zero iç bari dedim kendi kendime:KK12:
bu insilün nasıl bişey arkadaş, sistem kusursuz çalışıyor, ağzına basit şekeri atar atmaz fırlıyor 1-2 saate aynı hızla düşüp gene tatlı yemek istiyor insan.Ufff, zaten şu fatsecret de kafamı karıştırdı diyetkolikte 200 gr. brokolinin kbsi 5ken fatsecret de 11, ben her öğünüme koyuyorum sebze olsun diye, salatadan kbsi daha az diye...hangisi doğru acaba yaaa:KK43:

r
tebrikler canım,:KK9: havalar güzelleşsin açık havada yürüyüşleri arttırırsın o bile toparlar. ben de selülitsavar cd mi takıp pilatese başlasam iyi olacak. eeeyyyyyy hormonlu selülitlerim, az kaldı göstericem size gününüzü:)))):KK70:

sana da tebrikler canım,:KK9: tartıda eksi görmek mükemmel bir duygu di mi:)

keten tohumu bütün olarak var evde o fayda etmez mi? öğütülmüş mü alayım?
yulaf kepeğim de vardı benim sahi yaa, kelebeklenmediyse kullanayım onu arada:)

sonuç ne oldu? :cool:

şimdi nasılsın canım? önce sağlık, sonra hızla kaldığın yerden devam edersin.:KK55:

dondurma yemiş olmanın saadeti:KK70:
ya ben de bi başlarsam azıcık ucundan diyerek tozuturum, kendimi durduramam diye korkuyorum. onlar bağımlılık yapan şeyler. regl dönemime kadar sabretcem gayri:) ancak o zaman kendime izin verebilirim.

z.yağlı baklam var ister misin bir tabak:KK53::KK45:
zencefille fena olmadı canım, kesinlikle sade halinden iyi, bu arada internetten siparişle uğraştım bi sürü migros da shazili marka yeşil kahve vardı...bilginize

arkadaşlar yulaf kepeğini yanlış görmüşüm bennnn, 1çk 6,6ymış yaaa,protein sütununa bakmışım..of yandımm ben

zencefille fena olmadı canım, kesinlikle sade halinden iyi, bu arada internetten siparişle uğraştım bi sürü migros da shazili marka yeşil kahve vardı...bilginize

yavaş yavaş alışıyor insan tadına :)
benimki shazili.
migrosta 50 tl üzeri alışverişe parex mikrofiber yer temizlik sistemi 29 tl yerine 9 tl. yarın son gün. uğrayıp almam lazım, yer silerek zayıflıycam:KK70:stepford kadınları gibi:KK49:

arkadaşlar yulaf kepeğini yanlış görmüşüm bennnn, 1çk 6,6ymış yaaa,protein sütununa bakmışım..of yandımm ben

bendeki doğalsan marka imiş. 3 tane buzdolabı poşetine sarmışım, kelebeklenmemiş ama skt si geçmiş. paket üstünde kb değeri yazmıyor. doğalsanın sitesinde de bulamadım. diyetkolik 6,6 diyor. ama en azından sağlıklı bişey, birsürü faydası var.
yandım benlik bir durum yok be canım.:stop:

Dünya sağlık örgütü yulaftaki proteinin süt, et ve yumurta kadar değerli olduğunu belirtmektedir. İyi bir protein kaynağı olmak dışında; demir, manganez, çinko ve E vitamini, tiamin, niasin, riboflavin, folat, B grubu vitaminler ve selenyum kaynağıdır. İçerisinde bulunan Betaglukan, kan kolesterolünün dengelenmesinde olumlu etkilere sahiptir. Selenyum vücut için önemli bir antioksidandır, astım ve kalp hastalıklarına karşı koruyucudur, DNA tamiri ve özellikle kolon kanseri olmak üzere kanser riskini azaltmaya yardımcı olur. Yulaf ve diğer tam tahıl ürünleri magnezyum mineralinden zengindir. Magnezyum vücudun glukoz ve insülin salınımında görev alan 300’den fazla enzimin salınımı için gerekli önemli bir mineraldir.İçeriğindeki E vitamini, çinko ve demirin, etkili bir anti-depresan olarak hareket ettiği kanıtlanmıştır. Yulaf kanser gibi kronik hastalıklardan vücudu koruduğu düşünülen fitokimyasallar (bitki kimyasalları) içermektedir. Beslenme desteği olarak içerdiği yüksek lif sayesinde mide ve bağırsak fonksiyonlarını ve hareketlerini düzenler. Yulafın sindirimi uzun sürdüğü için uzun süreli tokluk hissi yaratarak kilo kontrolünü de desteklemeye yardımcı olur. Soğuk süt veya yoğurt ile karıştırılarak, taze ya da kuru meyveye ilave edilerek, çorba, salata gibi yiyeceklerin üzerine serpilerek, diyet programına uygun galetalar hazırlanarak kullanılabilir. Yemek pişirirken baharat yerine vitamin olarak kullanabilecek bu ürün, aynı zamanda dünya mutfağındaki çeşitli yemek tarifleri için tercih edilmektedir. doğalsan sitesinden alıntıdır.

X