3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Çikolatayı falan bitter yiyebiliyorsak daha iyi olur sanırım bir de bu 30 puan sadece karbonhidrat değil mi

evet sadece kb yi hesapliyoruz o kadar. bitter yiye bilen bittere hucum etsin. cunku sutlunun kb si daha cok. 50 den fazla yemiyoruz

Bi uygulama indirdim hesapladım da sadece bugün 99 kb almışım :KK43:
Hesap yapmadan az ondan yiyeyim az bundan yiyeyim diyoruz azmıyorum ama kilo veremiyorum diyoruz ana KB bakmıyoruz ki bi simit 1/4 ü 17 KB düşün yani onun için yediklerimiz kb bakıp yemek hem bizi biraz engelliyor düşündürüyor ve yemiyoruz Yafa az yiyoruz Yafa puanı sevdiğimiz yiyeceklere harcıyoruz Aramıza Hoşgeldiniz

Herkese iyi pazarlar kızlar ben çok kötüyüm sürekli Yatıp dinleniyorum dün çok meyve yedim Ihlamur ada Çayı çarbo fazla kaçırdım galıba bu sabah tartıda başladığım noktaya geri dönmüşüm ama olsun tam gaz devam alışma evrem olsun benim :KK66: siZler nasılsınız

Herkese iyi pazarlar kızlar ben çok kötüyüm sürekli Yatıp dinleniyorum dün çok meyve yedim Ihlamur ada Çayı çarbo fazla kaçırdım galıba bu sabah tartıda başladığım noktaya geri dönmüşüm ama olsun tam gaz devam alışma evrem olsun benim :KK66: siZler nasılsınız
:KK15:Geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun :)

X